Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Seska ekipāža piektajā vietā pirms Zviedrijas ERC posma pēdējās dienas

Juris Grīns
Juris Grīns

Seska ekipāža piektajā vietā pirms Zviedrijas ERC posma pēdējās dienas
Mārtiņš Sesks. Foto: MRF

Mārtiņš Sesks un Renārs Francis, aizvadot spraigu cīņu par pjedestālu, Eiropas rallija čempionāta trešajā posmā Zviedrijā pirms noslēdzošās dienas ātrumposmiem ieņem piekto pozīciju.

ERC posms "Bauhaus Royal Rally of Scandinavia" startēja jau ceturtdienas vakarā, kad tika veikts 2.23 km garš ātrumposms. Tajā Seska ekipāža, startējot ar "Toyota GR Yaris Rally2" automašīnu, ieņēma trešo vietu, piekāpjoties tikai Haidenam Padonam un Madsam Ostbergam.

Piektdien tika veikti astoņi ātrumposmi, kuru kopējais garums bija virs 80 kilometriem. No astotās pozīcijas uz otro jau dienas pirmajā dopā pacēlās Olivers Solbergs, pēc SS3 jau pārņemot sacensību līderpozīciju. Uzvarot četros ātrumposmos, dienu Solbergs pabeidzis tikai 3.3 sekundes priekšā pašreizējam Eiropas čempionam Haidenam Padonam un 12.7 sekundes priekšā Miko Heikilem.

Sesks/Francis līdz sestajam ātrumposmam turējās trešajā pozīcijā, tad atkrita uz ceturto, pēc tam sesto, bet dienas noslēdzošajos kilometros vienu vietu atkaroja un šobrīd ir piektie. Priekšā latviešiem arī čempionāta līderis Matjū Franseki. Latvieši līderim Solbergam zaudē 20 sekundes, bet Franseki ekipāžai - aptuveni četras sekundes.

Atgriežoties rallija sacensībās pēc vairāku gadu pārtraukuma, 2003. gada WRC čempions Peters Solbergs visbiežāk uzrādīja otrā desmitnieka rezultātus un šobrīd atrodas 19. vietā. Pirmajā ātrumposmā ceturtdien no viņa auto apakšas parādījās liesmas, taču tas rezultātu būtiski neietekmēja.

Svētdien jāaizvada vēl astoņi ātrumposmi nepilnu 108 km kopgarumā.

Rezultāti pēc SS9:

     [+] [-]

, 2024-06-14 22:55, pirms 4 nedēļām
It kā trešā vieta diezgan netālu, tomēr dienas otrajā pusē iezīmējās tendence, ka Sesks ir mazliet lēnāks.

Kas ar Peteru Solbergu? Tiešām aizmirsis pa dažiem gadiem, kā ir jābrauc?

     [+] [-]

, 2024-06-15 21:02, pirms 4 nedēļām
Damokla_zobens_23 rakstīja: It kā trešā vieta diezgan netālu, tomēr dienas otrajā pusē iezīmējās tendence, ka Sesks ir mazliet lēnāks.

Kas ar Peteru Solbergu? Tiešām aizmirsis pa dažiem gadiem, kā ir jābrauc?
Peteram tomēr 50 gadi šogad paliek - nu nevar skriet kopā ar 20 gadīgiem džekiem. Lai kā negribētos, bet pazūd reakcijas ātrums uz vecumu un arī "olas", lai spiestu pēdējo sulu ārā un riskētu. |
WRX jau tomēr uz 4min jāsaņemās, ko nevar salīdzināt ar rallija slodzēm + pēdējos WRX gados arī viņam diezgan nopietnas veselības problēmas bija, kas noteikti, ka nepalīdz arī šobrīd viņa ātrumam.

     [+] [-]

, 2024-06-15 21:07, pirms 4 nedēļām
Tā kā visticamāk, ka viņš bauda vienkārši pasākumu (jo tas notiek netālu no viņa mājām un "garāžas") un priecājās par dēla uzvaru un sasniegumiem. Nav viņam nekādu mērķu un vajadzību kādam sevi pierādīt.