Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Pārcelts 16.janvārī plānotais ''Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022''

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Pārcelts 16.janvārī plānotais ''Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022''
Foto: Raimonds Volonts

Jau šajā nedēļas nogalē, 16. janvārī, Līvu pusē bija jānotiek “Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022”, taču zināms, ka sacensībās ir pārceltas uz 5.februāri.

Sacensības bija plānots aizvadīt 1+1 formātā ar diviem ātrumposmiem (2.7 un 2.9 km garumā), kur katru no ātrumposmiem dalībniekiem būtu jāveic trīs reizes.

Taču tiek ziņots, ka nepiemērotu laikapstākļu dēļ 16.janvārī plānotās “Millers Motorsport ziemas kauss” sacensības tiek pārceltas uz 5.februāri, kas ir nedēļa pirms Latvijas rallija čempionāta pirmā posma, rallija ''Sarma''. Laika prognoze šai nedēļas nogalei paredz stipru atkusni, tāpēc plānotās sacensības nebūtu iespējams aizvadīt.

Reģistrācija 5.februāra sacensībām sāksies jau 14.janvārī.

Atgādināsim, ka sacensības plānots aizvadīt astoņās klasēs – 1600, 2000, 2WD, 4WD, 4WD+, Juniori, 2WD SPORT un 4WD SPORT.

Nesen sacensību organizators Māris Millers atzina, ka, ja sacensībām pieteiksies aptuveni 30 sporta auto, tad dienas pirmā daļa tiktu veltīta ielas klasēm, bet no pēcpusdienas trase tiktu notīrīta no roteriem, lai "sportinieki" ātrumposmus varētu izbaudīt uz visiem 100%.