Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:3002, Did:0, useCase: 0

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Masaļska un Zirnes olimpiskie stāsti

Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā viesos kamaniņu braucēja Ulla Zirne, kura piedalījusies divās olimpiskajās spēlēs, un Edgars Masaļskis, kurš hokejista karjeras laikā paspējis spēlēt četrās olimpiādēs. Kādas bija viņu pirmās olimpiskās spēles, kas notiek olimpiskajā ciematā, kā viņi vērtē Latvijas sportistu izredzes šogad, – sarunā tika apspriestas šīs un vēl daudzas tēmas.
3

Klausītava | Sporta studijas podkāsts ar Māri Verpakovski

Visu laiku rezultatīvākais Latvijas izlases futbolists Māris Verpakovskis šobrīd ir Latvijas futbola čempionu ''RFS'' ģenerāldirektors, viņa pienākumos ietilpst arī jauno futbola talantu meklēšana, to attīstīšana un pēc tam arī pārdošana lielajiem Eiropas vai pasaules klubiem. Kur Verpakovskis un viņa komanda meklē jaunos talantus?
2

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: atskats uz 2021.gadu

Reinis Ošenieks, Raimonds Gekišs un Dāvids Ernštreits jaunakajā "Sporta studijas" podkāstā atskatījās uz sporta notikumiem, pārsteigumiem, piemēriem un personībām Latvijas sportā 2021. gadā.
1

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Latvijas hokejs pandēmijas sekas jutīs pēc 10 gadiem

Latvijas Televīzijas ''Sportas Studijas'' podkāstā pie Reiņas Ošenieka viesos Entuziastu hokeja līgas vieni no dibinātājiem Haralds Apinis un Jānis Puriņš. Kā amatieru sports pārdzīvo pandēmiju, kādus soļus ir veikuši, lai atsāktos sporta dzīve.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Žagars par izlasi, Badalonu, mentālo veslību

Latvijas izlases un Badalonas ''Joventut'' basketbolists Artūrs Žagars jaunākajā "Sporta studijas" podkāstā stāsta par Latvijas izlasi un Luku Banki, kāda izskatās Artūra nākotne Badalonā, NBA draftu un mentālo veselību.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Krivuņecs un Kovaļovs par futbola Virslīgu

Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā pie Matīsa Timofejeva viesojas Latvijas futbola virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs un LFF viceprezidents Sergejs Kovaļovs.
2

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Ekmanis par vēsturi, vāciešu bobiem un Pekinu

Sporta Studijas podkāstā pie Andra Auziņa viesojas Latvijas bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis, par 80-tajiem gadiem, vāciešu bobiem un Pekinas olimpiskajām spēlēm.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: esports Latvijā, Team Daugava - mērķis PRO komanda

CS: Go komandas spēlētāji Miks Siliņš un Reinis Grīnbergs jaunākajā "Sporta studijas" podkāstā iepazīstina ar esporta apmēriem Latvijā un pasaulē.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Čukste, Bukša, Leitis. Ko ēd sportisti?

Ko ēd profesionāli sportisti? Cik liela ietekme sportistu rezultātos ir ēdienkartei, kā to veidot? Kādas atšķirības ir starp komandu sporta veidiem un individuālajiem sportistiem? Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā šīs tēmas apspriežam ar Rīgas "Dinamo" aizsargu Kārli Čuksti, Latvijas rekordisti 100 metru skrējienā Sindiju Bukšu, kā arī vieglatlētu un uztura speciālistu Jāni Leiti.