Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2546, Did:0, useCase: 3

Paste: "Kanāda spēlēja tā, it kā pie trim punktiem būtu tikusi jau trešajā minūtē"

Rolands Eliņš

Paste: "Kanāda spēlēja tā, it kā pie trim punktiem būtu tikusi jau trešajā minūtē"
Kristers Gudļevskis un Džošua Beilijs
Foto: AFP/Scanpix

„Olybet” hokeja eksperts Guntars Paste pēc zaudējuma papildlaikā pret Kanādu slavēja Latvijas izlases saliedētību un sīksto spēli aizsardzībā, kā arī atzina, ka latviešu aizsargi savā ziņā atdevuši Kristeram Gudļevskim parādu no spēles pret Somiju. Paste neatkāpās no savas prognozes, ka ceturtdaļfinālā tomēr tiks Dānija, nevis Latvija, lai gan pauda cerību, ka viņam būs sanācis kļūdīties.

„Kamēr Kanādai spēlēja individuāli hokejisti, Latvijas izlase laukumā sūtīja patiešām komandu,” savos pēcspēles novērojumos apgalvoja Guntars Paste. „Latvijas izlase parādīja ļoti disciplinētu aizsardzību un patiesu saliedētību komandas plāna izpildīšanā. Ļoti patika, ka nenotika nekādas rēķināšanas par turnīra tabulu un tika izpildīts tas, ko solīja publiski – ka tiks spēlēts uz uzvaru. Var jau domāt par visādiem apstākļiem un spēku ekonomiju, taču hokejistiem pašiem ir svarīgi sajust, ka viņi var, kā arī nepārtraukt tagad jau trīs ļoti labi aizvadīto spēļu sēriju.”

„Visa čempionāta gaitā Latvijas izlasē var redzēt, kā puiši metas ripas ceļā un cīnās cits par citu aizsardzībā,” turpināja Paste. „Kanādieši tikmēr mēģināja mūs apspēlēt katrs pats par sevi. Izšķirošā spēle gan tāpat būs pret Dāniju, un dāņi šajā ziņā ir līdzīgi mums – arī viņi spēlē ļoti saliedēti un ir noskaņoti kopīgam mērķim. Jā, es atceros savu iepriekšējo prognozi, ka Dānija šajā čempionātā tiks ceturtdaļfinālā un varbūt pat augstāk, un netaisos arī savus vārdus ņemt atpakaļ. Protams, vēlētos, lai šī prognoze nepiepildās, taču cīņa ar Dāniju būs ļoti, ļoti grūta. Vēlētos tikai, lai pēc mača nenāktos runāt par tiesnešiem un viņu darbību, šāda iespēja tomēr satrauc.”

„Kanādas izlase izskatījās tā, it kā jau trešajā minūtē būtu garantējusi sev trīs punktus. Jā, viņi izpildīja trenera uzdevumu iemest ātrus vārtus, taču turpinājuma nebija. Jā, Latvija maz tika pie ripas, taču varēja iemest jau pirmajā periodā. Un pēc tam spēle palika arvien līdzīgāka. Varbūt ne ripas kontroles laika vai metienu ziņā, bet tieši spriedzes ziņā – Latvija pamazām sajuta, ka šī ir spēle par uzvaru, kamēr Kanādai radās arvien vairāk iemeslu satraukumam,” norādīja Paste.

„Man personīgi ļoti patika Kristapa Sotnieka spēle, viņš aizsardzībā uzņēmās lielu darbu un spēlēja ļoti pašaizliedzīgi,” atzina Paste. „Protams, arī Gudļevskis lieliski pastrādāja un gandrīz visas ripas atsita uz stūriem, daudziem bīstamiem momentiem nemaz neļaujot veidoties. Gudļevskis vilka aizsargus, un aizsargi palīdzēja Gudļevskim. Gribētos pat teikt, ka šis bija tāds kā publisks Latvijas aizsargu „sorry” Gudļevskim par Somijas spēli, kad viņam palīdzības bija maz, bet tagad sanāca viena no vislabākajām spēlēm. Noteikti šī spēle paliks atmiņā arī Rubīnam, kurš guva vienīgos vārtus. Vispār patīkami, ka skatīties, kuri tad šajā čempionātā mums met golus – Balcers, Ābols, Rubīns, Balinskis... visi jaunie puiši.”

