Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:1599, Did:0, useCase: 1
16

LOV fizioterapeits Osovskis par sportistu sagatavošanu uzvarām

Piedāvājam noskatīties Sporta Avīze + lielo sarunu ar Latvijas olimpiskās vienības fizioterapeitu, ārstu rehabilitologu Mareku Osovski, kurš ļaus nedaudz ieskatīties Māra Štromberga olimpiskās zelta medaļas aizkulisēs, kā arī atklās interesantas nianses saistībā ar Latvijs olimpiešiem un citiem sportistiem, ar kuriem sanācis sastrādāties.Intervijas ilgums 72 minūtes.Bezmaksas nelielu intervijas izgriezumu iespējams noskatīties Osovskis: "Nav otra tik psiholoģiski spēcīga kā...ŠEIT.
11

Osovskis: "Nav otra tik psiholoģiski spēcīga kā Štrombergs"

Piedāvājam noskatīties nelielu fragmentu no Sporta Avīze + lielās sarunas ar Latvijas olimpiskās vienības fizioterapeitu, ārstu rehabilitologu Mareku Osovski, kurš ļaus nedaudz ieskatīties Māra Štromberga olimpiskās zelta medaļas aizkulisēs.Pilnu sarunu ar Mareku Osovski piedāvāsim pirmdien.
20

Štrombergs Valmierā: "Tādu sagaidīšanu negaidīju"

Pēc grandiozās sagaidīšanas Rīgas lidostā, divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs kopā ar savu komandu sēdās divstāvīgajā autobusā un devās uz savu dzimto pilsētu Valmieru.Kas vēlajā pirmdienas vakarā notika pa ceļam un ko atbraucēji ieraudzīja pilsētas rātslaukumā, skatieties Vidzemes televīzijas sagatavotajā sižetā.
41

Pļaviņš par olimpisko bronzu, "bīča" niansēm, nākotni…

Pēc Mārtiņa Pļaviņa un Jāņa Šmēdiņa olimpiskās bronzas medaļas izcīnīšanas uz garāku sarunu aicinājām pieredzējušāko no dueta pārstāvjiem Mārtiņu, kuram šī bija jau otrā olimpiāde. Vairāk kā stundu garā sarunā aprunājāmies par dueta līdzšinējiem sasniegumiem, pludmales volejbola taktiskajām niansēm, emocijām un psiholoģisko noturību Londonas spēlēs. Ar Pļaviņu sarunājas Jānis Celmiņš.
Deivids Bekhems iejūtas režisora lomā
Foto: dailymail.co.uk
2

Britu olimpieši izveido savu ''Queen'' dziesmas versiju

Tādi Lielbritānijas medaļnieki Londonas olimpiskajās spēlēs kā Kriss Hojs, Džesika Enisa, Viktorija Pendletone, Luiss Smits, Pīts Rīds un citi atlēti izveidojuši savu versiju populārās grupas ''Queen'' dziesmai ''Don't Stop Me Now''. Klipā piedalās arī futbolists Deivids Bekhems.Resursi: Home | Mail Online
9

Štromberga sagaidīšana Valmierā

Piedāvājam noskatīties divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga sagaidīšanu Valmierā. Video sagatavoja Dāvis Doršs (www.epatastudio.com).
15

Štrombergu lidostā sagaida simtiem līdzjutēju

Latvijas BMX riteņbraucējs un divkārtējais olimpisko spēļu čempions Māris Štrombergs šodien tika sagaidīts Rīgas lidostā, kurā par godu sportistam tika sarīkota svinīga sagaidīšana.
21

Latvija godam sagaida Olimpiskās bronzas ieguvējus

Vakar vēlu vakarā Rīgas lidostā ar reisu no Frankfurtes Rīgā ieradās mūsu Olimpiskās bronzas pludmales volejbola komanda ar Aigaru Birzuli, Jāni Šmēdiņu un Mārtiņu Pļaviņu priekšgalā. Sagaidīt medaļniekus, neskatoties uz vēlo laiku, bija ieradušies vairāki simti līdzjutēju.
7

Vineta Ikauniece: „Emocionāli Laura ir kā augsta līmeņa vadītāji”

SA+ studijā Armands Puče aicinājis Vinetu Ikaunieci - Latvijas rekordisti 100m, 200m, 400m un 4x100m distancēs. Ikauniece sarunā iedziļinās lielā sporta detaļās, bet šajā fragmentā - par rekordistes meitas Lauras emocionālo un psiholoģisko sagatavotību.Pilnu sarunu ar Vinetu Ikaunieci publicēsim piektdienas vakarā.
Amerikāņu peldētājas Misija Frenklina, Dana Volmera, Elisone Šmita un Šenona Rīlenda pēc uzvaras 4x200m brīvā stila stafetē
Foto: AP/Scanpix
3

