Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Rallija sacīkstēs Somijā šonedēļ uz starta vairākas latviešu ekipāžas

Juris Grīns
Juris Grīns

Rallija sacīkstēs Somijā šonedēļ uz starta vairākas latviešu ekipāžas
Madara Dīriņa ekipāža. Foto: Facebook.com/madars.dirins.7

Šajā nedēļas nogalē Somijā norisināsies rallija sacensības "SM Mad-Croc Länsirannikon Ralli", kurās piedalīsies arī vairākas ekipāžas no Latvijas.

Turku apkaimē notiekošais rallijs būs Somijas čempionāta ceturtais, Igaunijas čempionāta trešais un Baltijas jūras valstu čempionāta otrais posms. Pirmos divus ātrumposmus dalībnieki mēros šodienas, 24. maija, vakarā, bet sestdien pa dienu notiks vēl seši dopi. To kopējais garums būs 101.26 km.

Uz starta stāsies daudzas ļoti spēcīgas ekipāžas, kas sola aizraujošas cīņas par vadošajām pozīcijām. No Latvijas uz "Länsirannikon Ralli" dodas Emīls Blūms/Didzis Eglītis ("Mitsubishi Lancer Evo IX"), Kalvis Blūms/Ralfs Lipstoks ("Mitsubishi Lancer Evo VI"), Jurģis Meisters/Ģirts Kalniņš ("Mitsubishi Lancer Evo VI"), tāpat Madars Dīriņš/Gints Lasmanis ("Honda Civic Type-R EP3").

No vietējiem pilotiem sacensībās startēs Rope Korhonens, kurš uzvarējis divos no aizvadītajiem trim Somijas čempionāta posmiem un ir šī brīža līderis kopvērtējumā SM1 klasē, tāpat Bendžamins Korhola, Ansi Ritkonens, Niklass Gronholms, Miko Eskelinens, Tēmu Asunmā un citi. Viņiem konkurenci mēģinās sastādīt ātrie igauņu piloti Egons Kaurs, Karls Martins Volvers un Kaspars Kasari. Startēs arī kādreizējais WRC braucējs Urmo Āva ar savu "Subaru Impreza STi N11".

Dalībnieku saraksts: https://www.ewrc-results.com/entrie...

Pēc aizvadītiem diviem posmiem Igaunijas čempionāta kopvērtējumā Blūma/Eglīša ekipāža ir vadībā absolūtajā vērtējumā un EMV5 grupā, kamēr Blūms/Lipstoks atrodas ceturtajā pozīcijā absolūti un otrajā vietā EMV5 vērtējumā. Dīriņš/Lasmanis absolūtajā kopvērtējumā atrodas 13. pozīcijā, bet EMV7 grupā ieņem pirmo vietu.