Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Dakaras vicelīderis Praiss pēc smaga kritiena ar traumām nogādāts slimnīcā

Juris Grīns
Juris Grīns

Dakaras vicelīderis Praiss pēc smaga kritiena ar traumām nogādāts slimnīcā
Tobijs Praiss. Foto: Dakar.com

Šodien notiekošajā Dakaras rallija devītajā posmā smagu kritienu piedzīvojis motociklu klases vicelīderis Tobijs Praiss, kā rezultātā sportists ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Negadījumu austrālietis piedzīvoja ātrumposma 155. kilometrā. Dakaras rallija organizatori vēsta, ka pēc notikušā KTM rūpnīcas komandas braucējs aiztransportēts uz slimnīcu Tabukā. Zināms, ka viņš guvis galvas, plaukstas locītavas un pleca savainojumus, lai gan pagaidām nav sīkāku ziņu par to, cik šīs traumas ir nopietnas.

Sportists pēc kritiena samaņu neesot zaudējis.

Praiss pirms devītā posma tikai nedaudz vairāk par minūti atpalika no vadībā esošā "Honda" braucēja Hosē Ignacio Korneho, un pirms kritiena bija ātrāks par viņu. Pēdējā kontrolpunktā pirms negadījuma Praiss ierindojās trešajā pozīcijā.

Korneho komandas biedrs Rikijs Brabeks, kurš bija ātrākais pēc veikta 121 kilometra, apstājās uz 20 minūtēm, lai sniegtu Praisam palīdzību.

Šogad Praiss Dakaras rallijā startēja septīto reizi. Pērn, kad sacensības Saūda Arābijā notika pirmo reizi, viņš uzvarēja divos ātrumposmos un kopvērtējumā finišēja trešais, savukārt 2016. un 2019. gadā kļuva par Dakaras uzvarētāju. 2015. un 2018. gadā Praiss izcīnīja trešo vietu.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...