Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3

papildināts Fanduļs: "Ogrē hokejs nevienam nav vajadzīgs"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Fanduļs: "Ogrē hokejs nevienam nav vajadzīgs"
Vjačeslavs Fanduļs
Foto: Ritvars Raits

Šodien nenotiek Vidzemes ledus hallē, Ogrē, paredzētā Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas spēle starp HK «Ogre» un «Liepājas metalurgs II». Pirmā informācija, kas parādījās, vēstīja, ka komanda «Ogre» no turnīra izstājusies, jo tai vairs nebija reālu izredžu tikt izslēgšanas spēlēs. Lai noskaidrotu, vai tas tiešām ir tā, portāls Sportacentrs.com sazinājās ar HK «Ogre» galveno treneri Vjačeslavu Fanduļu, SIA «Vidzemes ledus» valdes locekli Juri Feodorovu un Ogres novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egilu Helmani.

Bijušais Latvijas valstsvienības spēlētājs Vjačeslavs Fanduļs, kurš pirms pāris gadiem uzsāka trenera karjeru, pastāstīja, ka galvenais iemesls, kura dēļ HK «Ogre» šodien nevarēja spēlēt un saņēma tehnisko zaudējumu ar 0:5, nav vis situācija turnīra tabulā, bet gan tas, ka komanda vienkārši netiek ielaista Vidzemes ledus hallē. Tādu rīkojumu izdevis SIA «Vidzemes ledus» valdes loceklis Juris Feodorovs, jo klubs uzņēmumam ir parādā par ledus īri un telpu izmantošanu.

Kā izrādās, šī nav pirmā reize, kad «Ogres» hokejisti netiek ielaisti ledus hallē. Jau pagājušā gada decembra beigās to pašu parādu dēļ gandrīz divas nedēļas hokejistiem nācās iztikt ar «sausajiem treniņiem». Jāsaka, ka, par laimi, toreiz tas periods sakrita ar laiku, kad liela daļa spēlētāju slimoja un tādēļ pat tika atceltas pāris spēles. Situācija tika noregulēta, cerot uz to, ka Ogres novada pašvaldība, kas ir komandas galvenā uzturētāja, pieņemot jauno budžetu, paredzēs līdzekļus šī parāda dzēšanai.

Tomēr V.Fanduļs par pagājušā gada parādu pārmetumus izsaka nevis Domei, bet gan SIA «Vidzemes ledus», kas kopš jūlija esot trīskāršojusi maksu par ledu, nostādot hokeja klubu ļoti neērtā situācijā, jo pašvaldība naudu piešķīra, rēķinoties ar pagājušā gada cenām. Komanda esot knapinājusies kā pratusi, tomēr samaksāt visus rēķinus par pērno gadu nespēja. Šogad Ogres novada pašvaldības Dome ar lēmumu par līdzekļu piešķiršanu savam hokeja klubam neizprotami kavējoties, tāpēc šomēnes atkal noticis kārtējais «lokauts», kas turpinājies jau pusotru nedēļu. Tā kā pēdējās spēles ogrēniešiem bija jāizvada izbraukumā, tajās viņi vēl piedalījās, formas un ekipējumu glabājot dzīvesvietās.

Komandas vadība centusies panākt atrisinājumu, iesaistot gan Latvijas Hokeja federācijas prezidentu Kirovu Lipmanu, gan Ogres novada pašvaldības Domes priekšsēdētāju Edvīnu Bartkeviču. Lipmans apsolījis šo jautājumu nokārtot, pēc tam pat teicis, ka J.Feodorovs piekritis atļaut aizvadīt regulārā turnīra pēdējo spēli pret liepājniekiem. Feodorovs gan to noliedzis. Arī E.Bartkevičs, kurš pats ir HK «Ogre» valdes loceklis, palīdzēt nespējis.

Strīda kulminācija, kā pastāstīja treneris Fanduļs, bijusi šīs nedēļas sākumā – otrdien, kad jaunie hokejisti ieradušies ledus hallē, lai paņemtu savas personiskās mantas. Ne sportistu, ne arī viņu vecāku lūgumu un prasības neesot pārliecinājušas Vidzemes ledus halles direktoru Egīlu Matskinu, kurš atteicies mantas atdot. Mantas iedevies atgūt tikai pēc tam, kad tikuši iesaistīti Valsts policijas darbinieki...

