Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:455, Did:0, useCase: 3

Latvijas sieviešu lakrosa izlases pirmā pretiniece Uganda neierodas PČ

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

Latvijas sieviešu lakrosa izlases pirmā pretiniece Uganda neierodas PČ
Latvijas sieviešu lakrosa izlase. Foto no komandas Facebook profila

LETA. Latvijas sieviešu lakrosa izlases pirmā pretiniece pasaules čempionātā Ugandas valstsvienība vīzu problēmu dēļ nav spējusi ierasties turnīra norises vietā ASV.

Latvijas lakrosa sieviešu izlasei rīt bija paredzēts pirmais mačs pasaules čempionātā pret Ugandas izlasi, tomēr pretinieces nav spējušas ierasties uz turnīru.

Pasaules čempionāta C grupā kopā ar Latviju un Ugandu ielozētas arī Vācijas, Jamaikas un Velsas izlases. Ugandas izlasei vajadzēja kļūt par pirmo Āfrikas pārstāvi pasaules čempionātā lakrosā sievietēm.

Pasaules čempionāta atklāšanas spēlē trešdien ASV izlase ar 16:11 pārspēja Kanādas valstsvienību. Šis ir 11.pasaules čempionāts sievietēm. Līdz šim ASV izcīnījusi astoņus titulus, bet Austrālija - divus.

Latvijas izlase piedalās savā trešajā čempionātā. Iepriekšējos divos turnīros Latvijas lakrosistes ierindojās 17.vietā. Pirmo spēli šī gada čempionātā Latvijas izlase aizvadīs 1.jūlijā pret Vācijas komandu, dienu vēlāk būs jāspēlē pret Jamaikas valstsvienību, bet 4.jūlijā latvietēm pretī stāsies Velsas izlase.

Cīņu par medaļām turpinās grupas divas labākās komandas, bet pārējās izlases izspēlēs spēles par vietām noslēguma tabulā. Čempionāts norisināsies līdz 9.jūlijam.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2022-06-30 21:31, pirms 3 mēnešiem
Žēl gan Ugandas izlases, gan tas, ka mūsējās būtu piedalījušās pirmajā spēlē ar Āfrikas komandu pasaules čempionātos.

Ugandā bija vairākus gadus strādājuši pie lakrosa attīstības, ieguldīts daudz pūles un labu speciālistu darbs:

https://www.ugandalacrosse.ug/

Savā ziņā mazliet muļķīgi, ka beigās spēlēt patraucē šāda formāla lieta.