Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:3008, Did:0, useCase: 1

Klausītava | REstarts: F1 komandu un pilotu plusi un mīnusi pēc sezonas pirmās daļas

Klāt podkāsts "REstarts". Kuras komandas un piloti ir patīkami pārsteiguši sezonas pirmajā daļā un kuri nepatīkami? Bet ir arī tādi, kas palikusī nepamanīti. Oskara Piastri, "Alpine" un "McLaren" interesantais trejdancis.

Klausītava | podkāsts "REstarts": Peresa līguma sekas, maksas pilots uzvar "Indy 500", Rikardo lāsts

Kāda ietekme uz Formula 1 pilotu tirgu būs Serhio Peresa līgumam un, vai Daniels Rikardo turpinās cīņu McLaren komandā arī 2023.gadā? Indy500 uzvarētāja Markusa Ēriksona mistisko mecenātu stāsts. Par to visu jaunākajā podkāsta "REstarts" epizodē.

Klausītava | REstarts: Pilotu reitingi, ASV TV tirgus daļa un "Mike the Bike"

Pēc F1 Maiami posma podkāstā "REstarts" nedaudz par TV reitingiem un skatītāju skaitu ASV dažādos motoru sporta veidos. Neliels ieskats stāstā par Maiku Heilvudu - "nabaga mazais bagātnieks". Pilotu reitingi pēc pirmajiem pieciem posmiem - kuram tas kāpis, kuram krities?

Klausītava | REstarts: Maiami GP šarms - vai falšais? F1 kalendārs un pilotu tirgus

Maiami GP tuvojas - vai mākslīgais ūdens ir tik traki? F1 kalendāra izmaiņas, tendences. F1 pilotu tirgus svārstības: Alonso, Piastri, Herta, Šūmahers un Hamiltons.

Klausītava | REstarts: speciālizlaidums no F1 testiem Barselonā (3. diena)

Piedāvājam jaunākā podkāsta "REstarts" epizodi pēc F1 testiem Barselonā.

Klausītava | REstarts: Vai F1 tiks iznīcināta? Galvenās "IndyCar" intrigas, "Red Bull" pilotu tirgus "problēma"

Vai Formula 1 čempionāts ir tuvu iznīkšanai? Kapēc šajā sezonā jāseko līdz IndyCar čempionātam? Ko Red Bull darīs ar saviem 10 pilotiem F1 un F2 čempionātā? Kā varētu izskatīties Porsche un Audi ienākšana Formulā 1?