Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Milzu ugunsgrēks iznīcina daļu no "MotoGP" trases

Juris Grīns
Juris Grīns

Milzu ugunsgrēks iznīcina daļu no "MotoGP" trases
Foto: ruetir.com

Termasas de Rio Ondo sacīkšu trasē naktī uz sestdienu izcēlās milzīgs ugunsgrēks, kā rezultātā iznīcināta lielākā daļa no boksu zonas un padoka. Kā zināms, šajā Argentīnas trasē norisinās viens no "MotoGP" pasaules čempionāta posmiem.

Ugunsgrēks sācies piektdienas vakarā ap plkst. 23:00, bet vietējiem glābējiem talkā nākuši palīdzības dienesti no tuvējām pilsētām un reģioniem.

Nelaimes cēlonis šobrīd aizvien ir neskaidrs, bet zināms, ka ir iznīcināta lielākā daļa no boksiem, preses istaba un VIP zona. Būtiskākais gan, ka neviens cilvēks nav cietis.

Pēdējos gados Termasā de Rio Ondo regulāri norisinājās Argentīnas "Grand Prix" izcīņa "MotoGP" kategorijā, lai gan pērn sakarā ar "Covid-19" sacensības nenotika, bet šogad plānotais posms tā paša iemesla dēļ jau pārcelts uz vēlāku, nenoteiktu laiku.

Pārējo trasi ir izdevies saglābt, bet tās direktors Hektors Toti Farina paziņojis, ka sacīkšu norises vieta bijusi apdrošināta pret uguns nelaimēm, tādēļ atjaunošanas darbi tiks uzsākti cik drīz vien iespējams.