Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Kravčenokas un Toča "Olimpiešu kausu" ietekmē laikapstākļi

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Kravčenokas un Toča "Olimpiešu kausu" ietekmē laikapstākļi
Kravčenokas un Toča "Olimpiešu kausa" uzvarētāji. Foto: Margarita Vigule, gorod.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē Daugavpilī risinājās turnīrs 4x4 volejbolā - "Olimpiešu kauss" tika organizēts par godu Latvijas pludmales volejbola zvaigznēm Anastasijai Kravčenokai un Edgaram Točam.

Atgādinām, ka Tokijas olimpiskajās spēlēs Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa un Edgars Točs/Mārtiņš Pļaviņš izcīnīja ceturto vietu pludmales volejbolā.

4x4 volejbola turnīru rīkoja Sporta un fiziskās attīstības klubs sadarbībā ar Daugavpils Universitāti un Daugavpils Sporta pārvaldi. "Olimpiešu kauss" tika organizēts par godu Anastasijai Kravčenokai un Edgaram Točam, kuri savas lielā sporta gaitas sāka Daugavpilī. Kravčenoka ir daugavpiliete, bet Točs par pazīstamu volejbolistu kļuva Latgales lielākās pilsētas komandā.

Šis turnīrs bija ieplānots svaigā gaisā - Parādes ielā 1, blakus Daugavpils Universitātei un Esplanādes parkam, taču sliktu laikapstākļu dēļ sacensības tika pārceltas uz Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas zāli, kas atrodas Kandavas ielā 17a. Slikti laikapstākļi ietekmēja arī dalībnieku skaitu - desmit komandu vietā ieradās tikai piecas komandas, kas cīnījās par kausu, medaļām un naudas balvām: 175 eiro par pirmo vietu, 125 eiro par otro vietu, 75 eiro par trešo vietu.

Dalības maksa bija 50 eiro no komandas (no dalības maksas tika atbrīvoti Daugavpils sporta skolas audzēkņi). Turnīra dalībnieki tika nodrošināti ar bezmaksas ēdināšanu norises vietā. Visiem dalībniekiem tika pasniegtas piemiņas balvas.

Pirmo vietu ieguva "Hurricane" komanda: Andrejs Borisovs (kapteinis), Deivids Žolnerovičs, Edgars Baltacis, Inna Zanevskaja, Anastasija Šatohina un Igors Skoromko.

Otro vietu ieguva "Squad": Evelīna Kravceviča (kapteine), Darja Dimitrijeva, Armands Rokjāns un Pāvels Smirnovs. Trešajā vietā ir "Daimonds": Dmitrijs Sikijevskis (kapteinis), Inga Sauša, Kristīne Litavniece un Sergejs Nikolajevs.

Ceturtajā vietā ierindojās "You're a woman, I'm a man": Artjoms Petrovs (kapteinis), Sandis Vilcāns, Elina Boroņenko un Anastasija Tumanovska. Piektajā vietā vietā palika "Rakuzan": Artūrs Aukšpols (kapteinis), Dainis Ivanovs, Tomass Bondars, Artūrs Pastars, Marita Abramoviča un Agnese Anna Pastare.

Uz sacensībām ieradās arī Anastasijas Kravčenokas māte Natālija Kravčenoka un vectēvs Vladimirs Stepanovičs, apsveicot sportistus ar godalgotām vietām un uzmundrinot neapstāties pie sasniegtā un turpināt cīņu par uzvarām arī citās sacensībās.

Izmantotie resursi:
Sporta un fiziskās attīstības klubs / daugavpils.lv

     [+] [-]

, 2022-05-31 00:48, pirms 3 mēnešiem
No piecām komandām četrām nosaukumi angļu valodā, bet kas ir Rakuzan?

     [+] [-]

, 2022-05-31 07:18, pirms 3 mēnešiem
nnoo rakstīja: No piecām komandām četrām nosaukumi angļu valodā, bet kas ir Rakuzan?
Angļu valoda ir D-pils otrā valoda!

     [+] [-]

, 2022-05-31 07:50, pirms 3 mēnešiem
nnoo rakstīja: No piecām komandām četrām nosaukumi angļu valodā, bet kas ir Rakuzan?
Daimonds ir angļu latgaliešu dialektā.