Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2954, Did:0, useCase: 3

Jonass īkšķa saišu plīsuma dēļ izlaidīs MXGP posmu Ķegumā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Jonass īkšķa saišu plīsuma dēļ izlaidīs MXGP posmu Ķegumā
Pauls Jonass. Foto: Standing Construct Honda MXGP

Nedienas šajā MXGP sezonā turpina vajāt Latvijas motosportistu Paulu Jonasu, kurš iepriekšējā posma kvalifikācijas treniņā Francijā iedzīvojies labā īkšķa saišu plīsumā. Šonedēļ viņam traumētajā vietā veiks operāciju un zināms, ka traumas dēļ viņš nestartēs nākamajā nedēļas nogalē gaidāmajā posmā Ķegumā.

Savu mājas posmu Ķegumā MXGP čempionātā nākamajā nedēļas nogalē izlaidīs Latvijas sportists Pauls Jonass. Viņš pēc nopietna kritiena piedzīvošanas kādā no treniņiem atgriezās sacensību apritē pagājušās nedēļas nogalē Francijā. Šoreiz vēl vienu kritienu Jonass piedzīvoja jau kvalifikācijas treniņā, kad priekšā lēnāk braucoša sportista dēļ viņam nācās mainīt savu trajektoriju tramplīnā. Rezultātā Jonass krita risās un traumēja īkšķi, vēlāk nestartējot nedz kvalifikācija, nedz arī pašā posmā.

Sportists pāris stundas pirms Francijas ''Grand Prix'' sociālajos tīklos pauda, ka viņš dosies atpakaļ uz Beļģiju, lai veiktu padziļinātākās pārbaudes. Tajās Jonasam konstatēts labās rokas īkšķa saišu plīsums, kam būs nepieciešama operācija. Tā plānota pēc divām dienām, ceturtdien Beļģijā. Pagaidām nav zināms, cik ilgi pēc operācijas Jonasam nāksies izlaist jeb kad viņu varēs redzēt atpakaļ sacensībās.

Pirms gada Jonass tieši Ķegumā uzrādīja sezonas labāko rezultātu, kopvērtējumā ierindojoties otrajā vietā. Pirms šī gada sezonas viņš mainīja motociklu, šajā sezonā braucot ar ''Honda'' ražoto spēkratu. Pēc tam, kad pirmajā posmā viņš uzrādīja piekto labāko rezultātu divu braucienu summā, nākamajos tik labi neveicās, bet vēlāk jau tika gūta trauma. Ķeguma posms kļūs par ceturto pēc kārtas, kuru viņš 2023. gada sezonā izlaiž.

Pēc septiņiem posmiem MXGP čempionātā kopvērtējuma līderis ar 342 punktiem ir spānis Horhe Prado, kurš par 24 punktiem apsteidz Džefriju Hērlingsu. Jonasam pirmajos divos posmos izcīnītie 56 punkti ļauj atrasties 18. pozīcijā.

Izmantotie resursi:
https://mxvice.com/pauls-jonass-to-...

  -1 [+] [-]

, 2023-05-23 15:30, pirms nedēļas
Žēl. Traumatisks gan...
Varbūt jādomā par golfu vai dambreti...diemžēl

     [+] [-]

, 2023-05-23 17:11, pirms nedēļas
Nu kā tā! Ķeguma organizatori saprot, ka 30% no Latvijas līdzjutējiem diemžēl nebūs uz pasākumu! Arī es mainu plānus.

     [+] [-]

, 2023-05-23 17:11, pirms nedēļas
Bird rakstīja: Žēl. Traumatisks gan...
Varbūt jādomā par golfu vai dambreti...diemžēl
Var piekrist, ka salīdzinoši padaudz traumas, bet kurš tad tur nav, kurš ir top 10 braucējs, kurš ir regulāri ierindā un nav izlaiduši sezonas vai lielākās daļas no sezonām visādu traumu dēļ?

     [+] [-]

, 2023-05-23 17:44, pirms nedēļas
noriks rakstīja: Nu kā tā! Ķeguma organizatori saprot, ka 30% no Latvijas līdzjutējiem diemžēl nebūs uz pasākumu! Arī es mainu plānus.
Es arī tad Ķeguma vietā, došos uz Bausku, paskatīsies tos bagijus

     [+] [-]

, 2023-05-23 18:14, pirms nedēļas
Dzimmiy rakstīja: Es arī tad Ķeguma vietā, došos uz Bausku, paskatīsies tos bagijus
Jau pasen daudz interesantāka ir sestdiena. Reišuļu puikas nav mazāk skatāmi kā PJ. Vispār jauniešu klases ir daudz atraktīvākas un interesantākas par GP. Ja vien Herlings nerada kādu šovu, tad pārējais ir diezgan vienmuļi paredzams.

     [+] [-]

, 2023-05-23 19:20, pirms nedēļas
Nu tad jau ķegumā pustukš būs ar visām biļešu cenām. Drīz kritienpauls varēs pats sevi sponsorēt, jo nebūs ar ko braukt. Žēl jo itkā bija potenciāls. Vismaz pats un Seŕģis to bazūnēja pirmsezonā. Mīksts gan

     [+] [-]

, 2023-05-23 21:47, pirms nedēļas
markkomartins rakstīja: Nu tad jau ķegumā pustukš būs ar visām biļešu cenām. Drīz kritienpauls varēs pats sevi sponsorēt, jo nebūs ar ko braukt. Žēl jo itkā bija potenciāls. Vismaz pats un Seŕģis to bazūnēja pirmsezonā. Mīksts gan
talantīgiem latviešu motokrosistiem un viņu padomdevējiem ir diezgan raksturīgi pieņemt nepareizus lēmumus un tad cīnīties ar to radītām sekām, kas bieži vien ir stipri skarba cīņa...

     [+] [-]

, 2023-05-23 23:20, pirms nedēļas
Paulīt veselību un isturību ,gadu jau būs labi .Uz visiem nolicejiem liec vienu lielu vafeļi .