Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

''Subaru'' varētu atgriezties pasaules rallija čempionātā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

''Subaru'' varētu atgriezties pasaules rallija čempionātā
Foto: Dušan Velímský

Kā atklājis FIA prezidents Mohameds Bens Sulajams, tad ''Subaru'' varētu atgriezties pasaules rallija čempionātā (WRC).

Subaru pēdējo reizi WRC rallijā piedalījās 2008. gadā, kad globālā finanšu krīze lika tam izstāties. Taču Bens Sulajams, kurš atrodas Grieķijas Akropoles rallijā, portālam DirtFish atklāja, ka ikoniskais zīmols ir ieinteresēts tuvākajā nākotnē atgriezties WRC ar Toyota atbalstu.

"Tas nav noslēpums, ka man bija laba tikšanās ar Akio Tojodas kungu, un es viņam jautāju, ko mēs varam darīt par to, un es uzklausīju cilvēku, kurš ir aizrautīgs. Un viņš pieminēja Subaru," sacīja Mohameds Bens Sulajams. "Viņiem pieder daļa Subaru, un viņi gatavojas atbalstīt Subaru iniciatīvu. Un es jūtu, ka tāds cilvēks kā viņš, kad viņš runā, runā ar pārliecību. Jūtu, ka kaut kas no tā varētu sanākt.''

Rally1 noteikumiem atbilstoša automobiļa izgatavošana Subaru nebūtu problēma, ņemot vērā, ka automobiļu pamatā ir šasija. Tomēr Subaru pašlaik neražo dzinēju, kas atbilstu prasībām, taču DirtFish saprot, ka dzinēju tehnoloģiju koplietošana ir koncepcija, kas ir iepatikusies Toyota priekšsēdētājam Tojodam. "Es redzu pozitīvas pazīmes no Toyota priekšsēdētāja puses, pārliecinot Subaru atgriezties un nodrošināt dzinēju, kur Subaru ir problēmas," turpina Bens Sulajems. "Problēma nav ar automobili, bet gan ar dzinēju, kas viņiem ir. Un es tur tiešām redzu zināmas optimisma pazīmes."

     [+] [-]

, 2023-09-08 06:29, pirms 3 mēnešiem
Subaru ir Toyotas grupas paspārnē? Īsteniem Subaru faniem šis varētu būt nepieņemami. Auto sirds no Toyota... ASV sacīkstēs Subaru startē ar svešu dzinēju?