Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 3

Latvijai sudrabs Eiropas jaukto komandu čempionātā bridžā

Rolands Eliņš

Latvijai sudrabs Eiropas jaukto komandu čempionātā bridžā
Mārtiņš Lorencs un Maija Romanovska mačā pret Angliju. Foto: eurobridge.org

No 22. līdz 28. februārim Portugālē, Lisabonā norisinājās 1. Eiropas jaukto komandu čempionāts bridžā. Latviju pārstāvēja jauktās izlases komanda – starptautiskie meistari Mārtiņš Lorencs un Maija Romanovska un starptautiskais meistars Kārlis Rubins un lielmeistare un Latvijas Bridža federācijas prezidente Jeļena Alfejeva.

Sacensībās piedalījās 30 komandas no Eiropas, kurās katra pret katru spēlē 12 sadalījumu maču. Visu sacensību laiku Latvija rezultātu tabulā atradās pirmajā pieciniekā blakus tādām bridža lielvalstīm kā Zviedrija, Polija, Francija un Itālija.

Pēc 7 intensīvām spēļu dienām, kurās tika nospēlēti 29 mači, Latvija ar 364.89 VP izcīnīja Eiropas vicečempionu titulu, aiz sevis atstājot Franciju ar 356.39 VP, savukārt par Eiropas jaukto komandu čempioniem ar 389.33 VP kļuva Zviedrijas jauktā izlase.

Šī čempionāta ietvaros Latvija bija viena no retajām komandām, kas spēlēja 4 spēlētāju sastāvā.

Pirmās astoņas valstis, tajā skaitā Latvija, ieguva biļeti dalībai Pasaules čempionātā Ķīnā 2019.g. septembrī.

Informāciju sagatavoja:
Diāna Kampara