Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2546, Did:0, useCase: 1

"This is OlyBasket" 4. sērija: Raimonds Vējonis intervijā par basketbolu

Sezonas 4. sērija ir klāt! Atskatāmies uz lieliskajiem šīs sezonas momentiem. Parunājam ar Latvijas Basketbola savienības prezidentu Raimondu Vējoni par basketbolu, kā arī turpinām izaicināt rīdziniekus ar āķīgiem jautājumiem un sporta momentiem. Sirsnīga, amizanta un atraktīva epizode ar mūsu cienījamo OlyBet pārstāvi Armandu Jaunzemu. Noskaties jau tagad!

"This is OlyBasket" 3. sezonas 2.sērija: Ceļā uz Spāniju

OlyBet sporta šovs “This is OlyBasket” dodās uz Spāniju kopā ar basketbola izlasi! Momenti no aizkulisēm, kā arī ielas intervijas ar rīdziniekiem, pārbaudot viņu basketbola zināšanas. Šajā epizodē arī sarunas ar īpašajiem visiem - Rodions Kurucs, Anžejs Pasečņiks, Rihards Lomažs un Latvijas atbalstītāji no Spānijas!

"This is OlyBasket" 3. sezonas 1.sērija: Jauns vadītājs, Jānis Timma un Artūrs Kurucs rāda trikus

This is OlyBasket 3. sezonas 1. epizode beidzot ir klāt! Kā vienmēr, esam notikumu epicentrā, sekojot līdzi Latvijas basketbola izlases piedzīvojumiem uz pasaules skatuves. Gatavojoties EuroBasket kvalifikācijas spēlēm, izgājām ielās, lai noskaidrotu cik erudīti ir vietējie latvieši basketbolā, kā arī neliela intervija ar diviem spožiem Latvijas basketbola talantiem – Jānis Timma un Artūrs Kurucs! Šova vadītājs ir neviens cits, kā Oly saimes harizmātiskais Armands Jaunzems. Laiks basketbolam, laiks OlyBasket!

OlyBet kļuvis par Euroleague Basketball Premium partneri līdz 2025. gadam

OlyBet kļuvis par Euroleague Basketball Premium partneri līdz 2025. gadam! Mūsu vienotā vīzija un aizrautība par sporta izklaides attīstību ir šīs sadarbības pamatvērtība. Lai dalītos šajā aizraujošajā piedzīvojumā, OlyBet ir atklājis Eirolīgas Vēstniecību, OlyBet Sports Bar "Daugava", kas atrodas Rīgā, Kuģu ielā 24. Šī ir vieta, kur līdzjutēji var pulcēties, dalīties emocijās un kopā baudīt spilgtākos spēles momentus.

"This is OlyBasket" 4. sērija: Artūrs Žagars un Pasaules kauss basketbolā 2023

Pasaules kauss basketbolā ir noslēdzies un arī OlyBasket fināla sērija ir klāt. Noslēgsim to svinīgi ar atskatu uz turnīru, kā arī intervēsim uzlēcošo Latvijas basketbola zvaigzni Artūru Žagaru! Uz kurieni Artūrs dosies tālāk?

Intervija ar sesto laukuma spēlētāju! This is OlyBasket 3. sērija | Pasaules kauss basketbolā 2023

Jūsu atbalsts ir palīdzējis Latvijas izlasei sasniegt jaunus augstumus basketbola Pasaules kausā, tāpēc šī sērija ir veltīta jums, sestajam laukuma spēlētājam! Intervijas ar līdzjutējiem, kā arī neliels viens pret viens ar Jāni "Krivenchy" Krīvēnu!

Bet SADERAM? ar Aigaru Apini | 3. sezona 20. sērija

OlyBet šova trešās sezonas fināls ir klāt! Noslēgsim to sirsnīgi un spēcīgi ar Paraolimpisko zelta medaļistu Aigaru Apini. Ansis pārbaudīs savas vieglatlēta prasmes, kā arī noskaidrosim, kāds ir bijis Aigara dzīves stāsts un ko mums no tā vajadzētu mācīties.

Bet SADERAM? ar Andreju Gražuli | 3. sezona 18. sērija

Bijušais VEF Riga un šī brīža Aquila Basket Trento uzbrucējs Andrejs Gražulis ir pieņēmis OlyBet sporta šova basketbola izaicinājumu. Pirms Latvijas izlases ceļa uz Pasaules Kausu basketbolā, Ansis un Andrejs iesildīsies ar pāris metieniem un āķīgiem jautājumiem. Noskaties jaunāko sēriju jau tagad!

Bet SADERAM? ar Milanu Volkovu | 2. sezona 20. sērija

OlyBet sporta šova “Bet Saderam?” sezonas noslēgums ir klāt! Uz kamaniņu braukšanu tiek izaicināts bokseris Milans Volkovs, kā arī jautrībai mums pievienosies fitnesa treneris Roberts Fišers! Sarunas par profesionālo sporta, jaungada apņemšanos un dzīvi. Noskaidrosim, cik grūta ir kamaniņu braukšana sportistam bez iepriekšējas pieredzes.

