Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Siemens un LMT Rallija zvaigzne - Dans Leščs

Andris Liepa
Andris Liepa

Šīs sezonas pirmo Siemens un LMT Rallija zvaigzni – īpaši veidotu balvu un čeku 500 EUR vērtībā par spilgtāko sniegumu rallijā “Vidzeme 2006”, spraigā konkurencē uzvarot N3 klasē, saņēmis Dans Leščs.

Līdzīgi, kā 2005. gada sezonā Siemens Rallija zvaigzne, šosezon par spilgtāko sniegumu visos sešos LMT un Siemens Latvijas autorallija čempionāta posmos tiks pasniegta Siemens un LMT Rallija zvaigzne. Balvas ieguvēju nosaka īpaša žūrija, ko vada Ivars Caune. Šīs sezonas pirmās Siemens un LMT Rallija zvaigznes ieguvēju Danu Lešču žūrija izvēlējās, jo viņš uzrādīja lieliskus rezultātus un cīņas sparu, sacenšoties par pirmo vietu klasē N3. Ko Danam Leščam izdevās izcīnīt, neskatoties uz neveiksmi rallija “Vidzeme 2006” pirmajā ātrumposmā un sīvo konkurenci šajā klasē.

Pats Siemens un LMT Rallija zvaigznes saņēmējs Dans Leščs pārdzīvoja milzīgu pārsteiguma momentu, kad žūrijas pārstāvis Jānis Krastiņš nosauca balvas saņēmēja vārdu.

“Tajā brīdī es biju aizmirsis par Rallija zvaigzni. Zināju, ka esmu uzvarējis gan klasē, gan absolūtā vērtējumā viena tilta piedziņas automašīnām, un jutos ļoti labi. Kad nosauca manu vārdu Siemens un LMT Rallija zvaigznes pasniegšanā, psiholoģiski tiku notriekts no kājām. Neko tādu nebiju gaidījis, es jutos fantastiski... To sajūtu ar vārdiem nav iespējams aprakstīt. Līdz šim es domāju, ka Rallija zvaigzni pasniedz tikai slaveniem un labi zināmiem sportistiem. Pat sapņos nespēju iedomāties, ka šo balvu varētu saņemt arī es,” pasniegšanas mirkli atceras Dans Leščs.

Otro šī gada Siemens un LMT Rallija zvaigzni pasniegs LMT un Siemens 2006. gada Latvijas rallija čempionāta otrajā posmā – rallijā “Sarma 2006”, kas notiks Gulbenē 4. un 5. februārim.