Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2976, Did:0, useCase: 3

Video: "Tiesneši izšķīra spēles likteni": Hokeja pēcgarša pēc mača pret Somiju

Almants Poikāns
Almants Poikāns
Pēc Latvijas hokeja izlases otrā mača pasaules čempionātā pret mājinieci Somiju portāls Sportacentrs.com piedāvā virtuālo studiju – tajā spēli apspriež bijušie valstsvienības uzbrucēji Herberts Vasiļjevs un Ģirts Ankipāns, no Tamperes pieslēdzas hokeja eksperts Ulvis Brože.
Vērtējums:

  -1 [+] [-]

, 2022-05-14 23:35, pirms 3 dienām
tad la latvijai iedod kadu punktus

  +1 [+] [-]

, 2022-05-14 23:36, pirms 3 dienām
Ja, godīgi varbūt, ne tiesneši izlēma visu. Vārtsargs varēja tomēr otro golu tuvajā stūrī paņemt, bet neko pārmest Elvim tomēr turēja mūs ļoti līdzīgā spēlē līdz spēles beigām. Pareizi jau ir tāds teiciens hokejā, uzvar tas kas iemet vairāk. Kritika jau uzbrucējiem (divi goli divās spēles?), maz ļoti maz. Mēs pat neesam sastupušiem pret reāliem grūtiem pretiniekjiem, Čehiem un Zviedriem kur točna jāmet 3 goli lai punktus iegūtu. Pareizi jau teica, Sējējs pirms turnīrā intervijās, kuri tad būs tie metēji turnīrā? Tā kā netiet ar to vārtu gūšanu. Žēl, bet nekas spožs nespīd, šajā turnīrā. Elites saglabāšana un viss, tikai spīd.

  -1 [+] [-]

, 2022-05-15 00:25, aizvakar
vozā rakstīja: Ja, godīgi varbūt, ne tiesneši izlēma visu. Vārtsargs varēja tomēr otro golu tuvajā stūrī paņemt, bet neko pārmest Elvim tomēr turēja mūs ļoti līdzīgā spēlē līdz spēles beigām. Pareizi jau ir tāds teiciens hokejā, uzvar tas kas iemet vairāk. Kritika jau uzbrucējiem (divi goli divās spēles?), maz ļoti maz. Mēs pat neesam sastupušiem pret reāliem grūtiem pretiniekjiem, Čehiem un Zviedriem kur točna jāmet 3 goli lai punktus iegūtu. Pareizi jau teica, Sējējs pirms turnīrā intervijās, kuri tad būs tie metēji turnīrā? Tā kā netiet ar to vārtu gūšanu. Žēl, bet nekas spožs nespīd, šajā turnīrā. Elites saglabāšana un viss, tikai spīd.
A tas, ko saka Herberts , tev likas tukša pļāpāšana no cilvēka ,kurš no hokeja neko nesaprot .
Vai ne?
Ankipāns jau arī neko nejēdz ?

  -1 [+] [-]

, 2022-05-15 00:57, aizvakar
Spēles likteni izšķīra absolūti nevajadzīgs noraidījums uzbrukuma zonā, mazāk nekā 5 minūtes pirms spēles beigām. Nekas vairāk. Tur nav nekāda vārtsarga vaina, vai tas, ka metiena līnijā bija 2 spēlētāji. Nevajag pelnīt muļķīgus noraidījumus. Tad nenonāk tādās situācijās.
Ja par tiesnešu veikumu, tad rokasgrāmtas līmenī izpildītu krossčeku nedrošā attālumā no borta, Bukarta numuros, gan vajadzēja iesvērt kā 2 minūšu atpūtu somam.

     [+] [-]

, 2022-05-15 09:41, aizvakar
Jāpiekrīt ka Pasaules līmenī vērtējot mums ir otrā uzbrucēju līmeņa spēlētājs BALCERS....trešā piecnieka spēlētāji ZĪLE...JAKS..ĶĒNIŅŠ...ĀBOLS un ceturtajā maiņa ar pūlēm var pievienot DŽERIŅŠ....KULDA....MARENIS