Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Jonass: "Divi stabili braucieni, bet ne tādi, kādus gribēju"

Juris Grīns
Juris Grīns

Jonass: "Divi stabili braucieni, bet ne tādi, kādus gribēju"
Pauls Jonass. Foto: Full Spectrum Media

13. un 14. aprīlī Itālijā, Trentīno, Pjetramuratas mototrasē aizvadīts pasaules čempionāta ceturtais posms un Eiropas čempionāta otrais posms motokrosā. Šajā posmā startēja septiņi latviešu motosportisti. Pēc posma Pauls Jonass atzina, ka šī nedēļas nogale motokrosā nebija tā veiksmīgākā, jo īpaši svētdiena.

Pauls Jonass (“Standing Construct Honda MXGP team”) MXGP klasē divu braucienu summā izcīnija 9. vietu. Pēc četriem MXGP posmiem, kopvērtējumā saglabājot 5. vietu.

“Sestdien, kvalifikācijas braucienā jutos ļoti labi. Lielu laiku pavadīju ceturtajā pozīcijā. Braucot nedaudz piesardzīgāk, pazaudēju braukšanas ritmu, tad Džeremijs Sīvers un Džefrijs Herlingss mani apdzina. Kvalifikācijā finišēju sestais. Svētdien, finālbraucienos nenoķēru labu braukšanas ritmu. Vairāk vai mazāk cīnījos ar trasi un nedaudz pats ar sevi. Kopumā divi stabili braucieni, protams, ne tādi kādus gribēju. Punkti kopvērtējumam ir iegūti. Jāturpina tikai strādāt, lai nākošajos posmos rādītu vēl labāku sniegumu trasē,” tā Pauls Jonass.

Sestdien, EMX250 klasē vislabāko kvalifikācijas brauciena rezultātu uzrādīja Kārlis Alberts Reišulis (“VRT Yamaha Racing”), kurš kvalifikācijā izcīnīja pirmo vietu. Pirmajā braucienā pēc pirmā apļa kritieniem, sportists braucienu uzsāka no beigām un finišēja 13.vietā. Otrajā braucienā Kārlis Alberts Reišulis bija vadībā, tad tika apsteigts un pāris apļus līdz finišam bija otrajā vietā. Notika tehniska ķibele un apstājās motocikls, tā arī otrā brauciena finišu nesasniedza. Kārlis Alberts Reišulis pastāstāstīja, ka kopumā braukšana bija laba, tikai šoreiz abos braucienos viņš piedzīvoja visādas neveiksmes. “Trase man patika. Tā bija sarežģīta un grūta, kā arī bija karsti. Ja nebūtu bijušas šīs tehniskās ķibeles un starpgadījumi, tad kopumā būtu bijušas labas sacensības Itālijā,” saka Kārlis Alberts Reišulis, kurš šoreiz kopvērtējumā ierindojās 18. vietā.

Mairis Pumpurs (“MX Moduls”) kvalifikācijā ierindojās 12. vietā. Pirmajā braucienā pēc laba starta cīnījās starp TOP20 sportistiem un finišēja 21. vietā. Otrā brauciena startā Mairis Pumpurs piedzīvoja smagu kritienu un braucienu neturpināja. Edvards Bidzāns (“KMP HONDA RACING TEAM POWERED BY KRETTEK”) ierindojās 24. vietā. Rauls Blumfelds (“Saldus motoklubs”) sacensībām nekvalificējās, bet Jānis Mārtiņš Reišulis (“VRT Yamaha Racing”) ceļa savainojuma dēļ šajā posmā nestartēja.

EMX125 klasē Markuss Ozoliņš (privāti) kvalifikācijā izcīnija 4. vietu. Pirmajā braucienā 37. vietā un otrajā braucienā finišēja astotais. Divu braucienu kopsumā 13. vieta, bet Tomass Šaicāns (“Saldus motoklubs”) kvalifikācijā ieridnojās 6. vietā, pirmajā braucienā 21. vietā un otrajā – 37. vieta.

Nākamais Pasaules čempionāta piektais un Eiropas čempionāta trešais posms motokrosā notiks 5. maijā, Portugālē, Aguedas mototrasē.

  +1 [+] [-]

, 2024-04-15 15:43, pirms mēneša
Nav jau pirmā reize, kad Reišuļa rūpnīcas Jamaha apstājas.

     [+] [-]

, 2024-04-15 16:21, pirms mēneša
Galvenais, nesatraukties. Veiksmi!

  -2 [+] [-]

, 2024-04-15 16:50, pirms mēneša
...gribēt var daudz ko ,bet vai tu vari????

     [+] [-]

, 2024-04-16 07:45, pirms mēneša
Viņš tad var,bet tu bez smirdēšanas laikam neko citu nevari!

     [+] [-]

, 2024-04-16 10:29, pirms mēneša
Ja viņš var,tad lai dara

     [+] [-]

, 2024-04-16 12:04, pirms mēneša
Viņš jau arī dara,bet Tu kā motoeksperts esi pilnīgs 0.

     [+] [-]

, 2024-04-16 18:00, pirms mēneša
satiekamies un padiskutēsim