Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2954, Did:0, useCase: 1

Jonasam lielisks veikums MXGP posmā Francijā

Vēl vienu labu nedēļas nogali pasaules motokrosa čempionātā aizvadījis Pauls Jonass, abos braucienos Francijā cīnoties ar citiem vadošajiem sportistiem un otrajā sacīkstē īpaši grūtos apstākļos pat ieņemot trešo vietu. Posmu latviešu braucējs noslēdza piektajā vietā un arī sezonas kopvērtējumā ir piektais. Tims Gajsers kļuva par Francijas posma uzvarētāju un tagad pārņēmis vadību kopvērtējumā.

Jonasam astotā un desmitā vieta Trentīno MXGP posmā

Pauls Jonass guvis devīto vietu pasaules motokrosa čempionāta ceturtajā posmā Trentino "Grand Prix", kas norisinājās Pjetramuratas trasē, Itālijā. Braucienos latviešu sportists ieņēma astoto un desmito pozīciju. Pirmajās finālsacensībās uzvarēja Romēns Fevrs, bet otrajā kā līderis finišēja Horhe Prado, triumfējot arī posma kopvērtējumā.

Jonass krīt jau pirmā brauciena startā, bet aizvada labu otro braucienu

Pasaules motokrosa čempionāta posmā Turcijā latviešu braucējs Pauls Jonass MXGP pirmajā braucienā jau pēc starta saķērās ar Rubenu Fernandesu un piedzīvoja kritienu, bet pēc tam izstājās motocikla problēmu dēļ. Otrajā braucienā mūsu sportistam stabils sniegums un sestā vieta. Pirmajā sacīkstē visiem priekšā finišēja Romēns Fevrs, kamēr otrajā - Tims Gajsers, pirmo reizi šosezon kļūstot par posma kopvērtējuma uzvarētāju.
Foto: mxgp.com

Jonasam padodas lieliski starti Nīderlandes MXGP finālbraucienos

Abos finālbraucienos pasaules motokrosa čempionāta posmā Nīderlandē Paulam Jonasam padevās lieliski starti, pēc kuriem viņš gan pirmajā, gan otrajā sacīkstē uz kādu brīdi bija nonācis jau ceturtajā pozīcijā. Turpinājumā gan nācās pozīcijas zaudēt un finišā tika sasniegtas astotā un devītā vieta. Pirmajā braucienā MXGP klasē cīņa par uzvaru tikmēr izvērsās dramatiska.

Fevrs apdzen konkurentus un uzvar MXGP kvalifikācijas sacīkstē, Jonass atkrīt uz 13. vietu

Pasaules motokrosa čempionāta Nīderlandes posma kvalifikācijas sacīkstē MXGP klasēRomēns Fevrs pēc starta bija ceturtais, bet sacensību gaitā apdzina Horhi Prado, Džeremiju Sīveu un Glenu Koldenhofu, izcīnot uzvaru. Pauls Jonass sākumā bija sestais, pēc tam atkrita uz 13. pozīciju, kurā arī sasniedza finišu.

Jonasam lieliska atgriešanās MXGP

Pauls Jonass nedēļas nogalē piedzīvoja atgriešanos pasaules motokrosa čempionātā, aizvadot posmu Zviedrijā. Pirmo braucienu sportists noslēdza ceturtajā vietā, otrajā braucienā bija desmitais, bet summā - piektais. Priekšā tikai tādi spēcīgi braucēji kā Džeremijs Sīvers, Romēns Fevrs, Horhe Prado un Džefrijs Herlingss.
Pauls Jonass. Foto: MXGP
1

Lieliski starti nodrošina Jonasam piekto vietu Argentīnas MXGP posmā

Svētdien ar Argentīnas posmu startēja jaunā MXGP sezona. Divu braucienu summā latviešu sportists Pauls Jonass izcīnīja augsto piekto vietu, kamēr par posma uzvarētāju pirmo reizi karjerā kļuva Rubens Fernandezs. Jāpiebilst, ka Paulam padevās abi starti, kur otrajā braucienā pēc starta Pauls bija otrajā vietā.