«Ļoti žēl, bet izskatās, ka Ogrei hokejs nav vajadzīgs,» sarunas noslēgumā skeptiski noskaņots bija Vjačeslavs Fanduļs. «Protams, ļoti žēl divu gadu laikā patērētā darba un nervu, tomēr izskatās, ka nākamajā sezonā šī komanda jau spēlēs kaut kur citur. Jau meklējam citu halli, meklējam jaunus sponsorus, ļoti apšaubu, ka komandas nosaukumā paliks Ogres vārds, ja reiz pašvaldība vairs nevēlas to atbalstīt. Aizkrauklē ledus hallē jau slēgta, izskatās, ka arī Vidzemes ledus halli gaida tas pats liktenis,» prognozēja treneris. Jāpiebilst, ka V.Fanduļs sarunas laikā nevarēja pateikt, cik naudas HK «Ogre» ir parādā SIA «Vidzemes ledus», kā arī – kas ar šo parādu notiks...

Portāls Sportacentrs.com sazinājās arī ar otru strīdā iesaistīto pusi – SIA «Vidzemes ledus» valdes locekli Juri Feodorovu. Uzņēmējs gan arī nevarēja nosaukt precīzu parāda summu, jo sarunas laikā atradās mājās, bet zināja teikt, ka HK «Ogre» nav maksājis par pēdējiem pieciem mēnešiem, paliekot parādā apmēram 8 000 – 10 000 latu. Piedevām kluba amatpersonas pat atsakoties parakstīt līgumu un pavadzīmes, kamēr uzņēmumam jāmaksā gan par patērēto elektrību, gan gāzi un citām lietām.

J.Feodorovs arī noliedza, ka SIA «Vidzemes ledus» būtu paaugstinājusi cenas – tās esot palikušas iepriekšējā līmenī. Vēl vairāk – ledus «Ogres» hokejistiem ticis piedāvāts par pašizmaksu – Ls 80 + PVN stundā. Feodorovs zināja teikt, ka, piemēram, Jelgavas ledus hallē, ledus cena esot Ls 120 + PVN stundā.

Tomēr vislielāko skaidrību šajā situācijā ieviesa Ogres novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis, kurš pastāstīja, ka pagājušajā gadā HK «Ogre» bija piešķirti apmēram 38 000 latu, bet ar norunu, ka 30 % no tiem tiks izmantoti bērnu un jauniešu hokeja attīstībai Ogrē, tādejādi veidojot sadarbību un tādu kā piramīdu. Gada otrajā pusē izrādījās, ka hokeja klubs bērniem nav pārskaitījis nevienu santīmu – bērni trenējās, bet par visu maksāja viņu vecāki. Tikai pēc tam, kad pašvaldība uzstāja, HK «Ogre» jauniešu hokeja vajadzībām ieskaitīja 4 000 latu, bet tas ir labi ja trešā daļa no iepriekš paredzētās summas.

Pašvaldība veica auditu hokeja klubā un atklāja, ka puse no tam piešķirtās naudas (16 000 latu) tika izmantota komandas vadības atalgojumam, kas ir nesamērīgi daudz, ja salīdzina, kādu atalgojumu saņem Ogres novada sporta centra un Ogres Basketbola skolas treneri. Tajā pašā laikā komandā «Ogre» spēlē ne vairāk kā divi vietējie hokejisti, pārējie ir no visas Latvijas, bet daži pat no Krievijas – viņi par iespēju spēlēt Ogres komandā klubam maksājot. Kluba finansiālais stāvoklis tiešām ir kritisks, bet E.Helmanis neuzskata, ka tas noticis tāpēc, ka SIA «Vidzemes ledus» pēc izmaiņām elektroenerģijas un gāzes tarifos nedaudz paaugstinājusi cenu par ledu. Naudai esot vajadzējis pietikt, bet tagad ir vieni vienīgi parādi, pie tam ne tikai par ledu, bet arī, piemēram, par viesnīcu. Visu šo situāciju Domes amatpersona raksturoja ar vienu vārdu - «alkatība».

