Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:366, Did:0, useCase: 2

Foto: www.bk.lu.lv

Video: Latvijas Universitātes karsējmeiteņu atlase 2013

10.septembrī ''Aldaris LBL Zvaigžņu spēles 2013'' karsējmeiteņu konkursa čempiones Latvijas Universitātes karsējmeitenes aizvadīja jauno dalībnieču atlasi, pēc kuras komandā tika uzņemtas 9 no 17 pretendentēm.
Foto: Mārtiņš Sīlis

"Liepāja/Triobet" izsludina uzņemšanu karsējmeiteņu deju grupā

Vasaras vidū, 3. jūlijā, deju studijas „Extra” un „Liepāja/Triobet” komandas karsējmeites aicina pieteikties vismaz 16 gadus jaunas, basketbolu mīlošas, talantīgas dejotājas uz karsējmeiteņu atlasi, lai atbalstītu un būtu kopā ar basketbola komandu nākošā gada sezonā.
Foto: Renārs Buivids

Balso labdarības projektā Labie darbi par Latvijas Universitātes karsējmeitenēm

 1.martā ir sācies jaunais mēneša balsojums labdarības projektā Labie darbi. Katru mēnesi uz finansiālu atbalstu pretendē vairāki iesniegtie projekti, kur šomēnes materiālu palīdzību savu sapņu īstenošanai lūdz arī BK Latvijas Universitāte karsējmeitenes. Finansiālā atbalsta piešķiršana ir atkarīga no publiskā balsojuma, kur aicināts atbalstīt LU karsējmeitenes ir ikviens basketbola entuziasts.
10

Video: Cik karsējmeitenes vajadzīgas, lai nomainītu automašīnas riepu?

Vai zini, cik karsējmeitenes ir vajadzīgas, lai nomainītu automašīnas riepu? II Baltijas Karsējmeiteņu čempionāta organizatori veica pētījumu, lai uzzinātu atbildi uz šo jautājumu. Kā karsējām izdevās veikt šo tehnisko un ne visai tīro darbu, skaties video.
5

Baltijas labākās karsējmeitenes sacentīsies Laura Reinika vadībā

Šī gada 4. jūnijā Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Vienuviet pulcēsies labākās karsējmeitenes no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai sacenstos par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu.

Arī šogad cīņa par Baltijas labākās karsējmeiteņu komandas titulu

Šī gada 4. jūnijā ar „Subaru” oficiālā izplatītāja Latvijā „Ad Rem auto” un Biznesa augstskolas „Turība” atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Arī šogad čempionāta organizatori sola grandiozu internacionālu karsējmeiteņu ballīti ar neskaitāmiem priekšnesumiem un konkursiem Baltijas labāko karsējmeiteņu izpildījumā.
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Latvijā pulcēsies Baltijā labākās karsējmeiteņu komandas

Šī gada 4. jūnijā ar "Subaru" oficiālā izplatītāja Latvijā "Ad Rem" auto un Biznesa augstskolas "Turība" atbalstu Olimpiskajā Sporta centrā norisināsies jau otrais un Baltijā vienīgais Baltijas Karsējmeiteņu čempionāts. Organizatoru komanda, ko veido studenti no Biznesa augstskolas "Turība" Studējošo pašpārvaldes, ir sākusi darbu pie čempionāta rīkošanas, lai jūnijā aizraujošā pasākumā publiku priecētu labākās karsējmeitenes no visas Baltijas.
30

Video: "Ventspils" karsējmeiteņu fotosesija

"Ventspils" karsējmeitenes nesen pulcējās uz fotosesiju, kuru iemūžinājām arī video formātā.
Foto: Mārtiņš Sīlis
13

Arī "Lauvas" meklē karsējas

Tāpat kā citu Latvijas basketbola klubu vadības, arī "Liepājas Lauvas" savā mājaslapā izsludinājuši pieteikšanos uz komandas karsējmeiteņu atlasi.