Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource628), Fid:2914, Did:0, useCase: 1
1

#152 Ārpus kadra: Ļašenko un Krivuņecs aci pret aci pirms LFF vēlēšanām

Latvijas Futbola federācija 26. aprīlī aicinās savus biedrus uz ikgadējo kongresu, kur darba plānā ir arī prezidenta vēlēšanas. Vadims Ļašenko cer turpināt pirms četriem gadiem sākto darbu, kamēr Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs nāk ar savām idejām. "Uzskatu, ka varu labāk," sacīja Krivuņecs, kamēr Ļašenko lielāko daļu pārmetumu noraidīja ar vārdiem, ka tās jau tikai priekšvēlēšanu aktivitātes. Raidījumā "Ārpus kadra" abi satikās pagaidām pirmajā kopīgajā publiskajā diskusijā pirms LFF kongresa, apmainoties viedokļiem un jautājumiem par Latvijas futbola nākotni, izlasi, Virslīgu, infrastruktūru, jaunā stadiona iecerēm un finansēm, kā arī paskaidroja, kā tas īsti sanācis, ka divi principā LNK cilvēki kļuvuši par vēlēšanu konkurentiem.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com un populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
Vadims Ļašenko un Maksims Krivuņecs
8

Krivuņecs par Ļašenko paveikto darbu sarakstu: "Man ir daudz jautājumu"

26. aprīlī norisināsies Latvijas Futbola federācijas kongress, kurā notiks arī prezidenta vēlēšanas. Abi prezidenta amata kandidāti - pašreizējais LFF vadītājs Vadims Ļašenko un Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs - šonedēļ satikās TV4 studijā raidījumā "Ārpus kadra", kur piedāvāja dažādus redzējumus par to, kā iepriekšējos četros gados strādājusi federācija un kādu ceļu vajadzētu izvēlēties turpinājumā. Piedāvājam diskusijas fragmentu.Skaties pilnu raidījumu trešdien, 17. aprīlī, TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com, un klausies populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
Rihards Matrevics

#151 Ārpus kadra: Rihards Matrevics - futbola vārtsarga filozofija

Kā futbola spēli vēro vārtsargs un kādēļ arī pēc mačiem, kuros sitienu pa vārtiem varbūt nemaz nav, vārtsargs ir noguris? Par to un vairākām citām savas spēlētāja pozīcijas niansēm raidījumā "Ārpus kadra" sīkāk pastāstīja Rihards Matrevics, "Riga FC" un Latvijas futbola izlases vārtsargs.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com, un klausies populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.Sportacentrs.com · #151 Ārpus kadra: Rihards Matrevics - futbola vārtsarga filozofija

#150 Ārpus kadra: Kas jāzina un jāņem vērā, sākot skriešanas sezonu

Kad sniegs un ledus vairs netraucē, tad daudzi auj kājas un sāk skriešanas sezonu. Kāds skraida, lai veicinātu veselību, kādam par motivāciju kalpo lielāki mērķi - piemēram, pieveikt 42,195 kilometrus. Apaļajā epizodē ciemos aicinājām Sportacentrs.com futbola guru Agri Suveizdu, kurš gatavojas savam pirmajam maratonam, un olimpieti, skriešanas treneri Ilonu Marheli. Kādus gadžetus izvēlēties, cik ilgai jābūt treniņu programmai un cik kilometri jāpieveic, ko ēst pirms sacensībām, vai pēc finiša drīkst aukstu alu?Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com, un klausies populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.

#149 Ārpus kadra: Bertāna loma jaunajā komandā, Porziņģis un Zvaigžņu spēle

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) noslēdzies periods, kurā drīkst veikt spēlētāju apmaiņu, un jaunas mājas atradis Dāvis Bertāns. Latviešu lāzers nespēlēšanu Oklahomsitijā nomainījis pret bēdīgo Šarloti, bet tas paver jaunas iespējas. Vai Kristaps Porziņģis bija pelnījis vietu Zvaigžņu spēlē? Eirolīgas klubs Latvijā – jā vai nē? Jautājumu daudz, tāpēc ciemos aicinājām BK "Ogre" basketbolistu Kristapu Dārgo un Sportacentrs.com basketbola zinātāju Kristiānu Dilānu.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.00, kā arī portālā Sportacentrs.com, un klausies populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.

#148 Ārpus kadra: Septiņi miljoni par katru reklāmu - kā un kāpēc sekot Super Bowl?

Naktī no svētdienas uz pirmdienu norisināsies gada lielākais notikums Ziemeļamerikas sportā - Super Bowl jeb amerikāņu futbola līgas NFL fināls. Lai atrādītu savu reklāmu milzīgajai televīzijas auditorijai, par 30 sekundēm tiek maksāti septiņi miljoni dolāru. Vidējā biļetes cena - ap desmit tūkstošiem. Podkāstā Ārpus kadra kopā ar NFL entuziastiem Emīlu Ozerinski un Niku Gaigalieti spriedīsim, kur slēpjas amerikāņu futbola šarms un kā skatīties tiem, kas nesaprot neko?Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com, un klausies populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
5

Siliņš: "Esportam nemaz nevajag obligāti iegūt vienādības zīmi ar sportu"

Podkāstā "Ārpus kadra" šonedēļ galvenā tēma bija esports, par ko izteicās CS2 treneris Miks "Independent" Siliņš un esportiste Anna "Ann4" Laurinoviča. Sarunas gaitā pieskārāmies esporta situācijai pandēmijas sākumā, kad sabiedrības daļa pievērsās e-sacensībām, jo neko citu karantīnas apstākļos gluži vienkārši nevarēja darīt. Tāpat populārs temats ir esporta iekļaušana olimpiskajās spēlēs, ko pati SOK vēlas panākt. Šobrīd SOK tikusi līdz "Olimpiskās esporta nedēļas" rīkošanai, tiesa, šajās sacensībās ir SOK izvēlētās spēles (piemēram, e-beisbols, e-riteņbraukšana, e-burāšana utml.), nevis datorspēles, kas bauda globālu popularitāti. Siliņš norādīja, ka, protams, būtu priecīgs, ja arī viņa pārstāvētā CS2 spēle izpelnītos SOK uzmanību un tiktu izvērtēta olimpisko spēļu kontekstā, taču reizē arī uzsvēra, ka esportam kā nozarei tas nemaz nebūtu tik svarīgi - esports ir ilgu laiku sekmīgi izdzīvojis pats, nepievēršot uzmanību tam, vai SOK vai kāds cits to uzskata par sportu vai nē.Podkāstu pilnā garumā skaties šeit, kā arī meklē to populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
Anna Ann4 Laurinoviča
1

#147 Ārpus kadra: latviete "Ann4", Bekhema esporta komandas kapteine

Šogad Trīs zvaigžņu balvā pirmoreiz starp nominantiem bija arī esportists, un, atzīmējot šo notikumu, par esporta jaunumiem, niansēm, būtību un filozofiju podkāstā "Ārpus kadra" aicinājumā datorspēles CS2 spēlētāju Annu "Ann4" Laurinoviču, pirmo sievieti-esportisti Latvijā, un CS2 treneri Miku Siliņu. Viņi abi pārstāv Lielbritānijā bāzēto un Deividam Bekhemam daļēji piederošo "Guild Esports" sieviešu komandu, kurā Anna ir komandas kapteine, bet Miks - treneris. Podkāstā Anna ieskicēja savu ceļu uz šo profesiju, ko ar pārliecību nosauc patiešām par profesiju ("tas ir darbs, ar ko es pelnu iztiku") un kopā ar Miku dalījās viedokļos par esporta nozares izaugsmi, reputāciju un savu vietu tajā.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com un populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.Sportacentrs.com · #147 Ārpus kadra: latviete "Ann4", Bekhema esporta komandas kapteine

