Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Verstapens atklāj savu versiju, kāpēc cīņā ar Hamiltonu izbrauca no trases

Juris Grīns
Juris Grīns

Verstapens atklāj savu versiju, kāpēc cīņā ar Hamiltonu izbrauca no trases
Lūiss Hamiltons un Makss Verstapens. Foto: Motorsport.com

Makss Verstapens izskaidrojis, ka nodilušas riepas bijušas par iemeslu tam, kāpēc viņš cīņā ar Lūisu Hamiltonu sacīkstēs Brazīlijā izbraucis no trases, liekot tāpat rīkoties arī konkurentam.

Sanpaulu F1 posma apspriestākais moments no tiesnešu puses izpelnījās iecietību, netika veikta pat padziļināta izmeklēšana.

"Mēs abi centāmies pirms šī līkuma būt viens otram priekšā, tāpēc bremzēju vēlāk nekā parasti, lai saglabātu pozīciju," savu redzējumu par notikušo pauž "Red Bull" pilots Verstapens. "Riepas jau bija diezgan nodilušas, tāpēc balansēju uz saķeres robežas. Tieši nodilušās riepas bija iemesls, kāpēc nenoturēju trajektoriju, un drošāk tajā brīdī bija vienkārši izbraukt līkumu plašāk. Ņemot vērā, kā es to izdarīju, jāpriecājas, ka tiesneši nolēma ļaut mums turpināt cīņu, jo visādi citādi mūsu cīņa bija tiešām laba."

Jautāts par to, kāpēc viņš uzskata, ka šis starpgadījums atšķiras no notikušā Silverstounas trasē, kur Hamiltons "Copse" līkumā izraisīja Verstapena avāriju, F1 čempionāta līderis saka: "Es nedomāju, ka šī bija tāda pati situācija. Arī līkums ir pavisam savādāks. Tāpēc, jā, man šeit vairs nav daudz ko komentēt, tas nav viens un tas pats."

Lai gan pēc sacīkstēs notikušā Hamiltons pa radio izteicās, ka tas bijis "traki", pēc finiša sezonas vicelīderis bija noskaņots samērā mierīgi.

"Šķiet, es jau biju viņam priekšā, bet viņš noturēja pozīciju un mēs izbraucām no trases," skaidro "Mercedes" pilots. "Viņš nespēja noturēties trasē, tāpēc arī man nācās izbraukt no tās, lai izvairītos. Es daudz par to visu nedomāju, bija smaga cīņa un arī negaidīju, ka tas izvērsīsies kaut kā vieglāk. Ar riteņiem mēs nesaskārāmies, un tas ir labi."

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, NASCAR,...