Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Rallija komanda BMP nosoda LAF nostāju un izstājas no federācijas

Juris Grīns
Juris Grīns

Rallija komanda BMP nosoda LAF nostāju un izstājas no federācijas
Foto: Facebook.com/BalticMotorsport

Lai gan Latvijas Automobiļu federācija (LAF) ir paudusi nosodījumu Krievijas iebrukumam Ukrainā un noteikusi aizliegumus, kas attiecas uz Krieviju un Baltkrieviju, rallija komanda "Baltic Motorsport Promotion" (BMP) ar to līdz galam nav apmierināta un paziņojusi par izstāšanos no LAF.

BMP paziņojusi, ka to neapmierina LAF atļauja krievu un baltkrievu sportistiem, kuriem LAF izdotas licences, arī turpmāk ļaut piedalīties autosporta sacensībās Latvijā.

"Pēc LAF Prezidija sēdes, kurā Krievijas sportistiem ļauts turpināt startēt ar Latvijas Automobiļu Federācijas licencēm, mēs uzskatām par neiespējamu turpināt pārstāvēt LAF," teikts komandas paziņojumā. "Mēs uzstājam, ka Krievijas sportisti drīkst startēt ar Latvijas licenci tikai tad, ja publiski nosoda Krievijas valdošo režīmu un publiski aicina pārtraukt karu Ukrainā. Tad mēs viņiem varam piešķirt "patvērumu" un ļaut pārstāvēt Latviju. LAF lēmums mums kā Latvijas patriotiem un Ukrainas atbalstītājiem šķiet nepieņemams un amorāls. Aicinām sekot mūsu piemēram arī citus LAF biedrus, un, solidarizējoties ar Ukrainu, izstāties no LAF."