Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Rallijsprints ''Latvija 2021'' pārcelts uz novembra beigām

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Rallijsprints ''Latvija 2021'' pārcelts uz novembra beigām
Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Rallijsprints 'Latvija 2021', kam sākotnēji bija jānotiek 30.oktobrī Biķerniekos, Sporta kompleksā 333 un Tomē, ir pārceltas uz 27.-28. novembri.

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720 par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, kas saistīta ar vīrusa Covid 19 straujo izplatību Latvijā, no 21.oktobra Biķernieku trasē tiek atcelti visi publiskie pasākumi, sacensības, treniņi un citu pakalpojumu sniegšana, vēsta bksb.lv mājas lapa.

Biķernieku trase ir pieejama individuālai atpūtai svaigā gaisā, gan pastaigām, gan sportiskām aktivitātēm!

Neskatoties uz to, ka plānotais autosporta pasākums ir starptautisks, rīkotāji ir izlēmuši ievērot epidemioloģiskos noteikumus, kuri ir noteikti līdz 14. novembrim, līdz ar to rallijsprints 'Latvija 2021' sacensības ir pārceltas uz 27.-28. novembri. Par izmaiņām sacensību norisē tiks publicēts oficiāls sacensību biļetens.

Jāpiebilst, ka šobrī dalību rallijsprintam (kopā dalību ir pieteikušas 32 ekipāžas) bija apstiprinājuši tādi ātri piloti tā Nikolajs un Vasīlijs Grjazini (VW Polo R5), Mārcis Ķenavs (Škoda Fabia R5), Vladas Jurkevičius (Skoda Fabia Rally2 Evo), Edgars Balodis (Mitsubishi Lancer Evo 8), Māris Neikšāns (Mitsubishi NRC) u.c.