Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Krievu sportists: "Gribēju startēt Dakaras rallijā, taču neparakstīšu tos kropļojošos dokumentus''

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Krievu sportists: "Gribēju startēt Dakaras rallijā, taču neparakstīšu tos kropļojošos dokumentus''
Sergejs Karjakins

2017. gadā Dakaras rallijā kvadriciklu klasē uzvarēja krievu sportists Sergejs Karjakins, taču šogad sankciju dēļ viņš sacensībās uz starta neizgāja.

Lai varētu startēt FIA pārraudzītajās autosporta sacensībās, krievu un baltkrievu sportistiem ir jāparaksta dokuments, kurā tie apliecina nestartēšanu zem savas valsts karoga, kā arī Krievijas īstenotā kara nosodīšanu un solidarizēšanos ar Ukrainu. Daži to ir izdarījuši, piemēram, Nikolajs Grjazins, kurš turpina dalību rallija sacensībās Eiropā.

Šādu FIA dokumentu nesen atteicās parakstīt Sergejs Karjakins, kurš 2017. gadā Dakaras rallijā uzvarēja kvadriciklu klasē, līdz ar to viņš šī gada Dakaras rallijā uz starta neizgāja.

Sportists atklāja, ka labprāt gribēja piedalīties šajās sacensībās. ''Protams, šogad sekoju līdzi Dakaras rallijam. Iedomājieties, esmu braucis Dakaras rallijā deviņus gadus, bet tagad, ups, man tā iespēja ir atņemta. Var redzēt, ka tie, kuri agrāk uzvarēja Dakaras rallijā, vairs nespēj braukt tik ātri, jo uzvarēt kļuvis grūtāk. Es ļoti vēlētos atkal piedalīties Dakaras rallijā, taču ir tā, kā ir. Jau vairākkārt esmu paziņojis, ka neparakstīšu tos kropļojošos dokumentus, ko man devuši organizatori. Esmu pārliecināts, ka tie dokumenti tiks izmantoti pret mums. Mēs esam dzimuši šajā valstī un mums tajā jāpaliek," sarunā ar portālu autosport.com.ru Sergejs Karjakins.

Izmantotie resursi:
Autosport.com.ru - Новости мирового и...

  +7 [+] [-]

, 2023-01-24 09:43, pirms 3 dienām
" Mēs esam dzimuši šajā valstī un mums tajā jāpaliek "

šo ziņu, lūgums, nodot pārējiem krieveļiem...

  +8 [+] [-]

, 2023-01-24 10:11, pirms 3 dienām
Paliec ar savā valstī un nebāz degunu no tās ārā, bet labāk gatavojies mobilizācijai.

     [+] [-]

, 2023-01-24 12:18, pirms 3 dienām
Mājiens, kurš gan būs tas, kas ar to dokumentu rokās vajās viņu, viņa ğimeni. Parasti saka, ka cilvēks vecākus neizvēlas, jādzīvo ar tādiem kā ir - Krievijā arī prezidentu neizvēlas.

  +2 [+] [-]

, 2023-01-24 14:45, pirms 3 dienām
pareizi ir, nafig to Dakaru, Muhosranskas rallijam ar' nav ne vainas

     [+] [-]

, 2023-01-25 07:44, aizvakar
Tāpēc karā ir jāiznīcina kaujas laukā, nevis jāpanāk kārtējais pamiers no sankcijām vai jāpanāk kapitulācija kā vācijai pirmajā pasaules karā.