Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 3

Lasi žurnāla "Sports" jaunāko numuru internetā

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Ir iznācis jaunais žurnāla ‘’Sports’’ numurs, kas orientēts uz cilvēku, kas sporto pats, vai arī, kas šai nodarbei vēl jāpamudina. Kopumā jaunajā žurnāla numurā ir 24 raksti par dažādām tēmām.

Žurnāla jūnija numurā lasi:

Latvijas sporta pirmā lēdija. Pirmā intervija ar IzM Sporta un jaunatnes departamenta direktori Ulriku Auniņu-Naumovu. „Pat netika slēpts komentārs - kāpēc jauna, smuka meitene tagad strādās par valsts sekretāra vietnieci?! Bet atvainojiet, ja es būtu veca un nesmuka, tad būtu labāk? Katrā ziņā mūsu sporta sabiedrība sievietēm sevišķi neuzticas...”

Jūnija beigās Latvijas sportists Jānis Horeliks centīsies uzveikt slavenāko kalnu sacīksti pasaulē – Pikes Peak Hill Climb cīņu ASV. To viņš darīs ar Andra Dambja jaunāko konstruēto elektriskās piedziņas superauto. Kas tā par mašīnu, kas tās par sacīkstēm?

„Uzskatu, ka jau 16 gadus neesmu sportā,” saka šāgada Eiropas čempione 24 stundu rogainingā, trīskārtējā olimpiete soļošanā Anita Liepiņa. „Es gribu sportot. Gribu skriet maratonus. Es zinu, ka man ir tikai viena kāja, bet es gribu,” turpina sportiste rubrikā Toreiz un Tagad. „Kad sportoju, man stāstīja – ja tu trenēsies 24 stundas diennaktī, būsi čempione. Es arī centos... Ja mani kāds saprātīgs cilvēks laikus būtu apstādinājis, rezultāti būtu citi.”

Žurnāls Sports kopš 2013. gada sākuma atkal ir pārdošanā un tas ir pieejams abonentiem, bet šobrīd žurnāla mājas lapā Sporto.lv ir iespējams bez maksas izlasīt visus žurnāla numurus. Tā pat žurnāla mājas lapas integrācijas rezultātā ar citu interneta portālu www.kursporto.lv, jebkurai sporta organizācijai ir iespēja piedalīties sporto.lv satura veidošanā. Sporta organizācijām ir iespēja bez maksas reģistrēties www.kursporto.lv un pievienot informāciju par sevi, foto un video galerijas, kā arī dažādas aktualitātes. Jaunākā pievienotā informācija parādās arī Sporto.lv mājas lapā. Ienāciet Sporto.lv un iepazīstiet Latvijas sportu labāk!