Kā atklāja Domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis, arī šogad Ogres novada pašvaldības budžetā ir paredzēta apmēram tikpat liela summa hokeja un pat daiļslidošanas attīstībai, bet tā tiks izmantota citādi, jo pašvaldības uzdevums nav uzturēt trenerus V.Fanduļu un S.Ņekrasovu, bet gan nodrošināt bērnu un jauniešu iespējas nodarboties ar sportu. Esot bijušas pārrunas ar KHL kluba «Rīgas Dinamo» ģenerālmenedžeri Normundu Sējēju par iespēju izveidot Ogrē Dinamo hokeja skolas filiāli. Pat, ja tas neizdosies, hokejs Ogrē vienalga būs – bērni trenēsies, bet pamatā no Ogres hokeja audzēkņiem tiks izveidota jauna komanda, kas jau nākamajā sezonā mēģinās spēlēt Latvijas čempionāta Virslīgā. Pašvaldības nostāja ir tāda, ka tagad tā maksās par ledu, nevis nodrošinās hokeja trenerus ar labām algām.

1 2 46 komentāri
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +5 [+] [-]

, 2011-02-26 14:32, pirms 12 gadiem
Arī tu ar "tukšam" domam galvā, nevienam nav vajadzīgs

  +3 [+] [-]

, 2011-02-26 14:37, pirms 12 gadiem
Man tik jautaajums - kas pie shaadas situaacijas ir vainiigs?
Man jau shkiet ja pat LHF prezidents nevar vienoties ar vietojo biznesmeniiti tad nah.. taads prezidents vajadziigs.
Ja valstii tiek sleegtas ledus halles, kuraas vareetu treneeties jaunie hokejisti un ar laiku izaugt jauni talanti, tad vainu saskatu tikai federaacijas nespeejaa un nemaakuliibaa vienoties ar vieteejaam pashvaldiibaam un ledushallu iipashniekiemm.
Laikam jau vairaak laika paiet privaatbiznesa probleemu risinaashanai.
Nozeelojami.
Ogreenieshiem hokejs noteikti ir vajadziigs.
Slēpts komentārs: ama-tieris
Slēpts komentārs: bigpupa

  -3 [+] [-]

, 2011-02-26 14:59, pirms 12 gadiem
Sākiet visi liels paldies politikiem

     [+] [-]

, 2011-02-26 14:59, pirms 12 gadiem
jelgavaa nav 120ls st.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -4 [+] [-]

, 2011-02-26 15:02, pirms 12 gadiem
ama-tieris rakstīja: Man tik jautaajums - kas pie shaadas situaacijas ir vainiigs?
Man jau shkiet ja pat LHF prezidents nevar vienoties ar vietojo biznesmeniiti tad nah.. taads prezidents vajadziigs.
Ja valstii tiek sleegtas ledus halles, kuraas vareetu treneeties jaunie hokejisti un ar laiku izaugt jauni talanti, tad vainu saskatu tikai federaacijas nespeejaa un nemaakuliibaa vienoties ar vieteejaam pashvaldiibaam un ledushallu iipashniekiemm.
Laikam jau vairaak laika paiet privaatbiznesa probleemu risinaashanai.
Nozeelojami.
Ogreenieshiem hokejs noteikti ir vajadziigs.
Kas vainīgs? Tādā kopsummā es Te varu pateikt kas! Tie mūsu ''latviešu'' varoņi Rīgas Dinamo, kas ir piesaistījuši visus maksimālos sponsorus, kas var ko dot hokejam( izņēmums ir Liepājas Metalurgs - tie būs un paliks Liepājas patrioti un sponsori). Tāds liktenis peimeklēs visus šos mūsu virslīgas klubus, un paliks tikai Metalurgs un Dinamo,jo šiem klubiem naudas nerūkst, kas attiecīgi spodrinās Baltkrievijas un Krievijas hokeja tēlu. Metalurgs vienīgi audzina jaunos, kas piedalās ārzemju turnīros,utt, dodot iespēju attīstīties jaunajiem talantiem.(diemžēl arī talanti aizbrauks ad, kad pāraugs junioru vecumu,jo redz Latvijā spēlēt nav kur!) Metalurgs visus nepaņems un Dinamo nav klubs, bet gan Krievu biznesa Marjonete, kam tik atliks pašvitināt pirkstiņu, lai likvidēu šo klubu Manas domas, kas varbūt nav nekā vērtas Jums, bet es sekoju hokejam līdz ļoti ilgi, un man ir savs viedoklis par to, kas vainīgs par to, kas notiek Latvijas hokejā. ;(
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +8 [+] [-]

, 2011-02-26 15:41, pirms 12 gadiem
Varbut pareizi ir, Ogres hokejs nav vajadzigs? Un tiesam, vai tad Dinamo Ogrei kaa sponsoru Gazprom atnema? Sanak, kads te domaa, ka ir slikti, ka mums ir KHL play of komanda.

