Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Dāvis Kurmis: "Domāju, ka Ķeguma skijoringā būs jābrauc pa smiltīm"

Juris Grīns
Juris Grīns

Dāvis Kurmis: "Domāju, ka Ķeguma skijoringā būs jābrauc pa smiltīm"
Dāvis Kurmis
Foto: Edgars Gulbis

Pēc gada pārtraukuma, aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās "Red Bull Twich'n'ride" sacensības skijoringā. Šajās visnotaļ aizraujošajās sacīkstēs, kas notika Ķeguma trasē, startēja arī motokluba "x99/Slīderāni" pārstāvis Dāvis Kurmis, šoreiz iejūtoties slēpmaņa lomā.

Pirms svētdienas "Red Bull" sacensībām Dāvis piedalījās arī Latvijas Skijoringa federācijas (LSF) rīkotajā treniņā Jēkabpils "Pilskalnu" trasē. Tieši šeit Dāvis izmēģināja savus spēkus uz slēpēm, un treniņš visnotaļ atmaksājās "Twich'n'ride" sacensībās.

Dāvis Kurmis:

"Slēpot šajās brīvdienās izdomāju diezgan spontāni un prieka pēc. Labs treniņš sanāca sestdien L.A.M.A. rīkotajā treniņā pirms svētdienas "Red Bull" sacensībām. Tā kā sniegs jau visur bija gandrīz izkusis, domāju, ka Ķegumā sanāks braukt kā motokrosā - pa smiltīm, nevis pa sniegu, bet pēc iepazīšanās apļa, apskatot trasi, sapratu, ka būs jāturas cieši.

Pirmajā braucienā sanāca labs starts un ar Kārli Liepiņu pie stūres aizbraucām apmēram trešie, bet pēc dažiem apļiem jau bijām līderi, palielinot atrāvienu. Tad vienā momentā es palaidu striķi, kā rezultātā zaudējām laiku, bet tik un tā finišā iebraucām pirmie.

Otrais starts bija ļoti slikts, jo nevarējām uzreiz iedarbināt motociklu. Iesākām braucienu pa vidu un pēc dažiem apļiem jau bijām līderi, bet tad brauciena beigās man nokrita slēpes un bijām spiesti apstāties. Finišā ceturtā vieta, kas dienas kopvērtējumā mūs ierindoja otrajā vietā Mazo meistaru klasē ar absolūti ātrāko apļa laiku starp visu klašu dalībniekiem."

Izbaudām atlikušo ziemu un turam īkšķus, lai sniegs būtu pietiekami daudz, lai pirms motokrosa sezonas mēs spētu izbaudīt vēl kādas skijoringa sacensības, kurās noteikti redzēsim arī spīdveja un motokrosa braucēju Dāvi Kurmi.

Izmantotie resursi:
Jaunumi - x99