Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 3

Sporta centrs un šahs

Sporta centrs un šahs
Dins Ližeņs. Foto: AP/Scanpix

Kur šaha sadaļa a?

Kāpēc spirta centrs nemin nevienu vārdu, ka tikko beidzās pasaules šaha turnīrs? Manuprāt, ļoti interesants sporta veids.. katrā ziņā par e-sportu 100000x interesantāks

  -2 [+] [-]

, 2023-08-26 01:15, pirms mēneša
Jo par šahu lielāka interese ir opjiem Vērmanes dārzā, kamēr par e-sportu interesējas cilvēki, kuri to rakstu arī atvērs un izlasīs.

     [+] [-]

, 2023-08-26 09:41, pirms mēneša
Nav jau tagadējā jaunajā paaudzē Latvijā,kas seko līdz starptautiskiem turnīriem un raksta pietiekosi interesanti par sahu, ne jau tikai sajā portālā bet citur sporta ziņās arī.Un jā,tāpēc jau rodās tāds iespaids,ka tikko beidzās FIDE Pasaules kauss sahā,kas notika Baku (Azerbaidžānā no 30 jūl.-24 aug.),bet Latvijā neviens neko par to nezin.

     [+] [-]

, 2023-08-27 21:33, pirms mēneša
Viena problēma ir tā, ka neviens no mūsu varoņiem pat nekvalificējās lielākajam un nozīmīgākajam turnīram. Nevis kvalificējās un neaizbrauca, bet gluži vienkārši neizgāja kvalifikāciju. Skatoties no malas, Latvijas šaha izgāšanās drīzāk slēpjas šajā apstāklī, nevis vienkārši nerakstīšanā. Daudz, daudz, daudz ļaunāk, nekā šķēpmetēju hroniskā impotence pasaules čempionātos. Par ko tad rakstīt? Par indiešu brīnumbērniem, kuri sacenšas, kurš pēdējais trāpīsies uz Magnusa?

     [+] [-]

, 2023-08-27 21:37, pirms mēneša
Un visi, kam interesē, stundām ilgi skatījās tiešraides mēnesi no vietas. Viņi neies uz sportacentru, lai lasītu.