Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Latvijai lieliska izloze CEV Nāciju kausa finālturnīrā Jūrmalā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijai lieliska izloze CEV Nāciju kausa finālturnīrā Jūrmalā
Mārtiņš Pļaviņš, Kristians Fokerots, Ardis Bedrītis, Artūrs Rinkevičs. Foto: CEV

Šovakar notika CEV Nāciju kausa finālturnīra grupu izloze. Latvijas vīriešu un sieviešu izlases uzzināja pirmos pretiniekus gaidāmajā cīņā par pēdējām olimpiskajām kvotām. Jūrmalā šis turnīrs risināsies no 13. līdz 16. jūnijam.

Gan vīriešu, gan sieviešu turnīra 12 komandas tika izvietotas pa četrām grupām. Izlozē mājiniekiem bija priekšrocība - Latvija ieguva pirmo numuru D grupā un tādējādi tika pie nosacīti vājākiem pretiniekiem. Mūsu sieviešu izlase cīnīsies pret lietuvietēm un ukrainietēm, savukārt vīriešu izlases oponenti būs beļģi un zviedri - teicama izloze!

Izlozē bumbas vilka arī Mārtiņš Pļaviņš, Anastasija Samoilova un Tīna Graudiņa, kura laimīgā kārtā beigās vīriešiem izvilka Beļģiju, nevis Poliju. Kad noslēgumā lūdza komentēt izlozes rezultātus, Pļaviņš bija lakonisks: "Paldies, Tīna!"

Latvijas vīriešu izlasi veido Mārtiņš Pļaviņš/Kristians Fokerots un Artūrs Rinkevičs/Ardis Bedrītis, savukārt Latvijas sieviešu izlases sastāvā ir Anija Ozoliņa/Anete Namiķe un Marta Ozoliņa/Luīze Skrastiņa.

Vīriešu grupas

Sieviešu grupas

Izlozes tiešraide/ieraksts

Pēc grupu turnīra risināsies izslēgšanas spēles. Jūrmalā jāiegūst pirmā vieta, lai izcīnītu pēdējo kvotu uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Plašāks skaidrojums ir ŠEIT.

Izmantotie resursi:
cev.eu

  +4 [+] [-]

, 2024-06-11 19:07, pirms mēneša
Paldies, Tīna!

  +4 [+] [-]

, 2024-06-11 19:15, pirms mēneša
Paldies, Tīna!

  -3 [+] [-]

, 2024-06-11 19:46, pirms mēneša
Boikots, jo dopingotājs piedalās...

  +2 [+] [-]

, 2024-06-11 20:12, pirms mēneša
Subjektīvais rakstīja: Boikots, jo...
viņa advokāte tevi varētu iesūdzēt par goda un cieņas aizskārumu! īsti nav jēgas, jo te nav ASV ar lielām kompensāciju iespējām. bet tīri principa pēc varētu.

  +2 [+] [-]

, 2024-06-11 21:02, pirms mēneša
PALDIES TĪNA!

  +1 [+] [-]

, 2024-06-11 22:13, pirms mēneša
Beļģi būs nikni par šo "paldies, Tīna". Tad jau laukumā redzēsim.

Dāmām laikam nav nekādu izredžu?