Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:143, Did:0, useCase: 3

Maticins: "Varam spēlēt vēl labāk"

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Andrejs Maticins pēc skaistās uzvaras pasaules čempionātā 1. divīzijā B grupā pret Ungāriju (8:2) pēc spēles izteicās, ka rezultāts apmierina, taču ir lietas, pie kurām komanda vēl var piestrādāt.

"Atkāpties mums nebija kur. Šodien derēja tikai uzvara ar jebkādu rezultātu. Sākumā puiši nervozēja, bet pēc gūtajiem diviem vārtiem nomierinājās un atlikušo maču nospēlēja labi. Sīkas kļūdas bija, tāpēc līdz otrdienai jācenšas tās novērst. Puišiem ir liels gribasspēks. Varam spēlēt vēl labāk. Baltkrievijas spēles stilu un nianses analizēsim rīt, kad mums ir brīva diena. Svarīgi pieņemt pareizos lēmumus, lai neitralizētu baltkrievu līderus," preses konferencē atzina Maticins.

Uz jautājumu, kāpēc pie pārliecinošās vadības laukumā nedevās Dainis Vasiļjevs, Maticins atbildēja: "Enkuzens šobrīd atradis savu spēli un nebūtu labi viņu raustīt.Pirms spēles ar Baltkrieviju ir svarīgi, lai viņš jūtas pārliecināts par saviem spēkiem."

Ungārijas izlases galvenais treneris Giorgijs Peks atzina, ka šai spēlei netika pievērsta liela uzmanība. "Latvija ir ļoti stipra komanda. Mēs šai spēlei īpaši negatavojāmies, jo galvenais mačs mums būs otrdien pret Slovēniju. Šodien variējām ar sastāvu, ļāvu uzspēlēt abiem vārtsargiem, tāpat izmēģinājām dažādas taktiskās kombinācijas," pēc spēles pastāstīja Peks.

Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv

  +4 [+] [-]

, 2007-12-16 22:48, pirms 16 gadiem
Domāju gan!!!!

  +6 [+] [-]

, 2007-12-16 22:50, pirms 16 gadiem
nu tad kaut musu varejums paraditos pret belariem..to ari novelu no visas sirds ...

  +5 [+] [-]

, 2007-12-16 22:55, pirms 16 gadiem
man ir viens jatajums
kapec vairs nav tapat ka pirms diviem gadiem u18 cempionata kad pec gutajiem vartiem vairs speletaji neiet apsveicinaties ar vartsargu? pasa cempionata sakuma ta paris reizes bija bet vairs nav man tas ljoti patika ka komanda ir vienota sakot no saviem vartiem beidzot ar uzbrukumu
Slēpts komentārs: karliss

  +2 [+] [-]

, 2007-12-16 23:00, pirms 16 gadiem
otrdien visi uz AREENU!

  +3 [+] [-]

, 2007-12-16 23:25, pirms 16 gadiem
Varam labaak un arii buus labaak...,jo atpakalj celja vairs nav- to saprot visi, kad tagad tikai viens meerkjis- UZVARA!

puishi, mees zinam, ka juus to izdariisiet! Mēes esam ar jums!

  -3 [+] [-]

, 2007-12-16 23:29, pirms 16 gadiem
playthegame

Bet Tu gribētu, it sevišķi trešajā trešdaļā, kad spēku jau tā nav daudz, slidot pāri visam laukumam, lai apsveicinātos ar vārtsargu?!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2007-12-17 00:10, pirms 16 gadiem
nu visas "sliktākās" spēles ir nospēlētas

otrdien būs vislabākā!!

  -3 [+] [-]

, 2007-12-17 01:12, pirms 16 gadiem
Nu ar citu treneri noteikti varam labāk...

     [+] [-]

, 2007-12-17 01:36, pirms 16 gadiem
AIR,

zinaaji kaa tuu esii idinjs?

  +1 [+] [-]

, 2007-12-17 09:07, pirms 16 gadiem
Vakar no visas spēles (skatoties TV) visvairāk man patika tas, ka līdzjutēji skaļi dziedāja himnu un visi jaunie spēlētāji arī to darīja. Tas taču ir skaisti, vai ne?
Pierasts jau redzēt, ka mūsējie ūdeni mutēs tur...

Starp citu par A. Krūmiņu runājot - šodien Dienā ir rakstīts, kāpēc viņš nespēlē LV izlasē.
Es te lasīju komentārus un arī daži autori norādīja, ka Krūmiņš esot atrādījies izlases vadībai, bet izlase neesot viņu paņēmusi.
Tāpēc tas viss no komentētājiem izraisīja samērā lielus pārmetumus (proti, ja nepaņem LV - pāriet uz pretinieku pusi), bet viss izrādās mazliet citādāk:

Kāpēc Artūrs nespēlē Latvijas izlasē? Pirms trijiem gadiem viņš ar vecāko brāli pretendēja uz spēlēšana Latvijas izlasē U–18 čempionātā. Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) nolikums paredz, ka spēlētājam vismaz dažus gadus ir jāspēlē vietējā čempionātā, lai pierādītu savu piederību konkrētajai valstij. Tā kā Krūmiņi no bērna kājas dzīvo Vācijā, tēvam abus brāļus nācās aizvest atpakaļ uz Vāciju.

Juri Miņin nākošreiz lūgums - ja nezini, tad nezini- bet nevajag savus izdomājumus pasniegt kā ziņas un faktus.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2007-12-17 10:50, pirms 16 gadiem
Sniedzins, kas par problēmām? Trenerim ātram jābūt? Vai arī spēlētāji no tā ietekmējās!?

Valodas barjeru pašlaik neredzu, kamēr spēlētāji saprot ko grib treneris!

p.s. Pirms spied taustiņu "Pievienot komentāru" pārlasi ko esi uzrakstījis.

  +1 [+] [-]

, 2007-12-17 14:46, pirms 16 gadiem
strakam

Nevajag Dienā rakstīto uztvert par absolūtu patiesību. IIHf noteikumi to nosaka attiecībā uz pieaugušiem spēlētājiem, krui ir mainījuši savu pavalstniecību. Juniori, kuriem ir pilsonība, VAR spēlēt izlasē arī ja pirms tam nav spēlējuši vietējā čempionātā. Piemērs - krievs Slava Truhno. Spēlēja Dānijas čempionātā ilgus gadus, jo tur spelēja un trenēja viņa tēvs. Pēc tam sāka spēlēt Krievijas junioru izlasē.
Tā kā attiecībā uz Krūmiņu LHF vienkārši mēģina attaisnot savu neizdarību ar neesošiem IIHF noteikumiem.

     [+] [-]

, 2007-12-18 15:29, pirms 16 gadiem
ilvins,

un kāda pase tad ir Krūmiņam: Latvijas vai Vācijas? Atbildēšu - Vācijas. Ar to arī viss ir izteikts. un nevajag te ļja-ļja...
P.s. Krievijā ir citi likumi - tur ir atļauta dubultpilsonība. Tam pašam Holdenam ir gan ASV, gan Krievijas pilsonība.