Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

13 gadus vecais Tomass Štolcermanis demonstrē stabilu sniegumu sacensībās Beļģijā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

13 gadus vecais Tomass Štolcermanis demonstrē stabilu sniegumu sacensībās Beļģijā
Tomass Štolcermanis

Vasaras izskaņā mūsu sportists Tomass Štolcermanis piedalījās ''Iame Euro Series'' 4. posmā, kas norisinājās Genkas trasē, Beļģijā. Neskatoties uz izaicinošajiem laikapstākļiem, Tomass demonstrēja ļoti pārliecinošu sniegumu un pierādīja, ka ir cīnītājs līdz pēdējiem trases metriem.

''Treniņos gāja tīri labi. Tika aizvadīts labs treniņš gan pa sausu, gan slapju trases segumu. Šīs man bija sestās sacensības šajā trasē šogad. Pēc kvalifikācijas paliku 9. pozīcijā. Pirmajā hītā ierindojos 4.vietā, 2. hītā paliku 18. vietā, jo tētis nedaudz pa ātru iegāja pit line ar sausajām riepām, un sāka līt, tāpēc ārā vairs mūs nelaida. Savukārt jau 3. hītā aizcīnījos līdz 2. vietai un pusfinālā uz starta stājos jau 11. pozīcijā,'' stāsta Tomass Štolcermanis.

''Pusfinālu noslēdzu 6. vietā, ar patiešām ļoti labu startu. Starts bija tik labs, ka otrajā līkumā jau biju 4. pozīcija. Fināla laikapstākļi bija ļoti mainīgi. Finišēju 5. pozīcijā, bet, ja būtu iespēja braukt vēl septiņus apļus, kā plānots, nevis “SLOW”, tad noteikti būtu nobraucis vēl ātrāk, ņemot vērā, ka pēdējos divos apļos biju par vienu sekundi ātrāks nekā visi pārējie. Kopumā diezgan laba nedēļa, bet noteikti varēja būt daudz labāk,” tā Tomass vērtē savu sniegumu.

Mareks Štolcermanis, Tomasa tētis, treneris un mehāniķis, pievienojas īsi un kodolīgi: “Cīnīsimies tālāk!”

Izmantotie resursi:
Sākums / Prokart - kartinga sacensību seriāls