Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Notikumu kalendārs, 02.08.2021 — 08.08.2021

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Pirmdiena, 2. augusts

Teniss
WTA 2021 Mubadala Silicon Valley Classic 1. kārta
Anastasija Sevastova — Petra Martić

1 0 0 0

Teniss
ATP 2021 Truist Atlanta Open fināls
Brandon Nakashima — John Isner 00:00

0 0 0 0

Basketbols — Izlases
Tokija 2020, sievietes, B grupa
Nigērija — Japāna 04:00

5 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, pludmales volejbols 1/8 fināls
Pļaviņš / Točs — Brunu / Evandru 07:00

1 0 0 0

Basketbols — Izlases
Tokija 2020, sievietes, B grupa
Francija — ASV 07:40

5 0 0 0

Basketbols — Izlases
Tokija 2020, sievietes, C grupa
Ķīna — Beļģija 11:20

2 0 0 0

Basketbols — Izlases
Tokija 2020, sievietes, C grupa
Austrālija — Puertoriko 15:00

4 0 0 0

Otrdiena, 3. augusts

Tokija 2020
Tokija 2020, vieglatlētika Šķēpa mešana, kvalifikācija sievietēm

Madara Palameika, Anete Kociņa, Līna Mūze

03:00

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, Cīņa Līdz 62kg, 1/8 un 1/4 fināli

Anastasija Grigorjeva

05:00

1 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, svarcelšana Līdz 109kg B grupa

Artūrs Plēsnieks

07:50

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, Cīņa Līdz 62kg, Pusfināli

Anastasija Grigorjeva

12:15

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, svarcelšana Līdz 109kg A grupa

Artūrs Plēsnieks

13:00

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, Jāšanas sports Konkūrs, kvalifikācija

Kristaps Neretnieks

13:00

0 0 0 0

Trešdiena, 4. augusts

Tokija 2020
Tokija 2020, vieglatlētika Šķēpa mešana, kvalifikācija vīriešiem

Gatis Čakšs

03:00

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, smaiļošana K1 200m, kvalifikācija

Roberts Akmens

03:30

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, Cīņa Līdz 62kg, Fināli

Anastasija Grigorjeva

05:00

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, Jāšanas sports Konkūrs, Fināls

Kristaps Neretnieks

13:00

0 0 0 0

Ceturtdiena, 5. augusts

Tokija 2020
Tokija 2020, smaiļošana K1 200m, Fināli

Roberts Akmens

03:30

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, karatē Līdz 67kg, kvalifikācija

Kalvis Kalniņš

04:00

1 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, modernā pieccīņa Paukošana

Pāvels Švecovs

07:00

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, karatē Līdz 67kg,fināli

Kalvis Kalniņš

11:00

0 0 0 0

Piektdiena, 6. augusts

Tokija 2020
Tokija 2020, vieglatlētika Šķēpa mešana, fināls sievietēm

Madara Palameika, Anete Kociņa, Līna Mūze

13:50

0 0 0 0

Volejbols
Draudzības spēles 2021
Latvija — Somija 19:00

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, vieglatlētika 50km soļošana

Arnis Rumbenieks, Ruslans Smolonskis

23:30

0 0 0 0

Sestdiena, 7. augusts

Tokija 2020
Tokija 2020, modernā pieccīņa

Pāvels Švecovs

08:30

0 0 0 0

Tokija 2020
Tokija 2020, vieglatlētika Škēpa mešana, fināls vīriešiem
12:50

0 0 0 0

Volejbols
Draudzības spēles 2021
Latvija — Somija 17:30

0 0 0 0

Svētdiena, 8. augusts

Tokija 2020
Tokijas OS 2020 Noslēguma ceremonija
14:00

0 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides