Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Edmunds Bērziņš ''Red Bull Car Park Drift'' finālā Ēģiptē izcīna 9. vietu (+video)

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Edmunds Bērziņš ''Red Bull Car Park Drift'' finālā Ēģiptē izcīna 9. vietu (+video)
Foto: Silke Haushalter

Latviešu drifta braucējs Edmunds Bērziņš 4. un 5. novembrī Ēģiptē piedalījās “Red Bull Car Park Drift 2021” fināla sacensībās, iegūstot 9. pozīciju.

Bērziņš savu ceļazīmi ieguva atlases sacensībās, kas norisinājās pirmo reizi Latvijā, Starptautiskās lidostas “Rīga” autostāvvietā šī gada augustā – 39 dalībnieku konkurencē viņš pierādīja sevi un izcīnīja uzvaru.

Ēģiptē satikās drifta braucēji no visas pasaules, zem 13 karogiem sacentās 19 braucēji. Kataras drifta karalis Ahmeds Al-Amri ierindojās pirmajā vietā, otrajā vietā jordānas sportists Abdulla Abo Huseins, bet trešajā vietā omānis Haitams Al-Hadidi. Latviešu sportists ieņēma 9. pozīciju, startējot ar īrētu drifta automašīnu BMW E36.

Edmunds Bērziņš savā Facebook lapā dalījās ar pirmajām emocijām pēc sacensībām: ''Aizvadīts “Red Bull Car Park Drift” fināls Ēģiptē 2021. Paldies Redbull Latvia un Red Bull Ēģipte par iespēju piedalīties finālā. Ir iegūta liela pieredze, jauni paziņas un satikti lieliski cilvēki. Kopumā treniņu un sacensību dienā darīju visu labāko pie esošās situācijas. Gala rezultātā, ieņemot 9. vietu starp 19 braucējiem. Nemaz nav slikti braucot ar svešu mašīnu – divi testa braucieni treniņu dienā un viens izšķirošais finālu dienā.''

Pirmajā braucienā piedalījās 19 drifteri. Viņi tika novērtēti pēc viņu snieguma šādās kategorijās: auto izskats un dizains, automašīnas skaņa, riepu dūmi, drifta prasmes, dažādos trasē izvietotajos šķēršļos. Otrajam sacensību braucienam kvalificējās tikai astoņi labākie dalībnieki. Edmunds Bērziņš ieguva 9. pozīciju, pietrūka pavisam nedaudz, lai iekļūtu otrajā braucienā un pacīnītos par iespēju iekļūt labāko četriniekā.

Informāciju sagatavoja:
LAF Prese