Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 3

Paralimpietei Mellei ceturtais rezultāts Eiropas čempionāta loka šaušanā kvalifikācijā

Agris Suveizda

Paralimpietei Mellei ceturtais rezultāts Eiropas čempionāta loka šaušanā kvalifikācijā
Ieva Melle sacensībās Itālijā. Foto: Loka šaušanas klubs "Amazones"

LETA. Latvijas paralimpiete Ieva Melle pirmdien Romā Eiropas čempionātā loka šaušanā uzrādīja ceturto rezultātu kvalifikācijā

Piedaloties sacensībās ar olimpisko jeb rekursīvo loku, Melle kvalifikācijā iekrāja 583 punktus, kas bija ceturtais labākais rezultāts 12 dalībnieču konkurencē. Izslēgšanas turnīru latviete sāks no ceturtdaļfināla.

Vīriešiem Gints Jonasts ar 563 punktiem bija 18. vietā un Jānis Kants ar 556 punktiem 20. pozīcijā 23 parasportistu konkurencē, latviešiem izslēgšanas kārtu sākot no 1/16 fināla.

Duetu konkurencē Jonasts ar Kantu ar 1122 punktiem bija septītie no astoņiem pāriem, bet jauktajos duetos Mellei un Jonastam 1146 punkti deva pēdējo, septīto pozīciju. Arī duetu sacensībās latvieši piedalīsies izslēgšanas turnīrā.

Latvijas komandai uz Itāliju līdzi devies arī Ginta Jonasta treneris Vlads Šigausks un komandas vadītājs Jānis Bružis. Lai gan Melles treneris Gabriēle Menegels uz sacensībām nav devies, viņš turpina nodrošināt nepieciešamo atbalstu un konsultācijas.

Šajā čempionātā piedalās sportisti no 26 valstīm, un paralimpiskā normatīva izpildes gadījumā ir iespēja tikt pie rīkotāju speciālā ielūguma uz šovasar gaidāmajām Parīzes spēlēm.

Parīzes paralimpiskās spēles norisināsies no 28. augusta līdz 8. septembrim.

Izmantotie resursi:
LETA