  +6 [+] [-]

, 2011-02-26 15:45, pirms 12 gadiem
"pagājušajā gadā HK «Ogre» bija piešķirti apmēram 38 000 latu, bet ar norunu, ka 30 % no tiem tiks izmantoti bērnu un jauniešu hokeja attīstībai "
"Tikai pēc tam, kad pašvaldība uzstāja, HK «Ogre» jauniešu hokeja vajadzībām ieskaitīja 4 000 latu, bet tas ir labi ja trešā daļa no iepriekš paredzētās summas."
"Pašvaldība veica auditu hokeja klubā un atklāja, ka puse no tam piešķirtās naudas (16 000 latu) tika izmantota komandas vadības atalgojumam, kas ir nesamērīgi daudz,"

Vispār psc... . Bet kas ir komandas vadība?? T.sk. Fanduļs??!

  +1 [+] [-]

, 2011-02-26 15:59, pirms 12 gadiem
ogresfakti.lv
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +7 [+] [-]

, 2011-02-26 16:31, pirms 12 gadiem
"jo pašvaldības uzdevums nav uzturēt trenerus V.Fanduļu un S.Ņekrasovu, bet gan nodrošināt bērnu un jauniešu iespējas nodarboties ar sportu"
Domāju ka dotais teikums arī visu situāciju izsaka, laikam jau Fanduļs kļūst līdzīgs ņekrasovam, kuršs jau pāris hallēm ir parādā un maina tik halles un nosaukumus. ŠItie džeki ne tikai grib pelnīt uz jauno hokejistu rēķina, bet arī pelna, kas laikam cietiem treneriem neizdodas tik labi, jo tie nav tik alkatīgi un skatās nedaudz trālāk, vismaz līdz sezonas beigām. Galvenais , ka nesaprotu tos vecākus, kuri vēl tic tam Ņekrasovam, kuršs škiet dotajā situācijā droši ka arī krietni ir patērējis kluba budžetu.

  -2 [+] [-]

, 2011-02-26 16:38, pirms 12 gadiem
kāds skatītājs HK Ogre mājas spēles skatīties arī gāja?

  +3 [+] [-]

, 2011-02-26 16:43, pirms 12 gadiem
mister_negative_2 rakstīja: Arī Fanduļš,kurš noteikti nevienu vārdu nejēdz latviski, nevienam nav vajadzīgs
Fanduļs māk latviski un ne tikai dažus vārdus!

Bet Ogre bez hokeja nu nevar, bez halles ogrēnieši arī nevar!

  -1 [+] [-]

, 2011-02-26 18:05, pirms 12 gadiem
bigpupa rakstīja: Tikai Rīga- Tikai Dinamo.
Pārējais hokejs Latvijā nav vajadzīgs.
Nožēlojama valstele.......
tu arii neesi vajadziigas!

     [+] [-]

, 2011-02-26 18:05, pirms 12 gadiem
zhaal...;(

  +4 [+] [-]

, 2011-02-26 18:38, pirms 12 gadiem
Latvijā nav hokeja klubu, izņemot RD un LM, un tikai LM ir izteikta paaudžu piramīda, bet RD tikai veču un junioru komandas.
Tāpēc vajadzētu radīt sporta skolu sistēmu [konsorcijs starp LHF+pašvaldības+valsts+sponsori]. Pie katras ledus halles atrastos sporta skolas filiāle, treneru darbu apmaksātu LHF, ledus īre gultos uz konsorcija pleciem.
Par treneru kvalifikāciju atbildētu sporta skola+LSPA, rīkotu seminārus, kursus, u.c.
Ar ekipējumu sportistus nodrošinātu sporta skola+vecāku simbolisks līdzmaksājums [robežās: ~10 Ls/mēnesī].
Bez regulārā čempionāta varētu veidot reģionālās izlases [Kurzeme+Zemgale+Vidzeme+Latgale+Rīga], kuras n-tās reizes gadā tiktos sabraukuma turnīros, katru reizi savā reģionā.