#146 Ārpus kadra: Viens teikums, kas atklāja gada skandālu Latvijas sportā

Šoreiz podkāstā "Ārpus kadra" viesojās mūsu bijušais kolēģis, šobrīd medija MVP redaktors Jānis Freimanis, kuram papildus citām aktuālajām sporta tēmām aicinājām plašāk dalīties pieredzē, veidojot plašu rezonansi izraisījušos materiālus par basketbola trenera Andra Steļmaha intīmajām attiecībām ar savu tobrīd vēl nepilngadīgo audzēkni. Freimanis atgādināja, ka 2023. gadā šeit viss sākās ar Steļmaha centieniem krāpties basketbola spēlē, nomainot soda metienu izpildītājas, un šī notikuma izpētes laikā Freimanis izdzirdējis teikumu apmēram "Viņam jau arī attiecības ar audzēkni bijušas" stilā, kas attiecīgi raisījis neizpratni, jautājumus par minētās audzēknes vecumu tobrīd un tālāku iepriekšējo gadu notikumu izpēti.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com un populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
3

Ārpus kadra: Freimanis: "Kad apkopoju notikušo, dīvaini likās - kāpēc jūs to pieļāvāt?"

Šoreiz podkāstā "Ārpus kadra" viesojās mūsu bijušais kolēģis, šobrīd medija MVP redaktors Jānis Freimanis, kuram papildus citām aktuālajām sporta tēmām aicinājām plašāk dalīties pieredzē, veidojot plašu rezonansi izraisījušos materiālus par basketbola trenera Andra Steļmaha intīmajām attiecībām ar savu tobrīd vēl nepilngadīgo audzēkni. Freimanis sarunā norādīja, ka šajā lietā viņu pārsteigušas vairākas lietas, ieskaitot to personu, kas jau iepriekš zināja par notikumiem, attieksme un klusēšana.Skaties raidījumu šovakar TV4 kanālā plkst. 21.30, kā arī portālā Sportacentrs.com un populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.
8

Brože: "Latvijas hokejā trūkst ilgtermiņa mērķa - kur gribam būt pēc pieciem gadiem?"

Podkāstā "Ārpus kadra" hokeja apskatnieks Ulvis Brože pēc PČ U20 apmeklējuma un Latvijas junioru izlases iegūtās astotās vietas izteicās par vietējā hokejā iespējām un atzīmēja, ka, viņaprāt, Latvijas hokejā pietrūkst nospraustu ilgtermiņa mērķu, tā vietā gadu no gada no savām izlasēm prasot tikšanu PČ ceturtdaļfinālā.Šī epizode pilnā garumā pieejama arī populārākajās audio platformās.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.

#145 Ārpus kadra: U20 hokeja čempionāta atskaņas – vai drīkstējām gaidīt vairāk?

Pirms nedēļas Latvijas junioru hokeja izlasei noslēdzās pasaules čempionāts. Lai gan piecās spēlēs piedzīvoti četri zaudējumi, nospraustais mērķis tika sasniegts – otro reizi vēsturē spēlējām ceturtdaļfinālā, kur piekāpāmies nākamajiem čempioniem amerikāņiem. Podkāstā "Ārpus kadra" par Gēteborgā piedzīvoto, Latvijas hokeja vietu uz pasaules kartes un jaunajiem talantiem.Skaties raidījumu kanālā TV4 trešdien, 10. janvārī, pulksten 21:31. Epizode pieejama arī populārākajās audio platformās.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.Sportacentrs.com · Atskaņas no U20 čempionāta hokejā – vai drīkstējām gaidīt vairāk? | Ārpus kadra #145

