Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Vicinskis savāc sezonas uzvarētāja kausus visās pilnpiedziņas klasēs

Juris Grīns
Juris Grīns

Vicinskis savāc sezonas uzvarētāja kausus visās pilnpiedziņas klasēs
Foto: Facebook.com/eveautosports

Ar sacensībām Vaiņodes lidlaukā nedēļas nogalē noslēdzās autosprinta sacensību “Kurzemes Ziemas kauss” sezona. Uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji noskaidroti ne tikai pēdējā posma, bet arī visas sezonas kopvērtējumā. Sezonas trešajās sacensībās dalībniekiem bija jāveic trīs braucieni, bet vērtēti tika divi labākie rezultāti.

Ar 32 braucējiem viskuplāk bija pārstāvēta FWD klase, kurā uzvarētāja laurus plūca Miks Ķenavs (Honda Type-R), aiz sevis atstājot Renāru Aguli (Renault Clio) un Maiju Stakenu (Volkswagen Golf 3). FWD/R vērtējumā uzvarēja Jānis Spundiņš (Honda Civic), aiz viņa – Stakena un Toms Ozols (Volkswagen Golf 3).

Stakena uzvarēja JUNIORU kategorijā, kur viņas tuvākie sekotāji bija Kristaps Tenis (BMW) un Oskars Tenis (BMW). Tāpat Stakena bija labākā DĀMU klasē, kur otrā šajā reizē Līva Gundega Ermansone (BMW), bet trešā – Vita Freimane (Opel Astra G).

RWD ieskaitē uzvarēja Aigars Tīdmanis (BMW), otro vietu guva Māris Mors (BMW), kamēr trešais bija Miks Ķenavs (BMW E36). Tāds pats pirmā trijnieka izkārtojums RWD/R un 2WD OPEN klasēs, Tīdmanim, Moram un Ķenavam sadalot godalgotās vietas savā starpā.

Arī 4WD un 4WD OPEN klasēs pirmais trijnieks bija identisks – uzvarēja Artis Vicinskis (Subaru), otro vietu guva Gatis Bisenieks (Audi A4), kamēr trešo vietu sasniedza Viesturs Tomass (Subaru Impreza). Tāpat 4WD/R vērtējumā Vicinskis bija ātrākais, Biseniekam otrā vieta, bet trešais šeit Mārtiņš Druvaskalns (Subaru).

3. posma rezultāti: https://www.eveautosports.lv/wp-con...

2022. gada sezonas trīs posmu kopvērtējumā uzvarētāju kausus saņēmuši četri sportisti. Maija Stakena uzvarēja DĀMU klasē, kā arī FDW/R kategorijā, Māris Mors bijis labākais RWD un RWD/R kopvērtējumā, Renārs Agulis pirmo vietu sasniedzis FWD un 2WD OPEN vērtējumos, kamēr Artis Vicinskis “savācis” uzvaras visās pilnpiedziņas ieskaitēs – 4WD, 4WD/R un 4WD OPEN.

"Kurzemes Ziemas kausa 2022" sezonas kopvērtējuma "Top 3":

FWD
1. Renārs Agulis
2. Edvīns Bražis
3. Daniels Zauka

FWD/R
1. Maija Stakena
2. Toms Ozols
3. Gijs Gūža

RWD
1. Māris Mors
2. Jānis Ptičkins
3. Miks Ķenavs

RWD/R
1. Māris Mors
2. Jānis Ptičkins
3. Miks Ķenavs

2WD OPEN
1. Renārs Agulis
2. Māris Mors
3. Gijs Gūža

4WD
1. Artis Vicinskis
2. Mārtiņš Druvaskalns
3. Viesturs Tomass

4WD/R
1. Artis Vicinskis
2. Mārtiņš Druvaskalns
3. Oskars Troika

4WD OPEN
1. Artis Vicinskis
2. Viesturs Tomass
3. Gatis Bisenieks

DĀMAS
1. Maija Stakena
2. Līva Gundega Ermansone
3. Vita Freimane

JUNIORI
1. Maija Stakena
2. Kristaps Tenis
3. Toms Ermansons

Pilni kopvērtējuma rezultāti: https://www.eveautosports.lv/wp-con...

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati