Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2924, Did:0, useCase: 1
2

Dokumentālā piedzīvojumu filma: "Rallijs Rīga - Karpati 2019"

Rallijs Rīga Karpati 2019 seko līdzi 5 vēsturiskiem auto un to komandām 3400 kilometru garā ceļā, kura galvenais uzdevums - apskatīt savulaik tik slaveno tūrisma galamērķi - Karpatu kalnus. Pirms brauciena izteiktās prognozes un viedokļi filmā kalpo kā izaicinājumi pašiem braucējiem - vai jaunākā rallija komanda paņems stopētāju, vai visiem auto izdosies pieveikt kalnu pārejas un tikt mājās vai uz jumta vestais čells izrādīsies noderīgs.Uzņēmēji un radošo profesiju pārstāvji ceļā devās ar diviem LADA 2101 (1979.gada un 1974.gada auto), LADA 2106 (1988.gada), GAZ-24 (1974.gada) un Moskvič 412 (1972.gada).2018.gadā braucēji devās Latvijas simtgades rallijā no Uzbekistānas uz Rīgu. Arī šajā braucienā piedzīvoto meklē Sportacentrs.com.

"Rīga - Karpati" 7.diena: "Sinepīte" tiek remontēta ar lielveikalā iegādāto, rallijs finišējis!

Žigulis ir vienīgais auto, kuru var saremontēt ar lielveikalā pieejamajām precēm. Un ja komandā ir 13 puiši, tad nav problēmu nopirkto likt lietā ceļmalā pašiem savā “pop-up” autosalonā. Izcils komandas darbs un “Sinepīte” atkal ir uz riteņiem. Esam tā iepraktizējušies, ka pacelt auto un pārbaudīt vai viss joprojām savā vietā, varam divās minūtēs. Uzfilmējam sveicienu Latvijai svētkos un tā sagribas uz mājām, ka nolemjam - vairāk nekā 900 kilometri vienā dienā mūsu lieliskajiem auto ir pa spēkam. Tiekamies Latvijā!

"Rīga - Karpati" 6.diena: "Sinepīte" paliek bez bremzēm, bet ceļu turpina

Dūmi salonā, briesmīgas skaņas un neesošas bremzes. Lielāko rallija izaicinājumu - Ukrainas Karpatu ceļus visi auto izturēja godam, Sinepītei liktenīgs izrādījās Slovākijas autobānis. Meistaram Latvijā noteikti karst ausis, bet puiši perfekti pārzina žiguļus un tas netraucē turpināt ceļu. Vismaz pagaidām. Karpatus esam nomainījuši pret Tatriem un izbaudījām ne tikai skaistos skatus, bet arī gludo braucienu. Mūs pārsteidza mazie kalnu ciemati, kuriem apkārt čigānu tabori. Vienā tādā iebraucām, taču diezgan ātri devāmies prom - šķita, ka paliksim ne tikai bez auto spoguļiem...

"Rīga - Karpati" 5.diena: Dalībnieki tiek galā ar izaicinājumiem, kontaktē ar policistiem un...

Foto ar policistu un smukāko zaķi, palīdzēt vietējiem, atrast rallija auto līdziniekus - šādi uzdevumi tika doti komandām, kurām pēc iespējas ātrāk bija jānokļūst iepriekš noteiktā galamērķī. Turklāt bija jāizmanto veco labo papīra karti, ne modernās tehnoloģijas. Pieveikti jau vairāk nekā 2000 kilometru un no Rumānijas esam nokļuvuši Ungārijā. Rallija maršruts mainījies, jo laika prognoze kalnos solīja vētru.

"Rīga - Karpati" 4. diena: "Kafijas" komanda pieņem "Sinepītes" izaicinājumu - abi žiguļi ūdenī

Vai ar žiguli var braukt pa kalniem? Var! Vai ar žiguli var braukt pa upi? Arī var! Kafijas komanda pieņem Sinepītes izaicinājumu un vienā mirklī abi žiguļi jau ir ūdenī. Zaudējumi nav lieli, tikai izrauta paspārne, ko ātri vien saremontējam.Šodienas maršruts mūs ir uzvedis vairāk nekā 1000 metru augstumā Karpatos - bezceļos un kolorītos ukraiņu ciematiņos.

"Rīga - Karpati" 3. diena: Jubalta un Mihelsona izaicinājums pieņemts - tapis koncerts

Šodien braukšanas ātrums tāds, ka īsti nevar saprast vai ar kājām ejot nebūtu ātrāk. Īsti piemēroti ceļi žiguļiem, kuri turas kā var un šķiet, ka pat izbauda braukšanu. "Prāta Vētras" puišu Jāņa Jubalta un Māra Mihelsona izaicinājums pieņemts un Kārlis Auzāns sarīkojis koncertu vietējā ciemata centrā. Izdodas pat mazliet nopelnīt.

"Rīga - Karpati" 2. diena: lietus sekmē rallija himnas tapšanu, veikti 1300 km

Turpinās rallijs "Rīga - Karpati". 13 dalībnieki ar pieciem vēsturiskiem auto no Rīgas cauri Lietuvai dosies uz Karpatiem Polijā, Slovākijā un Ukrainā, rallija maršrutam atpakaļceļā iekļaujot arī Moldāviju un Baltkrieviju. Plānotais brauciena garums ir vairāk nekā 4000 kilometru. Piedāvājam nelielu ieskatu rallija otrajā dienā.Sekot braucienam ikviens var sociālo tīklu kontos Rally Riga - Carpathians 2019 - Facebook (@RallyRigaCarpathians2019) un Instagram (#RallyRigaCarpathians2019).

"Rīga - Karpati" 1. diena: rallija dalībnieki devušies ceļā ar ģitāru un čellu

27.aprīlī uz AB dambja tika dots starts rallijam “Rīga - Karpati 2019”. 13 dalībnieki ar 5 vēsturiskiem auto no Rīgas cauri Lietuvai devās uz Karpatiem Polijā, Slovākijā un Ukrainā, rallija maršrutam atpakaļceļā iekļaujot arī Moldāviju un Baltkrieviju. Plānotais brauciena garums ir vairāk nekā 4000 kilometru.

Startēs rallijs "Rīga - Karpati 2019": komanda, sacensības un neparedzami piedzīvojumi

27.aprīlī uz AB dambja tiks dots starts rallijam “Rīga - Karpati 2019”. 13 dalībnieki ar 5 vēsturiskiem auto no Rīgas cauri Lietuvai dosies uz Karpatiem Polijā, Slovākijā un Ukrainā, rallija maršrutam atpakaļceļā iekļaujot arī Moldāviju un Baltkrieviju. Plānotais brauciena garums ir vairāk nekā 4000 kilometru.