Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

"eXi" atskaņas: Sprukts iebilst pret to, ka Lipmans nekad nav palicis parādā

Rolands Eliņš

"eXi" atskaņas: Sprukts iebilst pret to, ka Lipmans nekad nav palicis parādā
Jānis Sprukts. Foto: HK Mogo

Iepriekšējā sporta sarunu šovā “eXi”, runājot sporta federāciju bijušajiem un esošajiem vadītājiem, izskanēja apgalvojums, ka bijušais LHF prezidents Kirovs Lipmans nekad nav palicis parādā. Publiski pret to iebilda „Kurbada” hokejists, ilggadējais Latvijas izlases spēlētājs Jānis Sprukts.

„Kirovs nekad nepalika parādā,” raidījumā „eXi” apgalvoja Edgars Lūsiņš, bijušais hokejists. „Viņš varbūt izdomāja simts un vienu iemeslu, kādēļ nevajadzēt atdot, bet beigās vienmēr atdeva. Kad atdeva, tas ir cits jautājums, bet vienmēr atdeva.”

Minētais citāts video formātā tika publicēts arī „eXi” „Facebook” profilā, kur tas piesaistīja ilggadējā Latvijas izlases uzbrucēja Jāņa Sprukta uzmanību, un Sprukts komentāru sadaļā iebilda pret šo kategorisko apgalvojumu, norādot, ka vairākkārt tomēr mutiskas vienošanās ar tobrīdējo LHF prezidentu piepildītas netika.

Sprukts apgalvoja, ka vairākus gadus no LHF vadības bija saņemti solījumi par prēmijām ar piepildi, ka hokejistiem pašiem nodokļi nebūs jāmaksā, bet gan tas būs jau izdarīts no LHF puses: „Bet kad pienāca laiks maksāt, izrādījās, ka nodokļus jāmaksā spēlētājiem.” Tāpat arī Sprukts norādīja par to, ka pēc pasaules čempionātiem tikuši meklēti iemesli, kādēļ kādam samazināt iepriekš solītās summas apjomu, proti, ja hokejists bijis ceturtajā maiņā vai arī turnīra gaitā guvis traumu.

„Protams, ka „stafs” tika visvairāk tādā veidā čakarēts,” rakstīja Sprukts. „Bet, protams, līguma neesamība vai tas, ka līgums tika sastādīts primitīvi, nevienam nepalīdzēja.”

Lipmans bija LHF prezidents gandrīz 20 gadu garumā, un šajā laika posmā neiztrūka biežas publiskas diskusijas par izlases hokejistu prēmiju sadali. 12 pasaules čempionātos Latviju pārstāvējušais Sprukts pirms trim gadiem nolēma atteikt Latvijas izlasei tieši tādēļ, ka viņam apnikusi izlasē valdošā nesakārtotība, kurā tika vainots tieši LHF prezidents.

Toreiz Lipmans publiski atbildēja ar asu kritiku Spruktam, netaupot arī personīgus apvainojumus, turklāt Lipmans toreiz pieskārās arī tieši prēmiju jautājumam, sarunā ar aģentūru LETA izsakoties šādi: „Tas, kā viņš nospēlēja pērn čempionātā, bija drausmīgi, bet vienalga par 13.vietu samaksāju prēmiju, jo tāda bija vienošanās ar komandu. Tās neizmaksāju tikai tiem, kas nepiedalījās nevienā spēlē”

Sporta sarunu šovs “eXi”

Sporta sarunu šovā “eXi” bijušie sportisti – basketbolists Kristaps Valters, hokeja vārtsargs Edgars Lūsiņš un futbolists Jurijs Žigajevs - apskatīs aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu.

Seko "eXi" sociālajos tīklos:
YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Raidījums Sportacentrs.com TV kanālā skatāms katru otro ceturtdienu plkst. 21:15, ar atkārtojumiem piektdienu rītos plkst. 8:00. Raidījuma atbalstītāji: Iepirkšanās un izklaides centrs Akropole, Douglas, Sporta bārs O’Learys.

Trešais sarunu šova “eXi” raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/exisports/...

  +3 [+] [-]

, 2019-10-10 18:24, pirms 4 gadiem
Cik biezi Lūsiñs spēlēja pç?

  +1 [+] [-]

, 2019-10-10 19:03, pirms 4 gadiem
Spruksts ir aizmirsis kādā valstī dzīvo

  +2 [+] [-]

, 2019-10-10 19:16, pirms 4 gadiem
Var redzeet ka luusinsh kriit uz celjiem un normaali astraadaa
Slēpts komentārs: krista_klentaka_116318889774292
Slēpts komentārs: krista_klentaka_116318889774292

     [+] [-]

, 2019-10-10 20:03, pirms 4 gadiem
krista_klentaka_116318889774292 rakstīja: Un Spruktam ir reāls aizvainojums no tā brīža, ka viņš atteicās spēlēt izlasē, jo jutās noguris fani viņu nolika. Un Lipmans arī izmeta dažas frāzes, bet saudzīgas . Būtu Janka labāk novērtējis to, ka viņam vienmēr deva iespējas, un vienmēr viņu novērtēja, īpaši LHF. Žēl ka čalis nav sagremojis kritiku.
Tu arī esi Savickija kuce!?

  -2 [+] [-]

, 2019-10-10 20:50, pirms 4 gadiem
zaipis rakstīja: Tu arī esi Savickija kuce!?
ko tu tur runā ?

     [+] [-]

, 2019-10-10 22:24, pirms 4 gadiem
krista_klentaka_116318889774292 rakstīja: ko tu tur runā ?
uz jautājumu ar pretjautājumu nav smalki atbildēt...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2019-10-11 20:54, pirms 4 gadiem
Lūsiņš pa dzīvi ir bijis līdējs, bet kāds arī nebūtu Sprukts, viņš zin ko runā.