Amerikāņu peldētājas izklaidējas Francijā

ASV peldētāji turpina uzvaru gājienu XXX Olimpiādes spēlēs Londonā, pēc trešdienas, 1. augusta, startiem savā rēķinā ierakstot astoņas zelta medaļas. Amerikāņi izcīnījuši 17 godalgas, tikai trijās no divdesmit disciplīnām paliekot bez medaļām. Uzvarētāji saņēmuši daudz zvanu, piemēram, ASV prezidents Baraks Obama piezvanīja Maiklam Felpsam, apsveicot peldētāju ar deviņpadsmitās Olimpiskās medaļas iegūšanu, kas ļāva viņam kļūt par visu laiku medaļām bagātāko Olimpieti. Pirms brauciena uz Londonu amerikāņu peldētāji trenējās Francijā, brīvajā laikā ierakstot video kanādiešu mūziķes Karlijas Rejas Džepsenas dziesmai “Call me maybe”. Video ir redzami Maikls Felpss, Raiens Lohte, Misija Frenklina un pārējie ASV komandas dalībnieki.
Kobe Braients nonācis ASV pirmās lēdijas Mišelas Obamas apskāvienos
Foto: AP/Scanpix
11

Tunisijas spēlētājs Kobem palūdz autogrāfu

Otrdien, 31. jūlijā, ASV basketbolisti uzvarēja Tunisijas izlasi ar rezultātu 110:63. Pirmajās minūtēs pēc sekmīgiem uzbrukumiem no perimetra Tunisija bija vadībā ar 12:15, taču turpmākajā cīņas gaitā iniciatīva pilnībā pārgāja ASV pusē. Amerikāņu profesionāļi izcīnīja trīsdesmit devīto uzvaru 42 spēlēs. Pēc sacensības tunisiešu otrais rezultatīvākais spēlētājs Muhameds Hadidane palūdza ASV līdera Kobī Braienta autogrāfu. Spēli tiesāja Oļegs Latiševs.
18

Olimpieši prezentē tērpus un par karognesēju izvēlas Mārtiņu Pļaviņu

Šodien kļuva zināms, ka Latvijas karogu Londonas olimpiādes atklāšanas ceremonijā nesīs viens no valsts labākajiem pludmales volejbolistiem Mārtiņš Pļaviņš.
1

Rīgas domē pavada olimpiešus - rīdziniekus

Rīgas domē šodien Latvijas olimpieši - rīdzineki - pirms došanās uz Londonas olimpiskajām spēlēm saņēma laba vēlējumus no pilsētas mēra Nila Ušakova.
1

Šmēdiņš: "Uz Londonu došos ar savu mērķi"

Pēc uzvaras "King of the Beach 2012" sacensībās par mačiem un Londonas mērķiem intervijā stāsta Jānis Šmēdiņš.
Foto: Tomas Tumalovičius
27

47 gadus vecais Sabonis trenējas ar Lietuvas izlasi

Lietuvas basketbola izlase pašreiz gatavojas Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, aizvadot treniņnometni Hjūstonā. Kopā ar komandu ir arī Lietuvas Basketbola Federācijas prezidents un basketbola leģenda Arvīds Sabonis, kurš izpalīdzējis izlases galvenajam trenerim Ķēstutim Kemzuram, piedaloties komandas treniņos. "Domāju, ka tas atstās labu iespaidu uz spēlētājiem. Kad redz viņu televizorā, tad tad nav iespējams apzināties to, cik liels viņš īstenībā ir. To tu apjaut vien tad, kad esi viņam blakus," skaidrojis Kemzura, kurš treniņprocesā pielietojis 221 cm garo un 47 gadus veco Saboni. "Arī viņa autoritāte ir svarīga, kas, manuprāt, spēlētājiem dod papildus motivāciju un arī nosvērtību. Esmu ļoti priecīgs," Saboņa iesaistīšanos pozitīvi vērtē Lietuvas izlases galvenais treneris.
3

Grigorjeva: "Olimpiskajās spēlēs mans mērķis ir medaļa"

Ceļš uz Londonas Olimpiskajām spēlēm pat Eiropas čempionei brīvajā cīņā nav rozēm kaisīts. Anastasija Grigorjeva ceļazīmi uz Londonu izkaroja vien pēdējā kvalifikācijas kārtā, taču uz turieni viņa nebrauks kā tūriste, bet gan kā viena no pretendentēm uz zelta godalgu.