Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

"Citroen" ir plāns, kā traucēt Tanakam un Noivilam cīņā par titulu

Juris Grīns
Juris Grīns

"Citroen" ir plāns, kā traucēt Tanakam un Noivilam cīņā par titulu
Madss Ostbergs. Foto: Citroen Racing

Lai palielinātu sava pilota Sebastjēna Ožjē izredzes uzvarēt 2019. gada pasaules rallija čempionātā, "Citroen" komanda, iespējams, Austrālijas rallijā uz starta izies ar trim mašīnām. Madsa Ostberga uzdevums būs atņemt punktus Otam Tanakam un Tjerī Noivilam.

Divus posmus pirms WRC sezonas beigām "Toyota" pilota Tanaka pārsvars pār otrajā vietā esošo Ožjē sasniedz jau 28 punktus, kamēr vēl par 13 mazāk ir "Hyundai" pārstāvim Noivilam. Lai gan visi trīs vēl teorētiski var izcīnīt titulu, jau šīs nedēļas nogalē Spānijā notiekošajā posmā Tanaks var nodrošināt uzvaru čempionāta kopvērtējuma.

Tajā pašā laikā, pastāv iespēja, ka WRC čempions kļūs zināms tikai novembra vidū Austrālijas rallijā, un tieši uz to cer "Citroen" vienība, kas sacensībām pieteikusi trīs ekipāžas. Ja Ožjē izredzes būs saglabājis, uz starta Austrālijā izies arī Ostbergs, kurš citos posmos šogad aizvada cīņas WRC2 PRO klases ieskaitē. Lielais mērķis būs panākt, lai Ožjē uzvar, bet Ostbergs finišē priekšā Tanakam un Noivilam, tādā veidā atņemot viņiem punktus.

Kā situācija izvērsīsies, šobrīd vēl nav iespējams prognozēt, bet tikmēr nerimstas runas par Tanaka nākotni. Lai gan ir skaidrs, ka viņš arī nākamgad startēs WRC, sportists kavējas ar jauna līguma parakstīšanu jau ilgus mēnešus. Pēdējās baumas liecina, ka viņš atkal nopietni apsver iespēju pāriet uz "Hyundai" nometni, par ko tika spekulēts jau agrāk, tādēļ kavējoties zvērēt uzticību savai pašreizējai komandai "Toyota". Rezultātā nākotne ir miglā tīta arī Kreigam Brīnam, Krisam Mīkem, Jari-Mati Latvalam un Andreasam Mikelsenam, kuri visi šobrīd gaida uz igauņu pilotu.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati