Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

''M-Sport Ford'' vadītājs: ''Būs fantastiski redzēt Seska cīņu ar elites pilotiem savu fanu priekšā''

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

''M-Sport Ford'' vadītājs: ''Būs fantastiski redzēt Seska cīņu ar elites pilotiem savu fanu priekšā''
Foto: Ivo Perševics / Robyworks

''Mārtiņam Seskam ir iespaidīgs CV un viņš ir ideāls kandidāts jaunajai programmai,'' saka ''M-Sport Ford'' komandas vadītājs Ričards Milleners.

Jau ziņojām, ka pirmdien rallija pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis nāca klajā ar ilgi gaidītu paziņojumu par to, ka viņi ar ''M-Sport Ford'' un ''WRC Promoter GMBH'' atbalstu šosezon debitēs Pasaules rallija čempionātā (FIA WRC) un ar Rally1 automašīnu startēs divos secīgos WRC posmos – Polijā un Latvijā.

Arī ''Tet Rally Latvia'' direktors Raimonds Strokšs apliecina, ka Mārtiņa seska starts Latvijas posmā ar jaudīgo Rally1 automašīnu ir bijis viens no viņa sapņiem: ''Pasakot šo sapni skaļi, vienlaicīgi uzsākām darbu, kas noritēja teju pusotru gadu, – bet nevienu brīdi neatskatījāmies pār plecu vai pie sarežģījumiem nemetām šo ideju pie malas. Pārskatījām darāmos darbus, un turpinājām sarunas ar partneriem, kuriem šodien varu izteikt dziļu pateicību, – paldies, ka noticējāt un pievienojāties šīs vienreizējās idejas īstenošanā. Tikai mūsu kopdarbs ļauj šodien paziņot šī nesavtīgā darba rezultātu, kas pat pārsniedz sākotnēji iecerēto! Šī ir fantastiska apstākļu kombinācija, kur pirmo reizi Latvijā sarīkojot WRC posmu, mūsu vadošā ekipāžā tajā varēs startēt ar pašas augstākās kategorijas automašīnu. Mārtiņ, lai izdodas iepriecināt “Tet Rally Latvia” skatītājus – ne vien rallija fanus, kuri tavām gaitām sekojuši jau iepriekš, bet arī visus tos, kuri ar ralliju iepazīsies tikai šovasar!” šodien izziņotos jaunumus komentē “Tet Rally Latvia” direktors Raimonds Strokšs.

M-Sport Ford komandas vadītājs Ričards Milleners pauž gandarījumu par iespēju sastrādāties ar Sesku, izmantojot jaunos 2024. gada tehniskos noteikumus: ''Jaunie noteikumi ļauj startēt ar Rally1 automašīnām bez hibrīda elementa. Tas ir ērts un arī finansiāli izdevīgs risinājums ne tikai Mārtiņam, bet nākotnē jebkuram citam spējīgam sportistam, un ļauj mums paplašināt Rally1 dalībnieku loku. Mārtiņam ir iespaidīgs CV un viņš ir ideāls kandidāts jaunajai programmai. Debija Polijas posmā ar nehibrīda automašīnu ļaus viņam iemēģināt spēkus pirms sacīkstēm ar hibrīddzinēju savā mājas trasē ''Tet Rally Latvia''. Būs fantastiski redzēt Mārtiņa sāncensību ar elites pilotiem savu līdzjutēju priekšā, braucot ar labāko no rallija automobiļiem."

"Šis ir sapņa piepildījums, esmu bezgala pateicīgs par iespēju kopā ar ''M-Sport Ford'' rallija komandu un ''WRC Promotor GMBH'' celt savu izaicinājuma latiņu un iemēģināt Rally1 līmeni. Jāatzīst, ka joprojām to ir nepieciešams pateikt divreiz, lai pilnībā noticētu, ka drīz mēs startēsim ar Rally1 tehniku un sacentīsimies ar pasaules elites braucējiem,'' teica Mārtiņš Sesks.