Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:17, Did:0, useCase: 0
4

"Zigfrīds Muktupāvels" izcīna abus kausus "Sporta Viktorīnas" 8. sezonā

Tik ļoti iecienītajā "Sporta Viktorīnā" noslēgusies 8. sezona. Šoreiz triumfējusi komanda "Zigfrīds Muktupāvels", kas uzvarai regulārajā sezonā pievienoja arī finālspēles čempionu godu. Līdz ar to tika atkārtots pērnās sezonas un komandas "Fireball" sasniegtais. Tieši "Fireball" izcīnīja 2.vietu, bet 3.vieta komandai "Rozā krekli un mokasīni".
2

"Fireball" lauž lāstu un triumfē "Sporta Viktorīnas" septītajā sezonā

Noslēgusies daudzu tik ļoti iecienītā "Sporta Viktorīnas" sezona. Pēc kārtas nu jau septītajā sezonā pie triumfa beidzot tika vieni no visu sezonu līderiem - komanda "Fireball". Viņiem beidzot izdevās lauzt bēdīgo tradīciju - līdz šim vēl ne reizi finālā nebija izdevies uzvarēt komandai, kura bijusi labākā regulārajā sezonā. Aiz kalniem nav arī jaunā sezona - tā sāksies jau pēc mēneša!
11

Sporta Ekspertu Studija NR 1 (Audio Podkāsts)

Pirmajā un eksperimentālajā sporta ekspertu studijā es ar kolēģi Artūru apskatījām KHL play off dueļus, jaunumus Eiropas lielākajās futbola līgās, kā arī nedaudz ielūkojāmies Latvijas futbola lauciņā.
10

Hajduk Split fanu nekārtības Alberta ielā

26. jūlijā, pirms spēles ar Skonto FC uz Alberta ielas Hajduk fani uzsita sev asinis.
3

Futbola Kanāls

Pierakstieties uz manu kanālu Kasutaja FottballLague kanal- YouTube
2

"Sporta Avīze" konkursa apņemšanās "nēsāt līgavu uz rokām" - izpildīta

Žurnāls "Sporta Avīze" rīkoja konkursu "Ko Tu būtu gatavs darīt, lai izskatītos kā Latvijas stiprākie vīri?", kurā varēja laimēt 10 sporta klubu abonementus, kā arī galveno balvu - individuāli izstrādātu treniņprogrammu Mārtiņa Skujenieka vadībā. Galveno balvu ieguva Edgars Kauliņš, kurš bija gatavs nest savu līgavu ar tādu sparu it kā pakaļ dzītos Raivis Vidzis Šreka tēlā. Lūk, kā Edgars pilda savu apņemšanos.
21

Liene pie Šlēgelmilha. Vai viegli būt...

Sēžot pie televizora un skatoties sportu, mums visiem patīk pakritizēt. "Tur pat es būtu trāpījis!” nereti iesaucamies, skatoties futbola maču. "Un par to viņiem dod olimpiskās medaļas?!” vīpsnājam, skatoties darbošanos ar kērlinga slotām. "Es, stāvot atmuguriski, vairāk samestu...” sitam pie krūts, pētot basketbolistu sodiņu procentu. Es, es, es... Taču – vai patiešām tā būtu? Sportacentrs.com turpina veiksmīgi aizsākto rubriku "Vai viegli būt...?”, kurā Liene nevis teorijā, bet praksē meklēs atbildes tieši uz šo jautājumu – cik tad patiesībā viegli tas ir? Izturēt, trāpīt, noturēties, paspēt... Parasts cilvēks dažādās sporta lomās!Šoreiz Liene devās pie Haralda Šlēgelmilha , kurš šobrīd startē "Carrera Cup Deutschland" kausā, kur nomainījis formulas stūri pret salonmašīnu.
8

ESPORTA VETERAANIEM!!!

Kaadreiz diezgan aktuaala dziesma esportaa!!paldies rusher666 par video
6

Hokeja fani meklē papildspēkus

Rīgas Dinamo hokeja fani un Aldaris meklē talismanu - Jurčikam labu palīgu, lai fanu atbalsts būtu vēl iespaidīgāks.
2

Kādi secinājumi par VK atzinumu par sporta institucijām?

Politiķi spriež - kādi secinājumi par VK atzinumu par sporta institucijām? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
1

Vai nepieciešama īpaša institūcija, kas atbildīga par sportu Latvijā?

Politiķi spriež - vai nepieciešama īpaša institūcija, kas atbildīga par sportu Latvijā? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
1

Cik lielai budžeta daļai jātiek novirzītai sportam?

Politiķi spriež - cik lielai budžeta daļai jātiek novirzītai sportam? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).

Kā regulēt valsts uzņēmumu naudas piešķiršanu sportam?

Politiķi spriež - kā regulēt valsts uzņēmumu naudas piešķiršanu sportam? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
14

Vai valstij jāatbalsta privātie sporta klubi?

Politiķi spriež - vai valstij jāatbalsta privātie sporta klubi? Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
3

Vai valstī ir janosaka prioritārie sporta veidi?

Kamēr vēl ir iespēja izšķirties par savu lēmumu pirms sestdien gaidāmajām vēlēšanām, Sportacentrs.com studijā aicinājām visu vadošo partiju politiķus atbildēt uz dažādiem būtiskiem ar sporta nozari saistītiem jautājumiem. Pirmajā no sešiem video politiķi spriež vai valstij jānosaka prioritārie sporta veidi. Piedalās Pāvels Seļivanovs (PLL), Guntis Zālītis (VL-TB/LNNK), Kārlis Strēlis (Vienotība) un Ivans Klementjevs (SC).
23

Uzvarētājs uz bomīša izvizina Karlīni Štālu

"Sporta Avīze" izaicināja tieši Tevi - ko Tu būtu gatavs darīt, lai brauktu kopā ar Karlīni Štālu? Oriģinālākās atbildes autors izrādijās Kristaps Kalniņš, kurš bija gatavs uz velosipēda rāmja Karlīni Štālu izvizināt pa Biķernieku trasi.Devāmies uz Biķerniekiem noskaidrot, vai Kristaps tur savu vārdu. Kā balvu saņemot iespēju 10. septembrī auto šosejas sacensībās "1000km Grand Prix Rīga 2010" sporta auto sēdēt blakus Karlīnei Štālai.
5

Novikam IR UZDEVUMS!!!

Maari , kad brauksi atvaljinaajumaauz siltajaam zemeem, tev uzdevums noreklameet sportacentrs.com...
37

Ravējot dārzu, iegūst Jabulani bumbu

Sporta Avīze rīkoja konkursu, kurā tā dalībniekiem bija jāiesūta atbilde uz jautājumu, ko būtu gatavs izdarīt, lai iegūtu JABULANI bumbu.Mēs devāmies aprunāties uz Madonu ar konkursa uzvarētāju, kura iesūtītais variants izrādijās visorģinālākais.Es lai savā īpašumā iegūtu Pasaules kausa oficiālo bumbu JABULANI esmu gatavs izravēt savas vecmammas divu hektāru lielo dārzu, lai arī cik ilgi laiku tas man prasītu.Vārds, Uzvārds Reinis Mārtiņš LejnieksVecums - 12 gadi
12

"Overtime" – sporta raidījums ar Puči un Valteru (28.06)

Jaunais „Overtime” raidījums ar Armandu Puči un Valdi Valteru! „Overtime” klausies un skaties Radio 101 ēterā katru pirmdienu no plkst. 17.00 - 18.00.
33

OVERTIME – sporta raidījums ar Puči un Valteru

Sākot ar 21.jūniju, katru pirmdienu, Radio 101 ēterā, no plkst. 17.00 līdz 18.00 sporta notikumu virtuvē saimniekos Armands Puče un Valdis Valters. Raidījums būs par sporta pasauli aizkulišu šķērsgriezumā, kur viedokļus krustos viedie sporta eksperti. Atklāsim daudz jauna, pateiksim skaļi daudz no tā, ko visi zina, bet nesaka, un nevienam neglaudīsim pa spalvai. Papildlaikā izšķiras viss!