#144 Ārpus kadra: Gada balvu sadalē zaķi, āmurīši un šāvieni garām

Tradīcijas jāturpina, un arī šī gada izskaņā "Ārpus kadra" studijā aicināts tika Sportacentrs.com galvenais redaktors Jānis Celmiņš, lai kopīgi izrunātu aizvadītā gada notikumus un piedāvātu savas versijas par gada laureātiem 11 vairāk vai mazāk nopietnās nominācijās, kas kulminējās, protams, ar Zaķa gada galveno balvu.Skaties raidījumu kanālā TV4 trešdien, 27. decembrī, pulksten 21:45. Epizode pieejama arī populārākajās audio platformās.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.Sportacentrs.com · #144 Ārpus kadra: Gada balvu sadalē zaķi, āmurīši un šāvieni garām
Foto: Cesky Hokej

Kuriem pievērst īpašu uzmanību? Pieci interesantākie hokejisti Latvijas U20 izlasē

Ziemassvētki un Jaunais gads hokeja sabiedrībā tiek atzīmēti īpašā gaisotnē – ar pasaules čempionātu junioriem. Trešo gadu pēc kārtas elitē jeb desmit spēcīgāko komandu pulkā būs arī Latvijas U20 izlase. Kopā ar pavasarī pasaules čempionāta bronzu ieguvušo treneri Raimondu Vilkoitu šķetinājām mūsējo izredzes, izcēlām līderus un runājām par junioru hokeja specifiku. Lai arī treneris Vilkoits nevēlējās izcelt atsevišķus spēlētājus, tomēr šajā raidījuma fragmentā tika pierunāts atzīmēt piecus interesantākos hokejistus, kurus viņš ieteiktu īpaši vērot gaidāmajā turnīrā.Raidījumu "Ārpus kadra" pilnā garumā skaties TV4 kanālā, kā arī tas ir pieejams populārākajās audio platformās.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.

#143 Ārpus kadra: Vilkoits palīdz izvērtēt U20 hokejistu izredzes un atzīmēt līderus

Ziemassvētki un Jaunais gads hokeja sabiedrībā tiek atzīmēti īpašā gaisotnē – ar pasaules čempionātu junioriem. Trešo gadu pēc kārtas elitē jeb desmit spēcīgāko komandu pulkā būs arī Latvijas U20 izlase. Kopā ar pavasarī pasaules čempionāta bronzu ieguvušo treneri Raimondu Vilkoitu šķetināsim mūsējo izredzes, izcelsim līderus un runāsim par junioru hokeja specifiku.Skaties raidījumu kanālā TV4 trešdien, 20. decembrī, pulksten 21:30. Epizode pieejama arī populārākajās audio platformās.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.

#142 Ārpus kadra: SOK lēmums par "neitrālajiem" okupantiem – kā rīkoties Latvijai?

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) pašā labākajā laikā – piektdienas vakarā, kad lielākā daļa jau izslēgusi datorus un nolikusi malā telefonus – paziņoja par zaļās gaismas došanu Krievijas un Baltkrievijas sportistiem, lai viņi kā neitrālie atlēti varētu piedalīties 2024. gada Parīzes olimpiskajās spēlēs. "Ārpus kadra" komanda kopā ar Delfi sporta žurnālistu Almantu Poikānu sprieda par lēmumu un – kā šajā situācijā rīkoties Latvijai. Aprunājām arī Siguldas olimpiskā sapņa izgaišanu un ziemas sezonas pirmos rezultātus.Skaties raidījumu kanālā TV4 trešdien, 13. decembrī, pulksten 21:30. Epizode pieejama arī populārākajās audio platformās.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.

