Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

F1 līdzjutējs prognožu spēlē atmin varbūtību 1:43000

Juris Grīns
Juris Grīns

F1 līdzjutējs prognožu spēlē atmin varbūtību 1:43000
Foto: Motorsport.com

Kādam "Formula 1" līdzjutējam no Skotijas izdevies perfekti atminēt aizvadītā pasaules čempionāta posma rezultātus oficiālajā prognožu spēlē, balvā saņemot iespēju nākamgad apmeklēt sacensības divām personām VIP statusā.

Džons Fišers no Glāzgovas ne vien precīzi atminēja Spānijas "Grand Prix" izcīņas pirmo trīs vietu ieguvējus, bet arī uzvarētāja pārsvaru pār otrās vietas ieguvēju, ātrākā apļa laika uzrādītāju, pirmo pilotu, kurš izstāsies, kā arī to, vai sacīkstēs trasē dosies drošības mašīna. Iespēja to izdarīt tika vērtēta ar 1:43000.

"Esmu pārsteigts, ka man tas tiešām izdevās, un joprojām nespēju to sagremot," sacīja Fišers. Tas, ka viņa prognoze sāk piepildīties, līdzjutējs sācis apsvērt pēc Juki Cunodas izstāšanās. "Pēc tam sešus apļus pirms finišā Lūiss Hamiltons apdzina Maksu Verstapenu. Man vēl vajadzēja to, lai viņš uzvar ar 15 sekunžu pārsvaru un Makss iegūst ātrāko apli. Verstapens iebrauca boksos, lai viņam būtu šāda iespēja, un tobrīd es "sāku lidot"."

Čempionāta oficiālajā prognožu spēlē "F1 Play" tas ir pirmais precīzi atminētais rezultāts kopš 2019. gada Austrijas "Grand Prix", kad tas izdevās holandietim Bārtam Altenburgam. Viņam bija iespēja doties uz Savienoto Valstu "Grand Prix" posmu un klātienē satikt savu tautieti Verstapenu.

"F1 Play" ir bezmaksas prognožu spēle, ko var lejuplādēt "App Store" vai "Google Play Store".

Izmantotie resursi:
predictor.f1play.game

     [+] [-]

, 2021-05-15 10:21, pirms mēneša
Nekas veera ņemams vai par to uzrakstītu, šitādu scenāriju var uzminēt 1x sezonā jebkurš, grūtākais varētu būt ir precīzi dabūt sekunžu pārsvaru