Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2995, Did:0, useCase: 0

Klausītava | Offside: Pena un UFC269 atskats

Penja pārsteidz pasauli un nožņaudz Nunesu 2. raundā. Oliveira nosargā čempiona jostu pret Porjē. Kurš būs Šona O’Melija nākamais pretinieks?

Klausītava | Offside: Uldriķis Nīderlandē un "Barcelona"

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" aplādē runās par: Roberta Uldriķa izcilais sniegums Nīderlandē. “Barcelona” pirmo reizi 20 gadu laikā neiekļūst Čempionu līgas “play-off”. Podkāsts “Offside” šo svētku laikā ziedo Rīgas Dzemdību namam.

Klausītava | Offside: Mesi un Ballon d’Or

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" aplādē runās par: Mesi iegūst savu septīto Ballon d’Or. Londonas “Chelsea” un šīs sezonas uzdevums. Vinisiuss Žuniora izcilais sniegums Spānijā.

Klausītava | Offside: Patriks un aģenti

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" aplādē runās par: Spēlētāju aģenti un to nozīme futbolā. Populārākie aģenti un to algas pasaules futbolā. Patriks dalās pieredzē ar interesantiem stāstiem par ārzemju futbolistiem.

Klausītava | Offside: Sulšēra ēras beigas

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" aplādē runās par: Sulšērs tiek atlaists no Manchester United. Kāpēc Arsenal ir TOP klubs, bet spēlē tik slikti? Kā vērtēt trenera sniegumu Premjerlīgas komandās?

Klausītava | Offside: Latvijai bronza un cīņa parterī

Ivars Samušonoks izcīna bronzu U23 Pasaules čempionātā. Holovejs sasit Rodrigezu un uztaisa selfiju ātrās palīdzības busiņā. Edgars stāsta, kā aizstāvēties cīņā uz zemes.

Klausītava | Offside: Turki un frizūras

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru SYNOTTIP "OFFSIDE" jaunākajā epizodē runā par to, kāpēc brazīliešu Ronaldo noskuva pusi no galvas, Deividu Bekhemu un franču bizītēm, kā arī turkiem, kuri klausās Latvijas valsts himnu.

Klausītava | Offside: UFC 268 un Holovejs

Skaties jaunāko OKTAGONS epizodi un uzzini karstākos jaunumus MMA. Jānis aizvada MMA treniņu ar Silvi. Usmans pieveic Kovingtonu un nosargā čempiona jostu. Holoveja gaidāmā cīņa pret Rodrigezu.

Klausītava | Offside: Grahams un Latvija

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru SYNOTTIP "OFFSIDE" studijā uzņem viesi Grahamu Williamsu – futbola entuziasts, anglis kurš pārcēlās uz dzīvi Latvijā. Par to ko Grahams dara Latvijā un kāda ir viņu saistība ar futbolu skaties jaunākajā epizodē "OFFSIDE".
2

Klausītava | Offside: Kūmans un biļetes

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" aplādē runā par Kūmana atlaišanu no “Barcelona” galvenā trenera amata, salīdzina biļešu cenas uz Anglijas Premjerlīgas spēlēm, kā arī izvēlas, kuru futbolistu gribētu uzaicināt uz aliņu.

Klausītava | Offside: Vetori un UFC 267

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" epizodē atskatās uz aizvadīto cīņu starp Vetori un Kostu. Kas sagaidāma aizraujošajā “Main Card” 30. oktobrī UFC 267 ciņās. Prognozes cīņai par titulu starp Janu Blahovicu un Gloveru Teikseiru.
1

Klausītava | Offside: Murgs “Old Trafford” stadionā, “Real Madrid” atkal uzvar, komentēšana

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" runās par murgs “Old Trafford” stadionā, kad skatītāji dodas prom spēles vidū, “Real Madrid” uzvar “El Clasico” un atbild uz jautājumiem par komentēšanu.
2

Klausītava | Oktagons: treniņi Rokija stilā, Konors un itāļu dīdžeja lauztais deguns

Podkāsta “Oktagons” jaunākajā epizodē Jānis Pakalns ar Silvestru Kaņepu runā par to kā Konors atkal izceļas sasitot degunu kluba dīdžejam, kā Silvestrs savai gaidāmajai cīņai gatavojas kā Rokijs un apskatīsimies, un analizēs Maira Brieža nokautu un prognozes nākotnei.

Klausītava | SynotTip Offside: "Ballon d'Or" balva un vēlme rīkot PK reizi divos gados

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" aplādē runās par FIFA prezidenta vēlmi rīkot Pasaules Kausu reizi divos gados. Ieskatīsies futbolistu Top 30, kuri pretendē uz “Ballon d’Or” balvu. Jānis un Kārlis diskutē par Premjerlīgas starta 11 bez “Big Six” komandām.

Klausītava | SynotTip UFC Oktagons: Briedis un smagsvari

Šajā podkāsta "Oktagons" epizodē ieskats un prognozes gaidāmajai Maira Brieža cīņai pret Arturu Mannu, Silvestra septiņu sekunžu nokauts un Latvijas rekords, sieviešu cīkstones iegūst bonusus aizvadītajā UFC Fight Night.

Klausītava | SynotTip Offside: par Ņūkāslu un Nācijas līgu

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" aplādē runā par Ņūkāslu un Nācijas Līgu. Arābi nopērk Ņūkāslu, tā kļūst par bagātāko futbola klubu pasaulē. Francija atspēlējas un uzvar UEFA Nāciju līgā. Profesionāli futbolisti, kuri joprojām ir nevainīgi.

Klausītava | SynotTip UFC Oktagons: Cirkunovs un Fjūrija triloģija

Cīkstonis Silvestrs Kaņeps un UFC komentētājs Jānis Pakalns stāstīs par aktuālo MMA. Fjūrija un Vaildera triloģija un ieskats gaidāmajā cīņā, Silvestrs noskata savu potenciālo pretinieku UFC, Jānis aizmieg, komentējot garlaicīgu cīņu.

Klausītava | SynotTip Offside: FIFA 22, izlases futbolistu reitingi, krīze Spānijas futbolā

Jānis Pakalns ar Kārli Krēgeru jaunākajā SYNOTTIP "OFFSIDE" aplādē runā par FIFA 22 un Latvijas izlases futbolistu reitingiem, krīze Spānijas futbolā un Kūmana nedienas pie “Barcelona” stūres. Dienas jautājums - futbolisti, kurus Jānis un Kārlis ņemtu līdzi uz vientuļas salas.