Ārpus kadra: "Ar savu lēmumu SOK rada netaisnīgu situāciju citiem sportistiem"

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) pašā labākajā laikā – piektdienas vakarā, kad lielākā daļa jau izslēgusi datorus un nolikusi malā telefonus – paziņoja par zaļās gaismas došanu Krievijas un Baltkrievijas sportistiem, lai viņi kā neitrālie atlēti varētu piedalīties 2024. gada Parīzes olimpiskajās spēlēs. "Ārpus kadra" komanda kopā ar Delfi sporta žurnālistu Almantu Poikānu sprieda par lēmumu un – kā šajā situācijā rīkoties Latvijai. Aprunājām arī Siguldas olimpiskā sapņa izgaišanu un ziemas sezonas pirmos rezultātus.Piedāvājam sarunas fragmentu, bet pilnā garumā raidījumu skaties kanālā TV4 trešdien, 13. decembrī, pulksten 21:30. Epizode būs pieejama arī populārākajās audio platformās.Podkāstu "Ārpus kadra" atbalsta Aizdevums.lv.

#141 Ārpus kadra: Latvijas hokejistu paveiktais NHL un Eiropas vadošajās līgās

Sniega kupenas kļūst arvien dziļākas, tāpēc pienācis laiks "Ārpus kadra ar skaidru skatu" pievērsties ledus laukumos notiekošajam. Palīgā saucot hokeja apskatniekus Artūru Barovski un Mārtiņu Lāci, runāsim par latviešu sekmēm NHL un AHL, kā arī Eiropas vadošajās hokeja līgās. Vai Elvis Merzļikins citā komandā spēlētu labāk? Teodors Bļugers vai Rodrigo Ābols – kurš ir Latvijas labākais centrs? Vai Rūdolfs Balcers brauks atpakaļ uz Ziemeļameriku?Skaties arī kanālā TV4 – trešdien, 29. novembrī, pulksten 21:00. Epizode pieejama arī populārākajās audio platformās.Raidījumu "Ārpus kadra ar skaidru skatu" atbalsta pasaules optikas tehnoloģiju līderis "Zeiss Vision Center Latvija" un Aizdevums.lv.

#140 Ārpus kadra: šaha filozofija, Tāla maģija un krāpnieku gājieni

Raidījumā "Ārpus kadra ar skaidru skatu", kas TV4 ekrānos nonāks 22. novembra plkst. 22.00, šoreiz viesojās Latvijas Šaha federācijas ģenerālsekretārs Toms Kalniņš. Podkāstā pievērsāmies šaha popularitātes bumam pasaulē, Magnusa Kārlsena zvaigznes faktoram, Mihaila Tāla ietekmei uz šaha pasauli vēl šobaltdien, kā arī centāmies noskaidrot konkrētus jautājumus - kāpēc šahā ir dopinga pārbaudes un kā vispār šajā spēlē var krāpties?Raidījumu "Ārpus kadra ar skaidru skatu" atbalsta pasaules optikas tehnoloģiju līderis "Zeiss Vision Center Latvija" un Aizdevums.lv.Sportacentrs.com · #140Ārpus kadra: šaha filozofija, Tāla maģija un krāpnieku gājienis Audio

Latvijas Šaha federācijas boss bez žēlastības sakauj "Ārpus kadra" vadītāju

"Ārpus kadra ar skaidru skatu" šovakar TV4 ekrānos plkst. 22:00 pievērsīsies aristokrātu sportam - šaham. Viesos Latvijas Šaha federācijas ģenerālsekretārs Toms Kalniņš, kuru pirms raidījuma sākuma tā vadītāji Ulvis Brože un Rolands Eliņš izaicināja uz šaha ātrspēli, sak, retā reize, kad uz vietas iespējams novērtēt studijas viesa prasmes savā tēmā. Lieki piebilst, ka Rolands šaha mačā tika izsmērēts pa grīdu.Podkāstā pievērsāmies šaha popularitātes bumam pasaulē, Magnusa Kārlsena zvaigznes faktoram, Mihaila Tāla ietekmei uz šaha pasauli vēl šobaltdien, kā arī centāmies noskaidrot konkrētus jautājumus - kāpēc šahā ir dopinga pārbaudes un kā vispār šajā spēlē var krāpties?Raidījumu "Ārpus kadra ar skaidru skatu" atbalsta pasaules optikas tehnoloģiju līderis "Zeiss Vision Center Latvija" un Aizdevums.lv.