Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Laikraksts: Lēbs ''Citroen'' komandā divu sezonu laikā saņems 20 miljonus eiro

Laikraksts: Lēbs ''Citroen'' komandā divu sezonu laikā saņems 20 miljonus eiro
Sebastjans Lēbs
Foto: www.wrc.com

Noskaidrojies, ka astoņkārtējais pasaules rallija čempions Sebastjans Lēbs nākamo divu sezonu laikā "Citroen" vienībā saņems 20 miljonus eiro.

Šīs sezonas vidū Lēbs bija izvēles priekšā – turpināt braukt rallijā vai izmēģināt kaut ko citu. Kamēr Lēbs domāja, tikmēr par franču rallija braucēja pakalpojumiem interesējās arī ''VW'' komanda, kura piedāvāja sportistam līgumu, taču Lēbs beigās izdomāja vēl uz diviem gadiem pagarināt līgumu ar ''Citroen''.

Protams, ka komandā paturēt astoņkārtēju pasaules čempionu nav lēts prieks. To arī apzinājās franču komanda. Kā ziņo franču portāls sportune.fr, tad Lēbs nākamo divu gadu laikā savu kontu papildinās par 20 miljoniem eiro (bez prēmijām un reklāmas līgumiem).

Nesen par Lēba jauno komandas biedru kļuva soms Miko Hirvonens. Tiek ziņots, ka Hirvonens sezonas laikā saņemšot trīs miljonus eiro. Lai arī, salīdzinot ar Lēbu, somu sportists saņems aptuveni trīs reizes mazāk, Hirvonena alga ''Citroen'' būšot uz pusi vairāk nekā viņš šogad saņēma ''Ford'' vienībā, kas nozīmē to, ka ''Citroen'' komandā apgrozās daudz lielākas naudas summas.

Izmantotie resursi:
www.sportune.fr

     [+] [-]

, 2011-11-22 17:59, pirms 10 gadiem
Hirvonena alga ''Citroen'' būšot uz pusi vairāk nekā viņš šogad saņēma ''Ford'' vienībā, kas nozīmē to, ka ''Citroen'' komandā apgrozās daudz lielākas naudas summas.

no taa izriet ,ka arii tehnika attieciigi ir labaak sagatavota , bet nu jaacer ka naakamgad buus jauns pasaules chempions jo Loeba dominance ir apnikusi ,ir tachu jaaljauj arii citiem dabuut kaadu chempiontitulu