Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ansviesulis piektais posmā un otrais "Nice Cup" kopvērtējumā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ansviesulis piektais posmā un otrais "Nice Cup" kopvērtējumā
Ričards Ansviesulis sezonu pabeidza ar otro vietu "Nice Cup" izcīņas kopvērtējumā.

Latvijas spīdveja junioru izlases dalībnieks un viens no Daugavpils "Lokomotīves" junioriem Ričards Ansviesulis acīmredzot bija tas Latvijas spīdvejists, kurš pabeidza šo sezonu - "Nice Cup" izcīņas pēdējā posmā Toruņas mototrekā Polijā.

Kā jau ierasts šajās junioru sacensībās, tad arī šoreiz 24 motobraucēji vispirms sacentās divās grupās pa 12 braucējiem katrā un tikai divi labākie no katras grupas iekļuva finālā. Ansviesulis sāka ar divām uzvarām, bet tad piekāpās Tomašam Orvatam no Bidgoščas un Jakubam Počtam no Ostruvas komandas.

Savā pēdējā braucienā - otrais aiz Ekstralīgas kluba Grudzjoncas GKM juniora Denisa Zieļinska. Summā 9 punkti deva trešo vietu savā grupā un 5. vietu posmā. Līdz finālam pietrūka viena punkta.

Finālā uzvarēja 15 gadus vecais Polijas čempionvienības Lešno "Fogo Unia" pārstāvis Damjans Ratajčaks, otrais - Zieļinskis, trešais - Orvats.

"Nice Cup" izcīņas kopvērtējumā par uzvarētāju kļuva Sebastians Šostaks (finālā piedzīvoja kritienu) no Ostruvas komandas, bet Ričardam Ansviesulim - otrā vieta. Trešais - Kacpers Lobodziņskis no Gruzjoncas GKM.