Bet SADERAM? ar Kiru Frolovu | 2. sezona 19. sērija

Akrobāts, dejotājs un citiem talantiem apdāvinātais Kirs Frolovs! Ziemas bargajos mēnešos OlyBet sporta šovs “Bet Saderam?” dodās uz pludmales volejbola laukumu, kur priekšā ir dažādi pārbaudījumi! Vai lokanība un muskuļi nospēlēs lomu šajā izaicinājumā?

Vienos Vārtos ar Verpiju 7. sērija | Pasaules Kauss 2022

Pasaules kauss ir noslēdzies, un OlyBet sporta šova varonim Verpijam jādodas atpakaļ uz Kataru, bet pirms atvadīšanās, Verpijs apmeklēs OlyBet Sporta bāra kopā ar Elīzu, jeb plašāk pazīstama kā Squadperson. Ieskaties, kā noslēdzies Pasaules kauss un kā ir gājis šova galvenajam varonim šī turnīra laikā.

Vienos Vārtos ar Verpiju 6. sērija | Pasaules Kauss 2022

Pasaules kausa fināls strauji tuvojas, bet OlyBet sporta šova varonis Verpijs turpina savus futbola piedzīvojumus Rīgas ielās. Šīs sērijas viesis ir futbolists Jānis Ikaunieks! Turpinam vērot pēdējās Pasaules kausa spēles un atceries, ka spēle ir tavās rokās!

Bet SADERAM? ar Rebeku Gabrāni | 2. sezona 18. sērija

Otrās sezonas astoņpadsmitajā sērijā OlyBet sporta šovs “Bet Saderam?” tiekās ar fitnesa entuziasti Rebeku Gabrāni! Vērtīgi padomi, kā arī paraugdemonstrējumi loka šaušanā. Būs ko redzēt!

Vienos Vārtos ar Verpiju 5. sērija | Pasaules Kauss 2022

Šoreiz OlyBet sporta šovs dodās uz OlyBet Sporta bāra Fanu zonu, Tallinas kvartāla Angārā! Lielākie futbola fani un Verpijs vienuviet – tā ir skatīšanās ballīte, ko nevar palaist garām! Dodies uz Fanu zonu arī Tu, un vēro Pasaules kausa finālspēles lieliskā kompānijā. Ieskaties, kā gāja Verpijam, atbalstot karstākos Pasaules kausa futbolu mačus.

Vienos Vārtos ar Verpiju 4. sērija | Pasaules Kauss 2022

OlyBet sporta šovs “Vienos Vārtos ar Verpiju” veltīts Pasaules kausam futbolā. Cilvēks, kuram futbola tēma nav sveša, šīs sērijas viesis ir futbola komentētājs Emīls Blūms. Verpijs iziet Rīgas ielās, izaicinot vietējos futbola entuziastus.

Bet SADERAM? ar Tīnu Graudiņu | 2. sezona 17. sērija

OlyBet sporta šovs “Bet Saderam” izaicina Olimpieti un divkārtējo Eiropas čempionāta zelta medaļas ieguvēju Tīnu Graudiņu! Pasaules kausa ietvaros tiks pārbaudīta Tīnas un šova vadītāja Anša prasmes futbola laukumā! Intervija un ieskats profesionālās pludmales volejbolistes karjerā.

Vienos vārtos ar Verpiju 3. sērija | Pasaules Kauss 2022

Jauns OlyBet sporta šovs veltīts 2022. gada Pasaules Kausam futbolā! Seko līdzi zebrai - Verpijam un viņa amizantajiem piedzīvojumiem. Noskaidro, kāpēc Verpijs ieradies Latvijā un kādi ir viņa nākamie plāni. Šajā sērijā tiks pārbaudītas Denisa Stepanova futbola zināšanas un prasmes, kā arī Verpijs izies Rīgas ielās, izklaidējoties karuseļos un izaicinot vietējos futbola fanus!

Bet SADERAM? ar Žani Peineru | 2. sezona 16. sērija

OlyBet sporta šovs “Bet Saderam” izaicina basketbolistu un finanšu lietpratēju Žani Peineru! Groza bumbas vietā tiks iemēģināta veiksme handbolā, kā arī ieskats Žaņa biznesa ekspertīzē. Bez amizantiem momentiem, protams, neiztikt!

Bet SADERAM? ar Lindu Paulausku | 2. sezona 15. sērija

OlyBet sporta šovs “Bet Saderam” tiekas ar horeogrāfi Lindu Paulausku! Kas notiek, kad enerģisku dejotāju uzliek uz ledus? Daiļslidošana? Nē, šīs epizodes izaicinājums ir kērlings! Noskaidro, cik sarežģīts šis sports ir realitātē, kā arī aplūko visus sērijas amizantos momentus!

Bet SADERAM? ar Andri Šicu | 2. sezona 14. sērija

Pie OlyBet sporta šova “Bet Saderam?” viesojas triju Olimpisko medaļu un Triju Zvaigžņu Ordeņa ieguvējs Andris Šics! Noskaidro, kā kamaniņu braucējam veiksies klinšu kāpšanā, jeb traversā! Ieskats profesionālā sportista ikdienā un brīvā laika nodarbēs.