Jonasam septītā vieta un vēl viens kritiens Zviedrijas MXGP posmā

Pasaules motokrosa čempionāta Zviedrijas posmā Pauls Jonass pirmajā braucienā guva septīto vietu, bet otrajā braucienā, tāpat kā kvalifikācijā, piedzīvoja kritienu, vēlāk aizcīnoties līdz 16. vietai finišā. Uzvaru divu sacīkšu summā sasniedza Džeremijs Zēvers. Savukārt MX2 klasē Udevallas trasē uzvarētāja godā Jago Gērtss.
2

Jonass piedzīvo kritienu

Piedāvājam svarīgāko notikumu atskatu no pasaules motokrosa čempionāta Zviedrijas posma kvalifikācijas, kurā Pauls Jonass krita, bet uzvaru MXGP klasē izcīnīja Mičels Evanss. MX2 klasē pirmo vietu sasniedza Jago Gērtss.

Evanss kvalifikācijā iespaidīgi krīt un "parauj līdzi" Fevru

Pasaules motokrosa čempionāta Flandrijas posma kvalifikācijas sacensībās MXGP klasē uzvarēja Džeremijs Zēvers, savukārt Mičels Evanss, atrodoties trešajā pozīcijā, piedzīvoja pamatīgu kritienu. No viņa motocikla nespēja izvairīties Romēns Fevrs. MX2 klasē uzvaru tikmēr guva Kajs de Volfs. Jūsu uzmanībai kvalifikācijas galvenie notikumi abās klasēs.
Pauls Jonass. Foto: mxgp.com

Jonass pēc starta cīnās ar līderiem

Labs starts Paulam Jonasam padevās MXGP Spānijas posma pirmajā braucienā, kad latviešu motosportists cīnījās par vadošajām pozīcijām, pēc tam gan atkrītot zemāk. Abos braucienos Jonass finišēja devītais, bet pirmo reizi karjerā abās sacīkstēs triumfējis sezonas debitants Maksims Reno.
Foto: mxgp.com

Jonass startā paceļas uz trešo vietu

Piedāvājam atskatu uz pasaules motokrosa čempionāta astoto posmu, kas svētdien norisinājās Sardīnijā. MXGP pirmajā braucienā Pauls Jonass pēc starta pacēlās uz trešo pozīciju, tomēr vēlāk atkrita zemāk. Arī otrajā braucienā Riolas Sardo trasē viņam labs starts, bet ne tik sekmīgs turpinājums. Pārsteigumu sarūpēja Kalvis Vlānderens, kurš uzvarēja abos braucienos, pirmo reizi karjerā triumfējot kādā no MXGP posmiem. MX2 klasē posma summā labākais bija Toms Vjāls.

Jonass apdzen Vatsonu un nonāk MXGP brauciena vadībā

Pasaules motokrosa čempionāta septītajā posmā MXGP klasē abos braucienos līdz uzvarai aizcīnījās sezonas līderis Tims Gajsers. Pauls Jonass pirmajā braucienā guva stabilu piekto vietu, bet otrajā braucienā pēc starta bija pacēlies uz otro vietu, pēc tam apdzina Benu Vatsonu un kādu brīdi pat bija līderis. Vēlāk viņš brauca trešais, bet kritiens lika noslīdēt uz piekto vietu. Pēdējā aplī vēl viens kritiens un finišs sasniegts astotajā pozīcijā. Piedāvājam atskatu uz svarīgākajiem notikumiem abās klasēs.

Iepazīsti tuvplānā Paula Jonasa MXGP motociklu

Pauls Jonass šo sezonu aizvada pasaules motokrosa čempionāta MXGP klases rūpnīcas komandā "Standing Construct GasGas Factory Racing", cīnoties par rezultātiem pirmajā desmitniekā. Šajā video Jonasa sacīkšu mehāniķis piedāvā tuvāk aplūkot sportisti kaujas motociklu "GasGas MC 450F".