Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Vidrižos tiks noskaidroti jaunie Latvijas čempioni enduro

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Vidrižos tiks noskaidroti jaunie Latvijas čempioni enduro
Andris Grīnfelds. Foto: Māris Stiprais

Jau 8. oktobrī tiks noskaidroti jaunie Latvijas čempioni enduro. Vidrižos tiks aizvadīts sestais un pēdējās šī seriāla etaps.

E1 klasē par čempiona titulu cīnās divi igauņi un latvietis. Titulu sadalīs Elarijs Tālu, Veiko Rāts un Miks Rasmanis. E2 ieskaitē uz titulu tikmēr divi pretendenti - Andris Grīnfelds un Edgars Siliņš.

E3 klasē tikmēr diezgan pārliecinošs līderis ir ''Motosports Racing Team'' pilots Ivo Šteinbergs. Sīvāka cīņa par otro vietu - to centīsies sadalīt igaunis Jurijs Trīsa un soms Tēmu Latostenma. Sīvi dueļi paredzēti arī pārējās klasēs, kā arī starp klubiem.

Piloti nemainīgi startēs 11 klasēs - E1, E2, E3, E 40+, E 16+, veterāni 50+, Open.LV, divtakteru un četrtakteru hobija, kā arī iesācējos. Protams, ka sacīkstes neiztiks arī bez kvadriciklistiem.

Iepriekšējais posms tika aizvadīts 24. un 25. septembrī Lietuvā - Kupišķos. Tas tika apvienots ar trešo un pēdējo Baltijas čempionāta etapu.

Ar sacīkstēm Vidrižos tiks noslēgta enduro sezona. Divas nedēļas pēc Vidrižu posma paredzēts arī pēdējais endurokrosa etaps Ķekavā. Tās būs pēdējās sacensības šogad, kas saistītas ar motokrosu, ja neskaita triālu. Tas vien nozīmē to, ka uzvaras cena ir augsta un sportisti darīs visu, lai sezonu noslēgtu uz pēc iespējas pozitīvākas nots.

Enduro sacīkstes Vidrižos vienmēr ir bijušas plaši apmeklētas, jo vietējie mīl šo sporta veidu. Pilotiem vienmēr nākas cīnīties kā pa smilti, tā granti un arī karjeru. Cīņas solās būt aizraujošas.

Pilnais sacensību kalendārs: ŠEIT