  +2 [+] [-]

, 2011-02-26 19:28, pirms 12 gadiem
Lipman kur TU skaties loh??????

  +4 [+] [-]

, 2011-02-26 19:34, pirms 12 gadiem
HOKEJS OGRĒ pilnīgi un noteikti IR vajadzīgs,Ogrē vnk ir vajadzīgi labi treneri!

     [+] [-]

, 2011-02-26 19:44, pirms 12 gadiem
Zemgales Olimpiskajā centrā nemaz ledu nevar uzliet, tā ir basketbola halle, savukārt Jelgavas ledus hallē ledus maksā 60 ls pa stundu. Beidziet rakstīt dezinformāciju!

  -1 [+] [-]

, 2011-02-26 20:05, pirms 12 gadiem
PuLVeris rakstīja: Latvijā nav hokeja klubu, izņemot RD un LM, un tikai LM ir izteikta paaudžu piramīda, bet RD tikai veču un junioru komandas.
Tāpēc vajadzētu radīt sporta skolu sistēmu [konsorcijs starp LHF+pašvaldības+valsts+sponsori]. Pie katras ledus halles atrastos sporta skolas filiāle, treneru darbu apmaksātu LHF, ledus īre gultos uz konsorcija pleciem.
Par treneru kvalifikāciju atbildētu sporta skola+LSPA, rīkotu seminārus, kursus, u.c.
Ar ekipējumu sportistus nodrošinātu sporta skola+vecāku simbolisks līdzmaksājums [robežās: ~10 Ls/mēnesī].
Bez regulārā čempionāta varētu veidot reģionālās izlases [Kurzeme+Zemgale+Vidzeme+Latgale+Rīga], kuras n-tās reizes gadā tiktos sabraukuma turnīros, katru reizi savā reģionā.
Par to jau es arii domaaju un runaaju. Bet lai tas notiktu daudz aktiivaak jaastraadaa LHF , bet laikam shiem (t.i Lipmana k-am) liekaas ka viss ir pilniigaa kaartiibaa

     [+] [-]

, 2011-02-26 20:06, pirms 12 gadiem
PuLVeris rakstīja: Latvijā nav hokeja klubu, izņemot RD un LM, un tikai LM ir izteikta paaudžu piramīda, bet RD tikai veču un junioru komandas.
Tāpēc vajadzētu radīt sporta skolu sistēmu [konsorcijs starp LHF+pašvaldības+valsts+sponsori]. Pie katras ledus halles atrastos sporta skolas filiāle, treneru darbu apmaksātu LHF, ledus īre gultos uz konsorcija pleciem.
Par treneru kvalifikāciju atbildētu sporta skola+LSPA, rīkotu seminārus, kursus, u.c.
Ar ekipējumu sportistus nodrošinātu sporta skola+vecāku simbolisks līdzmaksājums [robežās: ~10 Ls/mēnesī].
Bez regulārā čempionāta varētu veidot reģionālās izlases [Kurzeme+Zemgale+Vidzeme+Latgale+Rīga], kuras n-tās reizes gadā tiktos sabraukuma turnīros, katru reizi savā reģionā.
piesakies pie lipmana par padomdeveeju

  +2 [+] [-]

, 2011-02-26 20:25, pirms 12 gadiem
mister_negative_2 rakstīja: Arī Fanduļš,kurš noteikti nevienu vārdu nejēdz latviski, nevienam nav vajadzīgs
lasies uz LA un nosuka kobem,jo nekam citam jau tu neesi dzimis!ari savus bernus iemaci darit to pasu,jo viniem jau sports,ka tads,nebus vajadzigs.lai aug resnie nejegas.iemaci vel viniem ari dzert,pipet un betot.un dzivo tad laimigs musu milaja lv republika

  +2 [+] [-]

, 2011-02-26 21:43, pirms 12 gadiem
Akd, cik stulbam ir jābūt, lai atbildētu "Vai tad Dinamo Ogrei Gazpromu kā sponsoru nocēla, hahaha hurrdurrdurr".
Pirms Dinamo, Latvijas čempionātam bija sponsors - Samsung, tā pat vismaz finālsērijas tika rādītas televīzijā un cilvēki skatījās, bet kam gan tas viss tagad ir vajadzīgs, ja visus svētdienas hokeja fanus (īpaši savādāku jau Latvijā nav) savāc Dinamo, kā vienīgo izņēmumu minot Daugavpili, varbūt arī Liepāju (nezinu kā LM klājas). Un no kurienes parādīsies sponsoru interese par LAČ, ja nav skatītāju intereses?