Paste atminējās, ka pirms turnīra prognozējis Zviedrijas un Kanādas satikšanos finālā, bet atzina, ka šobrīd Kanāda spēlē tā, ka finālā vieta izskatās tikai Zviedrijai: „Iespējams, kanādiešiem galvā sēdēja arī pārbaudes spēle Rīgā, kur viņi tomēr pārliecinoši uzvarēja. Taču jāatceras arī, ka Kanāda nekad nebūs tā izlase, kas satrauksies par to, kas viņiem nāks pretim ceturtdaļfinālā, tāpēc arī grupu turnīrā viņi var atļauties visādas nebūšanas. Sāksies izslēgšanas spēles, un droši vien redzēsim pavisam citādi noskaņotu Kanādas izlasi.”

  +1 [+] [-]

, 2018-05-15 12:27, pirms 5 gadiem
Paste var iet dir$t!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2018-05-15 12:39, pirms 5 gadiem
caalis

  +4 [+] [-]

, 2018-05-15 12:44, pirms 5 gadiem
Interesanti cik Guņa šodien uzlicis uz Dānijas uzvaru?

     [+] [-]

, 2018-05-15 12:45, pirms 5 gadiem
Latvijas hokeja pāvests Paste ir runājis.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2018-05-15 13:01, pirms 5 gadiem
Alpaville rakstīja: Interesanti cik Guņa šodien uzlicis uz Dānijas uzvaru?
Pats liec uz Dāniju

  +2 [+] [-]

, 2018-05-15 13:02, pirms 5 gadiem
lukaz23 rakstīja: Eu nopietni,kas tā par reklāmu tam vecim pēc katras spēles ?
Es tādu analīzi pēc spēles ar 10 minušu laikā uzrakstīšu. Un ,kas?
Kapēc tad neraksti? Citu nolikt ir vienkāršāk pareizi? Bail no kļūdām un izsmiekla? Vieglāk ir izsmiet otru un mētāt spriguli netā no anonīma profila.

  +1 [+] [-]

, 2018-05-15 13:20, pirms 5 gadiem
punna rakstīja: Paste var iet dir$t!!
Sastādi viņam tad kompāniju,lai te foršāks gaiss!!!

  +1 [+] [-]

, 2018-05-15 13:21, pirms 5 gadiem
Ielieciet šo "EKSPERTU" lai izsaka viedokļus un analīzi pirms spēles. Būs pilnīgi garām.

     [+] [-]

, 2018-05-15 13:32, pirms 5 gadiem
Diemžēl, bet nauda darīs savu...😡😡😡 Kurš tad nāks uz to 1/4 ja vietējie tur nebūs... Mūsējie atkal cietīs no Šindlera klona.

     [+] [-]

, 2018-05-15 13:35, pirms 5 gadiem
paste runā tā it kā tas kādu interesētu..

     [+] [-]

, 2018-05-15 13:37, pirms 5 gadiem
Zobu pasta neko nejēdz no hokeja!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2018-05-15 14:03, pirms 5 gadiem
Man gan Paste patik. recigs pipars.

  +2 [+] [-]

, 2018-05-15 14:19, pirms 5 gadiem
bondža rakstīja: Ielieciet šo "EKSPERTU" lai izsaka viedokļus un analīzi pirms spēles. Būs pilnīgi garām.
Viņš jau pateica, ka tālāk tiks dāņi. Paste pasaka savas domas, bet neviens no lietotājiem nepasaka, ko tieši viņš pateica nepareizi, tikai norej vai nolamā. Visai nožēlojami. Ja to raksta bērni, tad vēl saprotu.

     [+] [-]

, 2018-05-15 16:46, pirms 5 gadiem
Liekulīgais Paste, palasi pats ko teici pirms spēles ar Kanādu....pārliecinośa zaude, un arī dāņiem zaude...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-05-16 06:55, pirms 5 gadiem
Eu Resnais p..dr... ko veel prognozeesi???? 1/4 sasniegts!! ej nospraagsti mau..... ka