Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:455, Did:0, useCase: 3

Latvijas lakrosa izlase sāk gatavoties Eiropas čempionātam

Rolands Eliņš

Latvijas lakrosa izlase sāk gatavoties Eiropas čempionātam
Foto: Llf.lv

Latvijas lakrosa izlase ir uzsākusi gatavošanos 2016.gada Eiropas lakrosa čempionātam, kas norisināsies no 2016.gada 27.jūlija līdz 06.08.2016.gada 6.augustam Budapeštā, Ungārijā. Pēc 10.janvāra notikušās grupu izlozes, posmā no 27.jūlija līdz 6.augustam sastapsies ar vienām no spēcīgākajām Eiropas lakrosa komandām – Angliju (5.vietas ieguvēja pasaules čempionātā Lakrosā un pašreizējā Eiropas čempione), Vāciju, Čehiju, Itāliju un pašmāju komandu Ungāriju.

Izlases plānos ietilpst daudzi intensīvi koptreniņi, kas tiks aizvadīti Skonto hallē un Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā, kā arī vismaz trīs izlases nometnes un brauciens uz vienu no prestižākajiem lakrosa turnīriem Eiropā – Berlin Open 2016, laika posmā no 16.jūnija līdz 17.jūnijam un kur satiekas spēcīgākie Eiropas klubi un spēlētāji.

Pagājušo gadu Latvijas lakrosa izlase izcīnīja 2.vietu Berlīnē, apsteidzot komandas no ASV, Polijas, Vācijas un Honkongas, vienīgi piekāpjoties Čehijas komandai (Berlin Open 2015 uzvarētāja), tādēļ šis sagatavošanās posms ir īpaši svarīgs un nozīmīgs, gan spēlētājiem, gan treneriem.

Papildus vasaras periodā, izlasei nāks palīgā vairāki latvieši, kas spēlē dažādās lakrosa komandās ASV, kā arī treneru sastāvu (Pauls Dzintars Kalniņš un Kaspars Stabulnieks) papildinās divi Ziemeļamerikas treneri Maks Silberlihts (Max Silberlicht) un Roberts Delorimjērs (Robert Delorimiere) no irokēzu cilts, kurš ir spēlējis Sešu Nāciju komandu izlasē.

Tuvākais Latvijas lakrosa izlases treniņš notiks “Skonto hallē” Rīgā, Emīļa Melngaiļa ielā 1a 27. februāri pulkstens 17:00 uz ko ir aicināti visi interesenti un mediju pārstāvji, kas vēlās iepazīt lakrosu un Latvijas lakrosa izlases spēlētājus un trenerus