Dinamo ir vistiešākais sakars ar finanšu aizplūšanu no LAČ un tam sekojošu čempionāta līmeņa krišanos.

  +1 [+] [-]

, 2011-02-26 21:46, pirms 12 gadiem
Tas ir PSC - tikkko mums bija divas Halles visā Latvijaaa - Spota Pils un Daugavas Stadions - sacēlām halles sāka hokejs elpot ....

Un tagad jau klapeee ciet - NOZŽĒLOJAMI .....

Halles ir jaaver vairāk vaļāa nevis jaaver ciet - tas ir PSC ....

  +7 [+] [-]

, 2011-02-26 21:49, pirms 12 gadiem
Nekrasovam naudu uzticeet! Ha-ha-ha. Vinjam jau sen kjurkjii laiks seedeet.

     [+] [-]

, 2011-02-26 22:28, pirms 12 gadiem
"«Ļoti žēl, bet izskatās, ka Ogrei hokejs nav vajadzīgs,» sarunas noslēgumā skeptiski noskaņots bija Vjačeslavs Fanduļs."

Vienkārši jau tā nočīkstēt, bet ir taču arī kaut kādi noteikumi, kā arī līdzekļu plānojums.

     [+] [-]

, 2011-02-26 22:33, pirms 12 gadiem
python rakstīja: Tas ir PSC - tikkko mums bija divas Halles visā Latvijaaa - Spota Pils un Daugavas Stadions - sacēlām halles sāka hokejs elpot ....

Un tagad jau klapeee ciet - NOZŽĒLOJAMI .....

Halles ir jaaver vairāk vaļāa nevis jaaver ciet - tas ir PSC ....
Latvija nav ASV un nevar sadrukāt naudu tik cik vēlētos..
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2011-02-26 22:48, pirms 12 gadiem
"«Ļoti žēl, bet izskatās, ka Ogrei hokejs nav vajadzīgs,» sarunas noslēgumā skeptiski noskaņots bija Vjačeslavs Fanduļs."
nevis hokejs nav vajadzīgs, bet zagļi gan nav vajadzīgi>>..
Prieks ka beidzot viņi ir projām!!!!!

     [+] [-]

, 2011-02-26 22:50, pirms 12 gadiem
ansis123 rakstīja: Nu bet patiesiibaa, padomaasim.. Kam tieshaam hokejs ir vajadziigs Ogree?
Ogres maajas speelees, tribiinees ir tikai speeleetaaju vecaaki, kaadi 30-50 skatiitaaji.. ASK/Ogres laikos aktiivais fans ,,Jurchiks'', taa vietaa lai turpinaatu atbalstiit savu Ogri, aizshaava uz Arenu Rigu un tur aardaas zem savas maskas, taa vietaa lai buutu patriotisks Ogrei un turpinaatu just liidzi par savas pilseetas komandu.. Sponsori arii nekaadi dizhie Ogrei vairs nav. Pat ,,OGRES JUMIS'' reklaamas nekur vairs nav redzamas.

Ja runaajam par beerniem/jaunieshiem Ogree, tad es zinu vairaakus beernus un jaunieshus no Ogres kas braukaa ikdienaa uz Riigu lai treneetos, un nekaadas probleemas tas vinjiem nesagaadaa, tieshi otraadi, Riigaa hokeja skolas ir daudz maz sakaartotas, saliidzinaajumaa ar tagadeejo Ogres cirku.

Ja Ogrei reiz hokejs vajadziigs, kaadeelj ledus halli apmeklee tik maz Ogres iedziivotaaju, kaadeelj cilveeki nenaak uz speeleem atbalstiit savu komandu? Manupraat, hokejs Ogree tieshaam nav vajadziigs, bet no problem - Riiga jau nav paaraak taalu!
kadeļ lai es ietu skatīties spēli kur spēleja 10jaunieši no Maskavas
1 2 46 komentāri