Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Federācija neiesniedz pieteikumu un Eiropas U18 vicečempionus prēmē no savas kabatas

Agris Suveizda

Federācija neiesniedz pieteikumu un Eiropas U18 vicečempionus prēmē no savas kabatas
Kristians Fokerots. Foto: CEV

7. aprīlī norisinājās ikmēneša Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valdes sēde. Tās laikā valdes locekļi diskutēja un lēma par būtiskiem jautājumiem volejbola attīstībai ilgtermiņā, proti, spēlētāju licencēšanas un pludmales volejbola programmu akreditēšana, un apstiprināts LVF Senioru komisijas sastāvs. Tāpat tika pieņemts lēmums piešķirt naudas balvu pludmales volejbolistu pārim Fokerots/Ābelītis par sasniegumiem U18 Eiropas čempionātā, informē Latvijas Volejbola federācija.

Valdes sēdē, piedaloties LVF Prezidentam Jānim Bukam, tika apspriestas tādas stratēģiskās iniciatīvas kā spēlētāju licencēšana un pludmales volejbola programmas akreditēšana reģionos. Ar mērķi palielināt licencēto volejbolistu skaitu Latvijā, Valdes locekļi lēma vērsties pie LVF Komisijām, uzklausot komisiju locekļu priekšlikumus licencēšanas sistēmas izstrādē. Savukārt attiecībā uz pludmales volejbola programmu akreditēšanu LVF nāks klajā ar ieceri palīdzēt un atbalstīt sporta skolas, pašvaldības un klubus, kuri izrādīs vēlmi akreditēt pludmales volejbola programmu. Vienlaikus valdes locekļi vairākkārt uzsvēra, cik svarīga loma ir sporta skolu, pašvaldību un sporta klubu pašiniciatīvai akreditēt pludmales volejbola programmas.

Valdes sēdē vienbalsīgi tika apstiprināts arī LVF Senioru komisijas sastāvs. Tās vadītājs būs Jānis Kovals un tās sastāvā darbosies: Jānis Krastiņš, Janeks Ekurs, Arkādijs Strods, Pēteris Circāns, Inga Frīdenberga un Jevgenija Dedele. Sēdē tika aktualizēts arī jautājums par “100+ draugi Latvijas volejbolam” programmas aktivizēšanu, kas 2020. gadā, Covid-19 situācijas dēļ, noritēja gausāk nekā būtu vēlams.

Valdes sēdes darba kārtībā bija jautājums arī par pludmales volejbolistu Kristiana Fokerota un Kārļa Ābelīša prēmēšu saistībā ar izcīnīto sudraba medaļu 2020. gada U18 Eiropas čempionātā. Sēdē tika nolemts pludmales volejbola pārim Fokerots/ Ābelītis un viņu trenerim Laurim Iecelniekam piešķirt naudas balvu 11 000 eur apmērā no LVF līdzekļiem. Šāds lēmums tika pieņemts, jo aizvadītajā gadā, pārpratuma dēļ, LVF nesagatavoja atbilstošu pieteikumu naudas balvai par izciliem sasniegumiem sportā Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), paredzētajā kārtībā. “Apzinoties pieļauto kļūdu un vienlaikus atzinīgi novērtējot sportistu un viņu trenera panākumus, kā arī pamatojoties uz MK noteikumiem, LVF valde vienbalsīgi lēma piešķirt naudas balvu no saviem līdzekļiem. Vēlreiz apsveicam sportistus un viņu atbalsta komandu ar augstajiem sasniegumiem un vēlam jaunas uzvara!,” lēmumu komentēja Jānis Buks, LVF prezidents.

Nākamā LVF valdes sēde paredzēta 12. maijā.

Izmantotie resursi:
Volejbols Latvija valdes sēdē lemts par...

     [+] [-]

, 2021-04-14 15:48, pirms mēneša
Varbūt arī "atbildīgās" LVF ierēdnes varētu dalīties no savas algas? Vai valde izteikusi rājienu kādam?