Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Serģis atklāj, ka Jonass šosezon trasē, visticamāk, vairs neatgriezīšoties

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Serģis atklāj, ka Jonass šosezon trasē, visticamāk, vairs neatgriezīšoties
Pauls Jonass. Foto: Bavo Swijgers

Ķegumā jau no 7. līdz 9. augustam notiks pirmās no trim paredzētajām sacensībām motokrosā, un MXGP klasē startēs divi latvieši – Kārlis Sabulis un Matīss Karro. Paredzams, ka sacensībās klāt būs arī Pauls Jonass, kurš šobrīd atlabst pēc traumas, “Rīta Panorāmai” atklāja sacensību organizators Kristers Serģis.

Serģis pastāstīja, ka sacensībām Ķegumā organizatori sākuši gatavoties jau pērn, taču koronavīrusa Covid-19 krīze visu procesu apstādinājusi, un darbi nopietni atsākušies vien jūlijā, kad tapa skaidrs, ka sacensības tiešām notiks. Šobrīd notiekot aktīva rosība, organizatoriem ir daudz darba, jo arī koronavīruss ir ieviesis savas korekcijas.

Serģis izteica pateicību visām iesaistītajām personām, kas līdzdarbojās, lai sportistiem, kas ieradīsies uz sacensībām, nebūtu jādodas 14 dienu karantīnā, ja koronavīrusa testa analīzes ir negatīvas.

Serģis pastāstīja, ka traumētais motokrosa braucējs Pauls Jonass šobrīd iziet rehabilitācijas kursu Vaivaros. Atlabšana notiekot ļoti labi, taču līdzjutējiem ir jārēķinās, ka viņa atgriešanās sportā šajā sezonā ir maz ticama. Taču Jonass būšot klāt sacensībās un tikšoties ar sanākušajiem līdzjutējiem.

Izmantotie avoti:
https://www.lsm.lv/raksts/sports/mo...