Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:455, Did:0, useCase: 3

Latvijas čempionāts atsākas ar "Dynamite" un "Archer Lacrosse" uzvarām

Andrejs Siliņš

Latvijas čempionāts lakrosā atsācies ar "Druva Dynamite" un "Archer Lacrosse" komandu panākumiem.

Latvijas vīriešu lakrosa čempionāts atsākās ar pašreizējo čempionu Druvas Dynamite un Riga Griffins spēli. Spēles sākums izvērtās pietiekami līdzvērtīgs. Vairākas iespējas uzbrukumā bija kā vienai tā otrai komandai, bet pirmo ceturtdaļu Druva noslēdza esot vadībā ar 2:1. Otrajā ceturtdaļā komandas turpināja apmainīties ar precīziem metieniem vārtu rāmī. Pēc spēlētām četrdesmit minūtēm rezultāts 6:3 Druvas komandas labā.

Spēles otrā puslaika sākumā, krietni pārāki izrādījās pieredzējušie Druva Dynamite lakrosisti, kuri saskatīja kļūdas Riga Griffins aizsardzības spēlē un strauji palielināja rezultāta starpību. Pirms izšķirošajām divdesmit minūtēm rezultāts uz tablo 11:3 par labu Druva Dynamite komandai. Pēdējā ceturtdaļā spēle kļuva atklātāka, bet korekcijas spēlē tas vairs neieviesa. Nospēlējot neizšķirti pēdējās divdesmit minūtes, Druva Dynamite Latvijas čempionāta pavasara posmu iesāka ar uzvaru pār Riga Griffins. Spēles beigu rezultāts 14:6.

Otrajā dienas spēlē mājinieki Mītava/LLU lakrosisti savā laukumā uzņēma viesus no Rīgas - Archer lacrosse komandu. Pēc spēlētām piecām minūtēm rezultātu ar gūtiem vārtiem atklāja mājinieki, bet līdz pirmās ceturtdaļas beigām vadību pārņēma Archer lacrosse lakrosisti. Otrajā ceturtdaļā Archer lacrosse turpināja palielināt savu atrāvienu un puslaika pārtraukumā devās ar komfortablu pārsvaru 7:1.

Spēles otrajā nogrieznī iniciatīva piederēja te vienai, te otrai komandai. Uz Archer lacrosse gūtiem vārtiem, ar precīziem raidījumiem atbildēja Mītava/LLU lakrosisti. Pēdējās divdesmit minūtēs LK Mītava/LLU izveidoja daudz vairāk vārtu gūšanas iespējas, bet nespēja uzbrukumus noslēgt rezultatīvi. Pirmajā puslaikā iekrātais pārsvars netika samazināts un Archer Lacrosse svinēja uzvaru pār Mītava/LLU komandu ar rezultātu 15:5.

LČ otrā apļa kalendārs

DatumsVietaLaiksSpēle
23.04.ZOC14:00Druva Dynamite - Riga Griffins
16:00Mītava/LLU - Archer Lacrosse
07.05.Druva11:00Riga Griffins - Archer Lacrosse
13:00Druva Dynamite - Mītava/LLU
14.05.ZOC14:00Druva Dynamite - Archer Lacrosse
16:00Riga Griffins - Mītava/LLU
21.05.Druva11:00Mītava/LLU - Archer Lacrosse
13:00Druva Dynamite - Riga Griffins
04.06.Ventspils12:00Riga Griffins - Archer Lacrosse
14:00Druva Dynamite - Mītava/LLU
05.06.Ventspils11:00Riga Griffins - Mītava/LLU
15:00Druva Dynamite - Archer Lacrosse